مشکلات PlayStation Move در بازی ها و ...

Apple 2012

کاربر سایت
Aug 29, 2011
26
مشکل در بازی Resistance3 با موو

اقا تو بازی دوربین بالا و پایین میره کالیبره هم که میکنی هیچ فرقی نمیکنه لطفا اگر کسی این بازی رو با موو کرده من را راهنمایی کنه.ممنون

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
من هم موو گرفتم.فقط تو بازیهایی مثل kz3یا هوی رین که نیاز هست همزمان با موو از ناویگیشن استفاده بکنیم امتحان کردم یه مقدار سخته لذت خاصی نمیده یعنی با کنترلر خیلی راحت تر بنطر میرسه.برای شما هم اینطوریه یا چون عادت بهش ندارم اینطوری بنطر میاد؟؟

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
من هم موو گرفتم.فقط تو بازیهایی مثل kz3یا هوی رین که نیاز هست همزمان با موو از ناویگیشن استفاده بکنیم امتحان کردم یه مقدار سخته لذت خاصی نمیده یعنی با کنترلر خیلی راحت تر بنطر میرسه.برای شما هم اینطوریه یا چون عادت بهش ندارم اینطوری بنطر میاد؟؟
من که خیلی حال می کنم
من تا حالا با کنترولر امتحان نکردم
ولی با نوی که خیلی حاب می کنم

siavashb

کاربر سایت
Nov 19, 2011
8
سلام به دوستان عزيز من بازي toy story 3 رو براي پسرم گرفتم ولي نميدونم چطوري بايد با موو باهاش بازي كرد جايي براي تنظيمات موو نيست اولي فقط دسته كار ميكنم ولي موو ست نميشه توي دفترچه اش نوشته كه موو ساپورته
ممنون ميشم راهنمايي كنين

Sent from my iPad using Tapatalk HD

MELI360

کاربر سایت
May 2, 2009
215
نام
مهراد
سلام به دوستان عزيز من بازي toy story 3 رو براي پسرم گرفتم ولي نميدونم چطوري بايد با موو باهاش بازي كرد جايي براي تنظيمات موو نيست اولي فقط دسته كار ميكنم ولي موو ست نميشه توي دفترچه اش نوشته كه موو ساپورته
ممنون ميشم راهنمايي كنين

من این بازی رو دارم ولی تو بازی جایی ندیدم با موو بشه ستش کرد.
این بازی 2 جور هست.(با دسته و موو ) و (فقط دسته)
Toy_Story_3.jpg

آخرین ویرایش:

siavashb

کاربر سایت
Nov 19, 2011
8
من این بازی رو دارم ولی تو بازی جایی ندیدم با موو بشه ستش کرد.
این بازی 2 جور هست.(با دسته و موو ) و (فقط دسته)
Toy_Story_3.jpg

منظورتون رو متوجه نشدم ، با دسته و موو ، يعني هم زمان بايد از هر دوش استفاده كرد مگه ميشه؟ ضمنا اصلا موو تو بازي روشن نميشه
ميشه لطفا بيشتر توضيح بدين

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر