مشکلات Kinect

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان من میخواستم ایکس باکس رو بفروشم و یه کامپیوتر باکلاس بخرم

حالا با دیدن کینکت نظرم عوض شد ( لپ تاپ دارم )

به نظرتون ارزش داره که کینکت بخرم ؟

xbox 360 elite دارم

بعدش یه سوال دیگه
ممنون میشم یه لینک بدید

چطوری بازی ها رو بریزم رو هارد خود دستگاه ؟

بعدش اون هندسفری خود دستگاه کاربردی داره ؟

ببخشید میدونم جاش نبود
نکن آقا برو کینکت رو بخر!!!
لینک نمیخواد تو همین قسمت کینکت تو قسمت مهم شده ها تاپیک دوم درموردش آقای دوست عزیزم(:D) amir reza جون توضیح داده
بازیرو وقتی تو دیسک میذاری باید رو عکس بازی Y رو بزنی بعد INSTALL TO HARD DRIVE کنی
و حتما دیسکت باید تو دستگاه باشه(بدون دیسک نمیشه رو هارد بازی کرد)
بعدش اون هندسفری خود دستگاه کاربردی داره ؟
پــــــــَ نــــــــــــــَه پـــــــــــــــــَ :|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ممنون
ببخشید
باهاش به اینترنت وصل شم مشکلی نداره ؟
با 360 دیگه/:)
نه فقط باید LT+ باشه بازیات و دستگات هم LT 1.9 درضمن تو اینترنتش نمیشه سرچ کرد و توسایتا رفت یه شبکه مخصوصه خود ایکس باکسه بنام لایو و شما اجازه دارید 3 پروفایل بسازید و هرکودوم 1 ماه مجانی بازی کنید
سرعت لازم 128 اما 256 یا 512 باشه بینظیر میشه برای دانلود بازیا یا لوازم آواتار و تم و موزیک و فیلم باید کارتای مخصوصی بنام پوینت بخری که از 800 پوینت شروع میشه تا 4000 و وقتی هم که اکانتای مجانی ت تموم بشه باید کارت گلد بخری از
48 ساعت داره تا 12 ماه
سئوالات بیشتر تو پروفایلم بپرس
---------------------
دوستان هنوز CoE رو نخریدم:| بنظرتون ارزش داره یا نه؟

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
نکن آقا برو کینکت رو بخر!!!
لینک نمیخواد تو همین قسمت کینکت تو قسمت مهم شده ها تاپیک دوم درموردش آقای دوست عزیزم(:D) amir reza جون توضیح داده
بازیرو وقتی تو دیسک میذاری باید رو عکس بازی Y رو بزنی بعد INSTALL TO HARD DRIVE کنی
و حتما دیسکت باید تو دستگاه باشه(بدون دیسک نمیشه رو هارد بازی کرد)

پــــــــَ نــــــــــــــَه پـــــــــــــــــَ :|
البته من دیدم یه چیزی هست می خری وصل می کنی به دستگاه و بدون cd بازی می کنی
http://msxbox360.blogfa.com/post-322.aspx
b-)b-)

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
من امروز براي بار دوم در حين بازي كينكتم چراغش قرمز شد وارور داد
sensor is not in level
ترسيدم خاموش كردم حالا بايد چه كار كنم؟؟
كينكت روي سطح صاف قرار گرفته؟ اگر نگرفته دستگاه رو خاموش كن بذار روي يه جايي كه مسطح باشه دوباره امتحان كن.

اگه مشكل از طرز قرار گرفتن كينكت نيست اين اشكال ميتونه به علت سرد شدن يا داغ شدن بيش از حد سنسور باشه.بستگي به فضايي داره كه توش بازي ميكني.دما بايد حدود 21 درجه سانتيگراد باشه
منبع!!
http://support.xbox.com/en-us/pages/kinect/more-topics/errors/red-light-kinect-sensor-4.aspx

آخرین ویرایش:

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
من امروز براي بار دوم در حين بازي كينكتم چراغش قرمز شد وارور داد
sensor is not in level
ترسيدم خاموش كردم حالا بايد چه كار كنم؟؟
یعنی سنسور رو باید تنظیم کنی، چیزی نیست اصلا نترس، دوباره تنظیم کن، تمومه بعدش.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
یکی از بچه ها میگفت مثلا تو بازی ufc یه مقدار کم پات رو بالا بیاری کاملا حرکت رو انجام میده یا مثلا تو بازی های دیگه دست راستتون رو یکم به راست ببرید میره به راست درسته؟
چون من بیشتر برای بازی های ورزشی میخوام اما این طوری باشه اصلا خوب نیست.:(
میشه یکم توضیح بدید.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
یکی از بچه ها میگفت مثلا تو بازی ufc یه مقدار کم پات رو بالا بیاری کاملا حرکت رو انجام میده یا مثلا تو بازی های دیگه دست راستتون رو یکم به راست ببرید میره به راست درسته؟
چون من بیشتر برای بازی های ورزشی میخوام اما این طوری باشه اصلا خوب نیست.:(
میشه یکم توضیح بدید.
در کل بازی با بازی فرق داره و کنترل کردنش هم متفاوته و خودم هر رو دارم UFC رو بازی میکنم و انجام میدم، تمیرین هاش به این صورته که اول باید کینکتتون رو خوب تنظیم کنید و توی محیطی باشین که فضای کافی برای ورزش داشته باشین خوبش 2در 2 هست.
مثلا میخواد که دراز نشت برین و شما به پهلو همونطور که مربی میگه دراز میکشین و دراز نشت رو انجام میدین و باید توجه داشته باشین که توی صفحه که شما رو نشون میده همیشه باید رنگتون سبز روشن باشه و قرمز و نارنجی نشه و راحت حرکاتتون رو تشخیص میده.

• Like
Reactions: need to fight

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
در کل بازی با بازی فرق داره و کنترل کردنش هم متفاوته و خودم هر رو دارم UFC رو بازی میکنم و انجام میدم، تمیرین هاش به این صورته که اول باید کینکتتون رو خوب تنظیم کنید و توی محیطی باشین که فضای کافی برای ورزش داشته باشین خوبش 2در 2 هست.
مثلا میخواد که دراز نشت برین و شما به پهلو همونطور که مربی میگه دراز میکشین و دراز نشت رو انجام میدین و باید توجه داشته باشین که توی صفحه که شما رو نشون میده همیشه باید رنگتون سبز روشن باشه و قرمز و نارنجی نشه و راحت حرکاتتون رو تشخیص میده.

خوب همین ufc به چه شکلیه>یه مقدار از زمین بلند شی کامل تو تصویر بلند شده نشون میده و یا ....

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
خوب همین ufc به چه شکلیه>یه مقدار از زمین بلند شی کامل تو تصویر بلند شده نشون میده و یا ....
خود مربی تو بازی میشینه و شما هم میشینی و عین حرکات رو انجام میدی و یا قبلش نحوه ضربه زدن و نشون میده و شما هم انجام میدی.همین.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
خود مربی تو بازی میشینه و شما هم میشینی و عین حرکات رو انجام میدی و یا قبلش نحوه ضربه زدن و نشون میده و شما هم انجام میدی.همین.

دوست من گویا منظورم رو متوجه نشدی.خوب ببینید مربی میگه دراز نشست رو برو خوب برای یه دراز نشست باید کاملا بلند شی و دوباره بخوابی اما یکی از بچه ها میگفت گویا مثلا به اندازه 5 سانت هم بلند شی کامل تشخیص میده و یا تو مشت هم همین طوره تا دست رو بالا میاری نشون میده که مشت زدی یعنی دقت خود کینکت خیلی پایینه درسته؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
دوست من گویا منظورم رو متوجه نشدی.خوب ببینید مربی میگه دراز نشست رو برو خوب برای یه دراز نشست باید کاملا بلند شی و دوباره بخوابی اما یکی از بچه ها میگفت گویا مثلا به اندازه 5 سانت هم بلند شی کامل تشخیص میده و یا تو مشت هم همین طوره تا دست رو بالا میاری نشون میده که مشت زدی یعنی دقت خود کینکت خیلی پایینه درسته؟
نه اینچنین چیزی نیست. توی این بازی اگه مشت رو صحیح نزنین امتیاز نمیده، حتما مشت رو باید طرف سنسور پرت کنین تا شمارش کنه و دقت کینکت بالاست.
و توی دراز و نشست و شنا کاملا باید حرکت رو انجام داد تا امتیاز بده.و راه تقلب نداره.

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام.من کینکت ندارم ولی از خیلی ها تعریفش رو شنیدم.بازی هاش به نظرم جالب نیست و اکثرا دو نفره بازی کردن حال میده و برای کسانی مثل من که تنهایی بازی می کنم فکر نکنم جذاب باشه.حالا به نظر شما میصرفه یه کینکت بخرم؟پول دور ریختن نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر