مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
آنالوگ نو منظورته یا دسته ی نو؟ از کجا میشه گرفت آنالوگ نو؟ خودت میتونی لطف کنی برام تعمیرش کنی هزینشم رو چشم داداش اگه تهرانی البته؟:-) دست شمام پیشاپیش درد نکنه اگه انجام بدی و اگه نه که طبقه سوم آدرس دقیق نداری ازش؟ اسم مغازه یا طرفو؟
منظورم دسته نو هست...ببین من دسته خودم رو تعمییر میکنم بعد از 3 4 ماه که انالوگش خراب بشه...اونا هرور دارن تعمییر میکن از لحاظ تجربه کاری خیلی تمیز تر از من لحیم میتونن بکنن چون هروز کارشون اینه و این ریسک رو من هیچ وقت رو دسته کسی انجام نمیدم که بعدا اتفاقی بی افته شرمندش بشم..برای خودم حالا هرچی بشه اصلا مهم نیست..در هر صورت این کار مثلا من برای خودم بخوام یک انالوک رو در بیارم و یدونه دیگه بزنم جا 45 تا 1 ساعت زمان میبره ولی اونا تو 15 دقیقه ای زدن.
طبقه سوم پاساژ لباف بود فکر کنم ...یه مغازه بود هم انالوگ های نو داشت هم خودش عوض می کرد والا اسمش یادم نیست ولی طبقه سوم سمت چپ اواسطش بود...هرچند کیفیت انالوگاش خوب نبود ولی تمیز و خوب لحیم می کرد

haka

کاربر سایت
Aug 16, 2010
5
سلام دوستان ps4 رو خاموش یا ریستارت میکنم چراغ سفیدش روشن میمونه و دستگاه کامل خاموش نمیشه و برای روشن کردن مجددش باید از برق بکشمش نمیخوام ریست فکتوری کنم. چیکارش کنم؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

Sinakol

کاربر سایت
Apr 6, 2018
3
اقا من یه مانیتور با رزولوشن 1440x900 دارم ولی وقتی ps4 با کابل hdmi (نه تبدیل) به مانیتور وصل میکنم کلا هیچی نمیاد حتی وقتی تو safe mkde میرم کلا تصویر ندارم فقط نوشته no signal

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا من یه مانیتور با رزولوشن 1440x900 دارم ولی وقتی ps4 با کابل hdmi (نه تبدیل) به مانیتور وصل میکنم کلا هیچی نمیاد حتی وقتی تو safe mkde میرم کلا تصویر ندارم فقط نوشته no signal
کابل رو عوض کردی شاید مشکل از کابل باشه کابل رو عوض کن شاید درست شد

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
اگه مطمعنی که کابلت سالمه شما دستگاه ببر رو سیف مد اونجارزولیشن ببر 720
تمام

• Like

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
تنظیمات مانیتورت رو روی آنالوگ یا دیجیتال تنظیم کن

• Like

At.ab

عضو جدید
Feb 26, 2020
1
بچه ها من یه سه سالی هست که ps4 slim 500 گیگ خریدم تا یه مدتیه بازی های آفلاین و آنلاینم لگ داشت فن ps4 هم روشن نمیشد تا رفتم هاردشو ارتقا دادم بازی های افلاین درست شد با فورتنایت ولی بازی gta v آنلاین هیچ فرقی نکرده خیلی لگ داره با قوی ترین اینترنت هم امتحان کردم مسشه یه کمکی بکنید؟

• Like

Vampire200858

کاربر سایت
Jan 16, 2020
8
سلام یه ps4 دارم که بازی هکی روش نصب کردم بعد مستقیم از برق بیرون کشیدن خاموش کردن، حالا موقع روشن کردن میره رو حالت safe mode. میگه دسته با کابل وصل کنید و اپدیت کنید به 7.02 ولی خودش آپدیت هست.
حالا چکار باید بکنم درست شه و بازی ها نپره؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بچه ها من یه سه سالی هست که ps4 slim 500 گیگ خریدم تا یه مدتیه بازی های آفلاین و آنلاینم لگ داشت فن ps4 هم روشن نمیشد تا رفتم هاردشو ارتقا دادم بازی های افلاین درست شد با فورتنایت ولی بازی gta v آنلاین هیچ فرقی نکرده خیلی لگ داره با قوی ترین اینترنت هم امتحان کردم مسشه یه کمکی بکنید؟
چند وقت کنسول رو داری نو خرید یا دسته دوم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام یه ps4 دارم که بازی هکی روش نصب کردم بعد مستقیم از برق بیرون کشیدن خاموش کردن، حالا موقع روشن کردن میره رو حالت safe mode. میگه دسته با کابل وصل کنید و اپدیت کنید به 7.02 ولی خودش آپدیت هست.
حالا چکار باید بکنم درست شه و بازی ها نپره؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

این مشکل و چند وقت پیش یکی از رفقام داشت.
موقع روشن کردن کنسول رو لوگوی ps برق قطع شده بود و بعدش این مشکل پیش اومد.

تنها راهش اینه از سیو مد کنسول و ریست فکتوری کنی.

• Like

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
منم ps4 slim 1t دارم موقع بازی کردن جا های شلوغ بازی افت فریم داره سرعتش پایین میاد 5 ماه نو گرفتم اگه میتونید خواهشن راهنمایی کنید مرسی
داش راهنمایی نداره دیگه
CPU کنسول های ONE و PS4 تاریخ مصرف گذشته هست توی خیلی از بازی ها افت فریم دارن کاریش هم نمیشه کرد
یکسری بازی ها اپدیت دارن که بازی بهینه تر بشه ولی در کل افت فریم روی این کنسول ها کاملا طبیعیه

• Like

farzad_bm

عضو جدید
Feb 29, 2020
1
سلام همراهان گرامی معذرت میخام نمیدونستم این بحث رو کجا باید مطرح میکردم.
کنسول ps4 رو بردم بیرون برام بازی ریختن با اکانت ظرفیت 1 تا چند روز بازی هاش همه اوکی بودن تا امروز که وسطای بازی farcry5 یهو بازی ایست کرد و رفت رو حالت دانلود.
مشکل از کجاست و آیا میشه آنلاین شم و دانلودشو کامل کنم؟
ممنون پیشاپیش از پاسختون ♥

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام همراهان گرامی معذرت میخام نمیدونستم این بحث رو کجا باید مطرح میکردم.
کنسول ps4 رو بردم بیرون برام بازی ریختن با اکانت ظرفیت 1 تا چند روز بازی هاش همه اوکی بودن تا امروز که وسطای بازی farcry5 یهو بازی ایست کرد و رفت رو حالت دانلود.
مشکل از کجاست و آیا میشه آنلاین شم و دانلودشو کامل کنم؟
ممنون پیشاپیش از پاسختون
داداش من خودم اکانت و دیتا میزنم، فارکرای 5 و چند تا بازی دیگه یه باگ دارن که دیتا رو کامل میزنه و تموم میشه ولی موقع اجراع بازی میبینی بازی رو کامل نزده و یه مقدار دانلود باز میاره،
بله میتونی بازی های ظرفیت یک رو با dns دانلود کنی، حتی میتونی اگه ابدیت جدید اومد ابدیت کنی بدون اینکه قفل بشن. با این دی ان اس دستگاه به نت وصل میشه و میتونی دانلود کنی ولی نمیتونه به psn وصل بشه تا تشخیص بده اکانت تو کنسول اکتیو هست یا نه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

mahdi....h

کاربر سایت
Feb 29, 2020
12
داش راهنمایی نداره دیگه
CPU کنسول های ONE و PS4 تاریخ مصرف گذشته هست توی خیلی از بازی ها افت فریم دارن کاریش هم نمیشه کرد
یکسری بازی ها اپدیت دارن که بازی بهینه تر بشه ولی در کل افت فریم روی این کنسول ها کاملا طبیعیه

داداش اوایل خیلی خوب کار میکرد
دوست من فت داره تا الان مشکل نداشته

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر