مشکلات PlayStation Move در بازی ها و ...

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود،

این تاپیک رسیدگی به سوالات کاربران در بازی های که با move هست می باشد...

در مورد کندی و ایراداتی که تجربه میکنید صحبت میکنیم ...

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
من اولین پست رو میدم !

توی نسخه Demoی بازی Tiger Woods من مشکل داشتم ... سرعت و کنترل زیاد جالب نبود ... انصافا خسته کننده بود...
این مشکل از Move نمیتونه باشه چون همون موقع من ProStroke Golf رو بازی کردم ... کنترل و هماهنگی بازی فوق العاده بود.

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
من اولین پست رو میدم !

توی نسخه Demoی بازی Tiger Woods من مشکل داشتم ... سرعت و کنترل زیاد جالب نبود ... انصافا خسته کننده بود...
این مشکل از Move نمیتونه باشه چون همون موقع من ProStroke Golf رو بازی کردم ... کنترل و هماهنگی بازی فوق العاده بود.
درستـــه !
این مشکل از خود ـه بازی TW هستش ...
نکته ی جالبتر از اون اینه که توی منوی بازی هم نمیتونی از PS Move استفاده کنی :|
کلا از همون موقعی که اون تریلر مسخره رو نشون دادن مشخص بود چیز ـه درست حسابی از آب درنمیاد !
همون Prostroke Golf با همین بند و بساطش هزاران برابر بهتر از Tiger Woods ـه !

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
يه سوال ؟؟
گاه گداري اين حساسيت موو خيلي بالا ميره به حدي كه ديگه نميشه باهاش بازي كرد انو كسي ميدونه چجوري برطرفش كنيم؟؟؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
يه سوال ؟؟
گاه گداري اين حساسيت موو خيلي بالا ميره به حدي كه ديگه نميشه باهاش بازي كرد انو كسي ميدونه چجوري برطرفش كنيم؟؟؟
با کالیبره کردن میتونی درستش کنی !
تو بازی وقتی Start رو میزنی یه گذینه ی Calibration داره که باید جلوی Eye وایسی و ...

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
يه سوال ؟؟

با کالیبره کردن میتونی درستش کنی !
تو بازی وقتی Start رو میزنی یه گذینه ی Calibration داره که باید جلوی Eye وایسی و ...
البته درسته که با REcalibration درست میشه ولی قبلا خودم هر چی از بازی Quit میشدم و یا دوباره Select میزدم که ری کالیبره کنه درست نمیشد یا از 4 بار امتتحان یدفعش درست میشد، ولی الان هر وقت اینجور میشه فقط یدفع PS Move رو خاموش میکنم دوباره روشن میکنم و از نو کالیبره میکنه کاملا درست میشه !

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
توی بازی Racket Sport که پینگ پنگش افتضاحه اصلا دقت نداره.)x
تو بازی The Shoot هم که از محدوده دید دوربین که خارج میشی بعد دوباره میای جلو دوربین باید دوباره کالیبر کنی!!!:(

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
سجاد
از بچه ها کسی بازی the figthe رو با move اجرا کرده .من اون جایی که دسته یا مو رو باید انتخاب کنی موندم باید چه کار کنم تو بازی نمیره؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
توی بازی Racket Sport که پینگ پنگش افتضاحه اصلا دقت نداره.)x
تو بازی The Shoot هم که از محدوده دید دوربین که خارج میشی بعد دوباره میای جلو دوربین باید دوباره کالیبر کنی!!!:(
اگه منظورت همون Sports champions هست که باید بگم اشتباه میکنی چون من خیلی راحت دارم بازی میکنم ! :)

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
اگه منظورت همون Sports champions هست که باید بگم اشتباه میکنی چون من خیلی راحت دارم بازی میکنم ! :)

نه دوست عزیز
منظورشون یه بازی دیگست
اسپورت چمپیون که خداست
این بازی racuet sports یه اشغال به تمام معناست

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
از بچه ها کسی بازی the figthe رو با move اجرا کرده .من اون جایی که دسته یا مو رو باید انتخاب کنی موندم باید چه کار کنم تو بازی نمیره؟

برا چی نمیره ؟ چه اروری میده؟
شما 2 تا موو دارید یا یه دسته با موو ؟

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
÷دوستان من بازی start party رو وقتی از open یا giga اجرا میکنم وقتی میخوام برم بازیو اجرا کنم
رو cd علامته خطه زیگزاگ میادو بازیرو اجرا نمیکنه
کسی میدونه مشکل چیه؟

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
÷دوستان من بازی start party رو وقتی از open یا giga اجرا میکنم وقتی میخوام برم بازیو اجرا کنم
رو cd علامته خطه زیگزاگ میادو بازیرو اجرا نمیکنه
کسی میدونه مشکل چیه؟

بک آپی که از بازی داری خرابه . مال منم بازی Hunt 2011 ام اینجوری بود دوباره دانلودش کردم درست شد .

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من تا الان The shoot و HR:ME و sports champion رو بازی کردم و خیلی خوب بودن
ولی تو LBP 2 خیلی مسخره هستش و عملا به درد نمیخوره
اول که فقط به درده 2 نفره میخوره و بعد هم که خیلی کنترلش با move سخت و غیر عادی هست

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
من تا الان The shoot و HR:ME و sports champion رو بازی کردم و خیلی خوب بودن
ولی تو LBP 2 خیلی مسخره هستش و عملا به درد نمیخوره
اول که فقط به درده 2 نفره میخوره و بعد هم که خیلی کنترلش با move سخت و غیر عادی هست
توضیح میدی بیشتر چه کارایی میشه تو بازی کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر