مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mehdipahlavi

کاربر سایت
May 31, 2014
94
یک سوال داشتم دوستان
یکی از اشناها وقتی دستگاهشو روشن میکنم اول پیغام اتصال دسته میده و بعدشم یک پیغام دیگه که اکی کنی دستگاه ریست میشه و دوباره روز از نو روزی از نوو
میخواستم ببینم یک فلش حاوی فایل اپدیت بهش وصل کنم درست میشه یا نه
0533cb2288e2e2caedd6a1b995dbebce.jpg

84631b808e056d2690d70075ac288f70.jpg

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

منم بعد قطعی برق این مشکل برام پیش اومد کسی راهی بدون فرمت هارد بلده؟

mammad_lfc

کاربر سایت
Nov 13, 2015
3
دیگه اخرین راهکار میمونه DMZ البته زیاد توصیه نمیشه چون امنیت نداره
البته گاهی روی DSL Modulation هم این اتفاق میفته حتما چک کنید که adsl2 plus باشه
اونم چک کردم درست بود
ولی بازم نشد
مرسی به هرحال

• Like
Reactions: sinart7

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
سلام قطع شدن و وصل شدن چند ثانیه تصویر در ps4 برای چی کابل عوض کردم درست نشد یک مشکل عجیب دیگه وقتی کلید برق خونه مثل لامپ رو خاموش و روشنن میکنن باز تصویر میره و میاد لطفا کمک کنید

SdPooya

کاربر سایت
Jun 13, 2018
1
سلام من دسته ps4 شارژ نمیشه هر دوتا دسته دیروز شارژ میشد ولی الان شارژنمیشن مشکل از کنسول هم نیست با شارژر هم امتحان کردم نمیشه

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
دوستان من ps4 م رو با دانگل كپيخور كردم،امروز صبح ك كنسولو روشن كردم و رفتم توي قسمت user guide و گزينه Hen رو انتخاب كردم كنسول خود ب خود خاموش شد و بعدش ك روشن كردم رفت توي منوي safe mode
خواستم بدونم علت اين مشكل چي هست؟ميتونه ايراد حدي باشه يا نه و راه حلش چيه؟
ممنون

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
دوستان من ps4 م رو با دانگل كپيخور كردم،امروز صبح ك كنسولو روشن كردم و رفتم توي قسمت user guide و گزينه Hen رو انتخاب كردم كنسول خود ب خود خاموش شد و بعدش ك روشن كردم رفت توي منوي safe mode
خواستم بدونم علت اين مشكل چي هست؟ميتونه ايراد حدي باشه يا نه و راه حلش چيه؟
ممنون

درود،

مشکل خاصی نیست ، حساس نباشید.

لطفا یکی کمک کنه کسی همچین مشکلی نداشته
کنسول و در محل دیگری و به صفحه نمایش دیگری وصل و تست کنید.

Last edited by a moderator:

yoones1

کاربر سایت
Jun 16, 2018
1
سلام دوستان دسته پلی استیشن 4 من مشکلی نداشت یه شب تا صبح زدم تو شارژ، صبح که اومدم بازی کنم کلیدها با تاخیر عمل میکنه بضی وقتا هم عمل نمیکنه بعضی وقتا وقتی آنالوگ جهت را میگیری ول نمیکنه ،دسته را ریسیت کردم فایده نداشت، چکار کنم؟

Arminzx

کاربر سایت
Jun 16, 2018
39
من دسگاهم رو جیلیبریک ۵.۰۵ کردم و از طریق روش کش مرورگر هم استفاده میکنم میخواستم بدونم وسط بازی کنسول ریست میشه یا مثلا تو فیفا رو عکس رونالدو گیر میکنه که بعدش باید سیم برقشو بکشی بیرون تا درست شه
کسی میدونه مشکل چیه؟؟

.Behzad.b.b

کاربر سایت
Jun 19, 2018
2
سلام
من یه پنج روزی میشه ps4 خریدم و تا الآن عالی بوده فقط امروز که god of war بازی می‌کردم حس کردم دسته صدا میده چون ویبره دسته فعاله بعد که دسترو تکون دادم صدا تق تق میداد حس کردم یه چیزی توش لقه.
شایدم از قبل بوده ولی فکر نمیکنم
میخواستم بدونم برای شما هم همینجوریه یا برای من اشکال داره

aboly1994

کاربر سایت
Apr 10, 2018
23
سلام
من یه پنج روزی میشه ps4 خریدم و تا الآن عالی بوده فقط امروز که god of war بازی می‌کردم حس کردم دسته صدا میده چون ویبره دسته فعاله بعد که دسترو تکون دادم صدا تق تق میداد حس کردم یه چیزی توش لقه.
شایدم از قبل بوده ولی فکر نمیکنم
میخواستم بدونم برای شما هم همینجوریه یا برای من اشکال داره
اگه صداش از تاچ پد هست عادیه برا همه لق میزنه.حتی که یواش یواش بزنی رو کنار تاچ پد لق زدنش رو میتونی حس کنی.

.Behzad.b.b

کاربر سایت
Jun 19, 2018
2
اگه صداش از تاچ پد هست عادیه برا همه لق میزنه.حتی که یواش یواش بزنی رو کنار تاچ پد لق زدنش رو میتونی حس کنی.
سلام
رو تاچ پد نمی‌زنم همینطور بدون اینکه دکمه ای رو بزنم یا دستم به تاچ پد بخوره تکونش میدم تق تق می‌کنه و فکر میکنم صدا از نزدیکای لایت بار و کمی پایین تر میاد نزدیکای جای شارژش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر