مشکل با دسته بی سیم ایکس باکس 360 روی PC

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
با سلام!
دوستان ما یه رسیور گرفتیم برا این دسته که باید به پی سی معرفی بشه!
درایور خودش رو نصب کردیم دسته کانکت نمیشه!
رفتیم از سایت مایکروسافت درایور اخرین ورژن رو دانلود کردیم دیدیم کانکت نمیشه...رفتم تو Device Manager دیدم دستگاه همچنان unknown هستش.
میخواستم بدونم چیکار کنم مشکلم حل شه؟

Lord Aria

کاربر سایت
Nov 26, 2009
151
با اینکه دیر شده ولی دیدم جواب بدم بهتره چون این مشکل واسه خیلی از کسایی که بار اول دسته وایرلس رو به کامپیوتر وصل میکنن وجود داره
اول درایور دسته رو نصب کنید. میتونید این درایور رو از سایت مایکروسافت دانلود کنید. ریسیور رو یه کامپیوتر وصلش کنید. به device manager برید میبینید که همپنان unknown هست. روش دبل کلیک کنید. به تب driver برید و update driver رو بزنید. گزینه browse my computer for driver software رو بزنید بعدش توو پنجره ای که باز میشه روی Let me pick from a list of device drivers on my computer کلیک کنید. بعدش روی microsoft common controller دبل کلیک کنید و از پنجره ای که میاد گزینه ی Xbox 360 wireless reciever for windows رو انتخاب کنید و next بزنید بعدش هم روی yes کلیک کنید. دسته رو روشن کنید میبینید که کانکت میشه. البته اینایی که گفتم واسه win7 هستش

Jaik

عضو جدید
May 11, 2021
1
سلام به همه دوستان قبلا به این شکل بود که از سایت مایکروسافت اخرین ورژن درایور دسته اکس باکس 360 وایرلس رو دانلود و نصب میکردیم و بهد از داخل منیج یا manage کامپیوتر از قسمت دیوایس منیجر مشکل رو حل میکردیم اما الان دیگه این روش هم جواب نمیده و باید فایل دانلود شده یا درایور دانلود شده یه تغییرات خاصی روش انجام بشه . این لینک رو برای شما عزیزان قرار میدم از یوتیوب میتونید کامل مشکلتون رو برای همیشه حل کنید.
من این روش رو تست کردم کامل جواب داده .
راستی دوستان درحال حاضر که وارد سایت مایکروسافت میش برای دانلود درایور دسته مایکروسافت 360 وایرلس از کدوم قسمت باید درایور رو دانلود کنی ؟ اگر امکانش هست یا فایل درایور رو دانلود کنید و در وب سایت قرار بدین یا لینک دانلود رو به صورت دقیق و کامل در این جا قرار بدین . باتشکر فراوان .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر