مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

reza zfr

کاربر سایت
Jul 10, 2018
3
سلام.لطفا اول دقیق تر توضیح بده یعنی دیسک رو میبره داخل بلافاصله پس میده یا اصلا اجازه ورود نمیده و بعد بگو تولیدی چه سالی هست که چک کنم ببینم چی گیر میارم برات؟؟؟؟

اصلا اجازه ورود نميده (نميكشه داخل دستگاه)
جزو اولين سيستما بود كه خريدم. دقيق يادم نمياد اما تقريبا سال ٢٠١٣--١٤ ميشه ديگه
تقريبا چهار سال پيش

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
اصلا اجازه ورود نميده (نميكشه داخل دستگاه)
جزو اولين سيستما بود كه خريدم. دقيق يادم نمياد اما تقريبا سال ٢٠١٣--١٤ ميشه ديگه
تقريبا چهار سال پيش
چندجا چک کردم همشون به فرسودگی و پایان عمر درایو اشاره کردن.کلا باید درایو رو ببری تعمیرگاه برات عوضش کنه.
اگر اکثرا دیجیتالی بازی میکنی که بیخیالش شو ولی اگر عمده کارت دیسک هست که همین فردا برو بگو درایو خراب شده برات عوضش کنه.

reza zfr

کاربر سایت
Jul 10, 2018
3
چندجا چک کردم همشون به فرسودگی و پایان عمر درایو اشاره کردن.کلا باید درایو رو ببری تعمیرگاه برات عوضش کنه.
اگر اکثرا دیجیتالی بازی میکنی که بیخیالش شو ولی اگر عمده کارت دیسک هست که همین فردا برو بگو درایو خراب شده برات عوضش کنه.

اقا خیلی ممنون از کمکت
فقط قیمتشو سراغ نداری حدودا چقدر میشه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
اقا خیلی ممنون از کمکت
فقط قیمتشو سراغ نداری حدودا چقدر میشه
قربانت.
فروردین قیمتش 300 هزارتومن بود + 35 تومن دستمزد تعمیرکار که عوضش کنه.ولی الان دیگه نمیدونم توی این اوضاع قاراشمیش ارز چند تومن اومده روش !

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
این دسته های اسلیم جنس شوک هاش از قبلیا بهتره؟
کنده میشد اونا...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
اسلیم دو نوع داره.اسلیم و نیو اسلیم.نیو اسلیم ها فوق العادن و بدون محافظم مشکلی ندارن.
اسلیم ها هم خوبن ولی خب روی آنالوگ ها محافظ بزاری بهتره جهت احتیاط.
اونا که سریع کنده میشد دسته های فت بودن که طی سال ۲۰۱۳ تا ۲۱۰۶ وارد بازار شدن.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
اسلیم دو نوع داره.اسلیم و نیو اسلیم.نیو اسلیم ها فوق العادن و بدون محافظم مشکلی ندارن.
از کجا باید فهمید اسلیم هست یا نیو اسلیم؟

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
از کجا باید فهمید اسلیم هست یا نیو اسلیم؟

اگر منظورت خریدن دسته ازاد جدا هست پشت جعبه و روی کاتولوگش نوشته مدل رو.اگر منظورت دسته های باندال کنسولی هست مدل های 2116 اسلیم و مدل 7116B پرو همشون نیو اسلیمن

• Like
Reactions: SleepyTurtel

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
تفاوت ظاهری این اسلیم و نیواسلیم قابل تشخیصه؟

• Like

Vahidsh

کاربر سایت
Jul 10, 2018
4
سلام دوستان عزيز. يك مشكل پيش اومده واسم اگر ممكنه راهنمايي كنيد.
يكي از دسته هام ( ps4 ) واسه شارژش مشكلي پيدا كرده. به اين صورت كه وقتي ميزنم شارژ، چراغش نارنجي ميشه و يك بار چشمك ميزنه ولي بلافاصله متوقف ميشه و به شارژ كردن ادامه نميده. ولي همينطور كه كابله وصله بهش، كار ميكنه و توي منوي اصلي هم اون علامت ميزان شارژ باتري كه مياد، يك باتري هست كه روش يه علامت سوال هست. (به جاي اينكه باتري پر و خالي بشه)
كابل هم كه بكشم كه كلاً خاموش ميشه دسته و كاملاً باتريش خالي هست.
دسته اصلي هست و خيلي كم هم استفاده شده.
واسه اون يكي دسته همه چيز نرمال هست (با همين كابل)
ممنون ميشم كمكم كنيد.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
يكي از دسته هام ( ps4 ) واسه شارژش مشكلي پيدا كرده. به اين صورت كه وقتي ميزنم شارژ، چراغش نارنجي ميشه و يك بار چشمك ميزنه ولي بلافاصله متوقف ميشه و به شارژ كردن ادامه نميده. ولي همينطور كه كابله وصله بهش، كار ميكنه و توي منوي اصلي هم اون علامت ميزان شارژ باتري كه مياد، يك باتري هست كه روش يه علامت سوال هست. (به جاي اينكه باتري پر و خالي بشه)
ممنون ميشم كمكم كنيد.
سلام.اونسری هم این سوال رو پرسیدی من چندجا گشتم برات ولی اصلا حتی ۱ موردم ندیدم همچین چیزی برای کسی پیش اومده باشه !
چون میگی روی عکس دسته علامت سوال اومده پس قطعا دسته اشکال سخت افزاری نداره.کنسول یجورایی باهاش احساس غریبی میکنه و به عنوان مهمان ناخونده فقط تا وقتی کابل بهش وصل هست پذیراشه و به جای اینکه برق رو به باتری منتقل کنه میاد به صورت جریان مستقیم تغییرش میده و هیچی نمیزاره ذخیره شه.
دسته رو ریست کردی؟؟؟ اگر ریست کردی و درست نشده چون میگی دسته اصلی هم هست بهتره بیخیال شی چون مشکلی که برات پیش اومده یک در هزار هست و درنهایت بدشانسی شما همون یه نفری.
یه برنامه توی تلویزیون نشون میداد از هر ۱۷ هزار خودرو در یک مدل توی یکیشون موتور سوراخ هست و دستگاه تست هم نشون نمیده اما به دست مصرف کننده ی بدبخت که رسید معلوم میشه و پولش حروم ،الانم متاسفانه توی همون وضعیتی شما.

• Like
Reactions: mohsen2012

Vahidsh

کاربر سایت
Jul 10, 2018
4
سلام.اونسری هم این سوال رو پرسیدی من چندجا گشتم برات ولی اصلا حتی ۱ موردم ندیدم همچین چیزی برای کسی پیش اومده باشه !
چون میگی روی عکس دسته علامت سوال اومده پس قطعا دسته اشکال سخت افزاری نداره.کنسول یجورایی باهاش احساس غریبی میکنه و به عنوان مهمان ناخونده فقط تا وقتی کابل بهش وصل هست پذیراشه و به جای اینکه برق رو به باتری منتقل کنه میاد به صورت جریان مستقیم تغییرش میده و هیچی نمیزاره ذخیره شه.
دسته رو ریست کردی؟؟؟ اگر ریست کردی و درست نشده چون میگی دسته اصلی هم هست بهتره بیخیال شی چون مشکلی که برات پیش اومده یک در هزار هست و درنهایت بدشانسی شما همون یه نفری.
یه برنامه توی تلویزیون نشون میداد از هر ۱۷ هزار خودرو در یک مدل توی یکیشون موتور سوراخ هست و دستگاه تست هم نشون نمیده اما به دست مصرف کننده ی بدبخت که رسید معلوم میشه و پولش حروم ،الانم متاسفانه توی همون وضعیتی شما.

سلام دوست عزيز ممنون از راهنماييت.
آره مشكل نرم افزاري هست.
اتفاقاً مشكل اينجاست كه دسته رو هر چي ميزنم اون پشتش رو و نگه ميدارم، ريست هم نميشه لعنتي!
دوم هم واقعاً يعني انقدر بد شانسم؟
تو اين گروني ها بايد دسته جديد بخرم يعني؟
به هر حال مرسي از توضيحاتتون.
اگه بچه ها چيز ديگه اي به ذهنتون رسيد بهم بگيد ممنون ميشم

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
ممنون ميشم كمكم كنيد.
سلام دوست عزیز
مشکلت یه ذره شبیه مشکل منه با یه سری تفاوت ها ، من این چند صفحه قبل نوشتم ولی خب جوابی نبود براش. مشکل این بود که بدون سیم شارژ میشد برا خودش :)) ، برای منم اتفاقا اولش علامت سوال بود بعدا تبدیل شد به وضعیت درحال شارژ بعدم باتریش تموم شد (تا جایی که جون داشت بدون سیم لایت بار زرد میزد:D) دیگه بدون سیم کار نمیکنه ! سیم بزنی کار میکنه. اسپیکرش هم قطع شده .
من هرچی فکر کردم فقط میتونم احتمال بدم با دستمال نمدار تمیز کردم شاید آب خورده باشه !!! :-<
اینو جدا خریده بودم ، دسته اصلیم سالمه.

• Like

Vahidsh

کاربر سایت
Jul 10, 2018
4
سلام دوست عزیز
مشکلت یه ذره شبیه مشکل منه با یه سری تفاوت ها ، من این چند صفحه قبل نوشتم ولی خب جوابی نبود براش. مشکل این بود که بدون سیم شارژ میشد برا خودش :)) ، برای منم اتفاقا اولش علامت سوال بود بعدا تبدیل شد به وضعیت درحال شارژ بعدم باتریش تموم شد (تا جایی که جون داشت بدون سیم لایت بار زرد میزد:D) دیگه بدون سیم کار نمیکنه ! سیم بزنی کار میکنه. اسپیکرش هم قطع شده .
من هرچی فکر کردم فقط میتونم احتمال بدم با دستمال نمدار تمیز کردم شاید آب خورده باشه !!! :-<
اینو جدا خریده بودم ، دسته اصلیم سالمه.
اي بابا چه مكافاتي...!
حالا ميبرم جايي نشون ميدم اگر به نتيجه ي مشخصي رسيدم به شما هم ميگم.

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر