مشکلات کامپیوتر

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
عکس رو که مشکل دار آپلود کردی
ولی مانیتورهای ال جی در ایران سرویس گارانتی خوبی داره
بعد هم مدلهای بالاش رو من باهاش کار کردم...مخصوصا اون قدیمی هاش...هیچ مشکلی نداشتته و من هم ندیدم

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
سلام.دیدم بحث مانیتور شد.من شماره تلفن پشتیبانی مادیران رو میخواستم. کسی داره ؟ یه F700b داشتم که ترکید
:)
الان هم دارم از یه trigem 14 اینچ استفاده میکنم که قبلا موسولینی به وسیله ی این مانیتور با هیتلر چت میکرده!

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
امین موافق نیستم بات اصلا

یکی از بچه ها Hansol گرفته دم و دقیقه پیغام میداد که Out of Range . خیلی چیز چرتین

همه محصولات عالم بشریت بگیر نگیر دارن مثلا من خودم 3 ساله این مانیتور رو دارم اخ نگفته;)

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
منم مشکلم حل شد
اشکال از این فیش بود که به کارت گرافیک می خورد منم مانیتورم آخ نگفته البته 1 ساله دارمش

اون قبلیم هیوندای بود 6 سال داشتمش تا دیگه قاطی کرد

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
سلام
درایو DVD Rom ام فایل های EXE رو نمیخونه! اما با بقیه فایل ها و فیلم ها مشکلی نداره... کسی نمیدونه مشکل چیه؟ :( :((

MAHYAR1212

کاربر سایت
Sep 22, 2008
22
نام
mahyar
با سلام خدمت دوستان راستش من یه مدت پیش کامپوترم ویروسی شده بود که عکسهامو هیدن و گزینه show hidden files از کار می انداخت با انتی ویروس نابودش کردم ولی حالا که میخوام عکاسو رو ببینم می بینم عکسا هستن تو فلدر ولی فولدر خالیه یعنی مثلا نشون میده این فولدر توش 8mb عکسه ولی هیچ عکسی نشون نمیده هیچ کدومم هیدن نیستن عکسایی که الان میگیریم مشکلی ندارن ولی اون قدمیا اینجوری شدن کامپیوترم میدونم ویروسی نیس تو رو خدا یه کاری بکنید تمام عکسای قدیمیم این جوری شده
با سپاس قبلی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر