مشکل اینترنت فیبر نوری مخابرات با ایکس باکس

سلام دوستان
من به تازگی سری اس خریدم و اینترنتم هم فیبر نوری مخابرات هستش.
به هیچ صووورتی نتونستم آنلاین شم با اکانت میکروسافتم.
هر DNS ای که فکرشو بکنید تست کردم ، از طریق لپتاب با سیم لن تست کردم ولی نشد که نشد.
جالبی این موضوع اینجاست که با نت خط همراه اول با یه DNS ساده خیلی زود وصل میشه و انلاین میشه.
میخواستم ببینم کسی تجربه مشابه داره ؟ تونسته حلش کنه ؟
ممنون میشم کمک کنید.

• Like
Reactions: aminaki89

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
575
برا من حدود ۶۰ مگابیت وایرلس میگیره
شرایط استفاده از لن رو ندارم چون مودم با کنسول فاصله داره وگرنه بیشتر میشد
هزینه مودمش چقدر میشه دقیقا؟!
سرعتش 60 mb باشه که خیلی خوبه
من با بسته شبانه همراه اول این سرعت رو میگرم

matinvaloo

کاربر سایت
Feb 4, 2015
59
هزینه مودمش چقدر میشه دقیقا؟!
سرعتش 60 mb باشه که خیلی خوبه
من با بسته شبانه همراه اول این سرعت رو میگرم
اگر با سیم لن cat 6 وصل کنی تا 150 mb میده
هزینه مودم با سیم کشی تقریبا 2 میلیون میشه
پینگ هم نسبت به تمام اپراتور ها با سرویس گیمینگ 7 8 تا پایینه

• Like
Reactions: prop

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,865
نام
malek
خود مخابرات یه طرحی داره اگه 3 ساله اینترنت بگیرید هزینه ی مودم و کابل کشی رایگان میشه
سرعتی هم که گفتم برا xbox بود که کمتر از سرعت اصلی میگیره وگرنه با کامپیوتر با lan دویست مگابیت راحت سرعت میده و وایرلس هم حدود 100 تا
این طرحهای بلند مدت بیشتر به ضرر کاربره.بهتره هزینه ها رو خودتون بدید و سرویس رو هم خودتون انتخاب کنید.الان به صرفه ترین سرویس ۵۰ مگابیت با ۵۰۰ گیگ حجم بین الملل هست که ماهانه ۱۶۰ تومن میشه.با همین سرویس رو کنسول ۲۰۰ مگابیت میشه گرفت و با idm هم ۳۰۰-۴۰۰

• Like

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,865
نام
malek
سرویس من هم 50 مگابیت هست حجم هم 210 گیگ بین الملل با همون ۱۶۰ تومن
اونموقعی ک من گرفتم اصلا ۵۰۰ گیگ نداشت نهایتا ۳۰۰ بود اگه اشتباه نکنم که باتوجه ب هزینه ی چند میلیونیِ مودم و کابل کشی خیلی توجیه پذیر نبود
من الان با مرورگر کنسول ک میرم اسپید تست حدود ۱۰۰ مگابیت میده ولی سرعت دانلود اکثر اوقات ۱۰ مگابیت هم نیست
نمیدونم مشکلش از کجاست
اول مطمعن باش کابل لن cat6 یا cat7 باشه.چون سرعتهای بالا خیلی به کابل لن بستگی داره

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,865
نام
malek

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
573
ای وای :D من اتفاقا دارم اماده میشم فیبر نوری بگیرم برای همین لایو. اون مدل دقیق مودمتون که راحت به لایو وصل میشید رو بگید که از همون بگیرم خواهشا.
این طرح 3 ساله هم کسی به من نگفت از مخابرات. وگرنه قطعا استفاده میکردم البته نمیدونم الانم هست یا نه.

matinvaloo

کاربر سایت
Feb 4, 2015
59
سیم لن باید به سوکتlan 1 مودم وصل بشه که بیشترین سرعت بده بقیه سوکت ها سرعتشون پایینه
با wifi بیشتر از 30 mb نمیده حتما باید لن کنید البته مودم من اینجوریه شاید بقیه مودم ها فرق داشته باشن
بعضی موقع ها مخصوصا شبا سرعت دانلود میاد پایین نمیدونم چرا ولی ساعت 12 شب به بعد ساعتی 40gig برای من دانلود میکنه
اگر سیم لن هم میخرید حتما توجه کنید مرغوب باشه من دوتا خریدم از دو تا برند مختلف یکیش 100 mb سرعت داد یکیش 197 mb جفتشم cat 6 بود

• Like

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,556
اگه شرایط ساختمون اجازه بده و بتونن توکار انجام میدن
ولی مثلا جایی ک من ساکنم خیلی قدیمیه نتونستن، از تو کوچه روی ساختمون کابل رو کشیدن بالا تا پنجره از اونجا وارد کردن
بعد یعنی نمیشه تا دمه جعبه تلفن فیبر باشه از جعبه تا واحد مس ؟ حالا با یکم نویز بیشتر؟ چون ساختمون ما هم قدیمی و تعداد بالاست و اگه بخواد سیم بکشه نمای ساختمون خیلی بد میشه (خصوصا ما رو به خیابونیم)
بعد شرایطش چطوره یعنی اول درخواست میدیم بعد میان چک میکنن یا درخواست میدیم پول میدیم میریم تو نوبت وبعد میان چک میکنند؟ یعنی منظورم اینه که بیشتر نظر من اینه که حتما تو واحد بشه سیم کشید (توکار)

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان
بعد یعنی نمیشه تا دمه جعبه تلفن فیبر باشه از جعبه تا واحد مس ؟ حالا با یکم نویز بیشتر؟ چون ساختمون ما هم قدیمی و تعداد بالاست و اگه بخواد سیم بکشه نمای ساختمون خیلی بد میشه (خصوصا ما رو به خیابونیم)
بعد شرایطش چطوره یعنی اول درخواست میدیم بعد میان چک میکنن یا درخواست میدیم پول میدیم میریم تو نوبت وبعد میان چک میکنند؟ یعنی منظورم اینه که بیشتر نظر من اینه که حتما تو واحد بشه سیم کشید (توکار)
دقیق من نمیدونم ها ولی بعید میدونم بشه ادامش مس باشه کامل باید فیبر باشه فکر کنم

• Like
Reactions: .::PUИK::.

Fernandoo

عضو جدید
Aug 21, 2022
1
میشه بفرمایید سرعت دانلود بازی ها در کنسول چقدر هست من با adsl معولی با سرعت 8mb یا 10 mb دانلود میکنه
الان که مال شما فیبر نورهست سرعت دانلودش چقدره برام سوال شده ممنون میشم عکس هم بذارین از سرعت دانلودش
سلام دوستان
من به تازگی سری اس خریدم و اینترنتم هم فیبر نوری مخابرات هستش.
به هیچ صووورتی نتونستم آنلاین شم با اکانت میکروسافتم.
هر DNS ای که فکرشو بکنید تست کردم ، از طریق لپتاب با سیم لن تست کردم ولی نشد که نشد.
جالبی این موضوع اینجاست که با نت خط همراه اول با یه DNS ساده خیلی زود وصل میشه و انلاین میشه.
میخواستم ببینم کسی تجربه مشابه داره ؟ تونسته حلش کنه ؟
ممنون میشم کمک کنید.
سلام منم دقیقا همین مشکلو دارم کسی راه حلی داره چیکار باید بکنیم ؟

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,191
نام
هادی
نه دوست من.مثل اینکه یه رودخونه باشه سرش قیف بذاری.آب اندازه اون قیف به خونه شما میرسه.سیم مسی مثل قیف میمونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر