مشکلات Kinect

Katayoun.bsh

کاربر سایت
Feb 10, 2019
1
با سلام و خسته نباشید
چند روز پیش هنگام اجرای یک بازی دستگاه اطلاع داد که باید به روز رسانی بشه من هم بروز رسانی کردم حالا مشکل اجرای بازی حل شده اما متاسفانه در اون بازی ، کینکت کار نمیکنه میخواستم بپرسم کینکت رو هم باید بروز رسانی کنم یا مشکل از جای دیگه هست؟
کنسول بازیم: Xbox 360
بازی که کینکت در اون فعال نمیشه : just dance 2019

ramin_le

عضو جدید
Apr 16, 2014
2
نام
رامین
با سلام

خوب خوشبختانه با تلاش شبانه روزی این مشکل رو حل کردم . اخیرا مشاهده شده که برخی کینکت های کنسول xbox one خود به خود خاموش می شوند و هیچ عکس العملی ندارند و چراغ هم خاموش هست.

این مشکل سخت افزاریست و برای حل مشکل کینکت خودتونو ارسال کنید 24 ساعت بعد تحویل بگیرید.

09125351533 افشان

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود
دوستان یه کنسول ایکس باکس 360 الایت هست که جیتگ شده --- حالا وقتی کینکت میخواد به دستگاه متصل کنه میگه که باید اپدیت کنی ؟ الان چه باید کرد ؟ که هنوز هم جیتگ بمونه

ممنون

adelita

کاربر سایت
Sep 8, 2019
5
سلام،من یه کینکت ایکس باکس وان خریدم و به دستگاه وان ایکس با مبدل وصل کردم،کار هم میکنه باهاش بازی هم کردم،مشکلی باهاش ندارم،اما روی خود کینکت سه چراغ قرمز روشنه . این طبیعیه ؟ نباید رنگ دیگه ای باشه ؟

Alireza8531

عضو جدید
Jan 22, 2021
1
سلام
کینکت دستگاه ایکس باکس وان ایکس، بنده، چند روزی هست خریدم، خاموش شده و روشن نمیشه.
۲ روز پیش هم خاموش شده بود، از دستگاه جداش کردم و مجدد وصل کردم، روشن شد،
امروز خاموش شده و روشن نمیشه،
یک هفته هست خریدمش،
کلافه شدم، کسی میتونه راهنمایی کنه؟
ممنون میشم

• Like
Reactions: Xbox player8

Xbox player8

عضو جدید
Jun 14, 2021
1
سلام خسته نباشید. من می خواستم کینکت ایکس باکس وان اس بخرم و قیمت ها اختلاف زیادی داره و اختلافش می گن به دلیل اینه که بعضیاش رفرش شده و بعضی نشده. می خواستم ببینم رفرش چیه و چطوری تشخیص بدیم رفرش شده یا نه و اینکه ایا همه ی کینکت های الان رفرش شده هستن یا بعضی اوریجینال و بعضی رفرش شده هستند؟ ممنون می شم سریع جواب بدین چون برای خرید وقت ندارم. مرسی ?

ALI JEEP

کاربر سایت
Jan 30, 2023
3
منم یک همچنین مشکلی دارم
کیکنتم می ره بالا هر چقدر هم کالیبرش کردم یا ... بازم میاد پایین اسکن می کنه می ره بالا !
به سختی هم منو تشخصی می ده !هیچ مشکلی هم نداشت یک دفعه این جوری شد ! :(
منم یک همچنین مشکلی دارم
کیکنتم می ره بالا هر چقدر هم کالیبرش کردم یا ... بازم میاد پایین اسکن می کنه می ره بالا !
به سختی هم منو تشخصی می ده !هیچ مشکلی هم نداشت یک دفعه این جوری شد ! :(

بالا رفتن کینکت

سلام کینکت من جکش بالا رفته و پایین نمیاد وقتی بازی ادوتچ رو میدازم کالیبره میکنه و پایین میاد ولی تو بازی های دیگه مثل سوپر اسپورت و امثال ذالک میره بالا و زاویه دیدش رو محدود میکنه بازی ها رو درست نمیتونه اجرا کنه ،،،، چند بار هم کالیبره کردم باز همین مشکل رو داره باید چی کار کنم

ALI JEEP

کاربر سایت
Jan 30, 2023
3
سلام
منم دقیقٱ همین مشکل رو دارم !
کینکت فقط در بازی ادونچر تنظیم میشه و وسط قرار میگیره ولی در باقی بازیها بعد از حرکت کردن از پایین به بالا و در آخر بالا گیر می‌کند و درست شخص رو شناسایی نمیکند و تنظیم نمی شود .
لطفاً راهنمایی بفرمایید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر