مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
چیکار باید کرد؟
تو safe mode نمیشه هاردو کلا پاک کرد و دوباره سیستم عامل نصب کرد ؟

در حقیقت خودش داره همونکارو میکنه دیگه ... من الان چند روزیه که بعد از یه ریست کلی تمام بازی هامو روی هارد اکسترنال ریختم و از اون طریق اجرا میکنم ..‌.فعلا که داره درست کار میکنه حالا تا سر فرصت هارد کنسول هم بررسی کنم.‌‌‌..

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
435
سلام
دوستان من قراره يدونه ps4 fat بگيرم دست دوم كه با ماژول هم كپيخور شده
خواستم بدونم چجوري تستش كنم و چه چيزاييش رو امتحان كنم؟واينكه يادمه ps3 هاي فت مشكل چراغ زرد داشتن،خواستم بدونم ps4ها مخصوصا مدل فت ايرادي شايعي مثل اين ندارن كه نگرانش باشم؟
دركل ممنون ميشم راهنماييم كنيد دوستان

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
سلام
دوستان من قراره يدونه ps4 fat بگيرم دست دوم كه با ماژول هم كپيخور شده
خواستم بدونم چجوري تستش كنم و چه چيزاييش رو امتحان كنم؟واينكه يادمه ps3 هاي فت مشكل چراغ زرد داشتن،خواستم بدونم ps4ها مخصوصا مدل فت ايرادي شايعي مثل اين ندارن كه نگرانش باشم؟
دركل ممنون ميشم راهنماييم كنيد دوستان

درود،

ماژول را خودتون از بازار با قیمت 23 الی 30 می توانید بخرید و نصب کپی خور آن هم کار 5 الی 10 دقیقه است.

مشکل خاصی هم ندارند. تست بازی و ... را هم انجام بدهید اگر مشکل نداشت استفاده کنید.

• Like
Reactions: .SoRoUsH.

Mostafa_std

کاربر سایت
Jun 8, 2018
1
سلام خسته نباشید
کنسول من موقع لودینگاش خیلی لگ داشت برای همین اعصاب خورد کن شده بود و یبار برای ۱ ساعت گیر کرده بود منم نمیتونستم خاموشش کنم تا اینکه از برق کشیدمش...
بعد ک روشن شد رفت رو checking software system روی ۲۳% گیر کرده بود و بعد مدتی برق رفت و خاموش شد . دوباره که روشن کردم تو سیف مود بود و اپدیت میخواست اپدیتشو از طریق فلش ریختم و اپدیت میشد ولی وقتی ریستارت میشد دوباره از همونجا میومد. همه گزینه هارو هم تو سیف مود امتحان کردم ولی ارور میداد ممنون میشم بگید چه کنم؟

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام خسته نباشید
کنسول من موقع لودینگاش خیلی لگ داشت برای همین اعصاب خورد کن شده بود و یبار برای ۱ ساعت گیر کرده بود منم نمیتونستم خاموشش کنم تا اینکه از برق کشیدمش...
بعد ک روشن شد رفت رو checking software system روی ۲۳% گیر کرده بود و بعد مدتی برق رفت و خاموش شد . دوباره که روشن کردم تو سیف مود بود و اپدیت میخواست اپدیتشو از طریق فلش ریختم و اپدیت میشد ولی وقتی ریستارت میشد دوباره از همونجا میومد. همه گزینه هارو هم تو سیف مود امتحان کردم ولی ارور میداد ممنون میشم بگید چه کنم؟

ممکنه هارد کنسولتون مشکل پیدا کرده باشه
وصلش کنید به PC و با برنامه HD Tune Pro هارد رو تست کنید

mehdi72

کاربر سایت
Jun 2, 2018
13
در حقیقت خودش داره همونکارو میکنه دیگه ... من الان چند روزیه که بعد از یه ریست کلی تمام بازی هامو روی هارد اکسترنال ریختم و از اون طریق اجرا میکنم ..‌.فعلا که داره درست کار میکنه حالا تا سر فرصت هارد کنسول هم بررسی کنم.‌‌‌..
خودش چیکار میکنه؟
تو safe mode ریست کلی کدومه؟ سیستم عاملم پاک میشه؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
دوستان سلام
من این سه راهی یا محافظ رو دارم اما فکر میکنم فاقد کنترل نوسان و ذخیره برقه

اما هر دفعه که برق قطع میشه و میاد . هارد کنسول و هارد اکسترنال خودشون رو ریپیر میکنن و فک کنم نباید هر دفعه این اتفاق بیوفته
اگه میشه راهنمایی یه محافظ قوی و خوب چند پریزه چی بگیرم ( مدل فعلی 5تا داره که هر5تاشون استفاده میکنم همزمان )

آخرین ویرایش:

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
دوستان سلام
من این سه راهی یا محافظ رو دارم اما فکر میکنم فاقد کنترل نوسان و ذخیره برقه

اما هر دفعه که برق قطع میشه و میاد . هارد کنسول و هارد اکسترنال خودشون رو ریپیر میکنن و فک کنم نباید هر دفعه این اتفاق بیوفته
اگه میشه راهنمایی یه محافظ قوی و خوب چند پریزه چی بگیرم ( مدل فعلی 5تا داره که هر5تاشون استفاده میکنم همزمان )

دوست عزیز چندراهی شما محافظ دار است بخاطر همون سه چراغ ال ای دی
برای تستشم برقش قطع کنید و بعد از چندثانیه وصل کنید بستگی به مدل از 3 ثانیه تا 4 دقیقه برق نباید به خروجی هاش بده اگر نداد درسته
بقیه جنس های بازارم فرقی ندارن همه کارشون یکی هست

ولی اگر خیلی وسواس دارین استابلایزر بگیرین حدودا برق از 150 تا 280 ولت ورودی تبدیل به 220 بدون هیچ مشکلی میکنه
فقط تنها مسئله اش بستگی به توان برق خروجیش قیمت هاش فرق داره و حدود قیمت یک استابلایزر که بدرد شما بخوره 500 هزارتومانه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
دوست عزیز چندراهی شما محافظ دار است بخاطر همون سه چراغ ال ای دی
برای تستشم برقش قطع کنید و بعد از چندثانیه وصل کنید بستگی به مدل از 3 ثانیه تا 4 دقیقه برق نباید به خروجی هاش بده اگر نداد درسته
بقیه جنس های بازارم فرقی ندارن همه کارشون یکی هست

ولی اگر خیلی وسواس دارین استابلایزر بگیرین حدودا برق از 150 تا 280 ولت ورودی تبدیل به 220 بدون هیچ مشکلی میکنه
فقط تنها مسئله اش بستگی به توان برق خروجیش قیمت هاش فرق داره و حدود قیمت یک استابلایزر که بدرد شما بخوره 500 هزارتومانه
پس چرا هاردام هر دفعه ریپیر میشن ؟ کنسولمم بعد روشن شدن ارور قطع ناگهانی پاور رو میده
ازین مدلایی میخوام که هم نوسان رو کنترل میکنه و هم فیوز داره . واقعا ۵۰۰تومن ؟؟؟

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
پس چرا هاردام هر دفعه ریپیر میشن ؟ کنسولمم بعد روشن شدن ارور قطع ناگهانی پاور رو میده
ازین مدلایی میخوام که هم نوسان رو کنترل میکنه و هم فیوز داره . واقعا ۵۰۰تومن ؟؟؟

هارد در جریان نیستم چون خودم تازه چندروزه کنسول گرفتم

درمورد محافظ کلا هرچی تو بازار هست هر مدلی از هر شرکتی میخواد باشه نوسان برق از یک حد کمتر یا بیشتر شد برق خروجی قطع میکنه نوسان نمیگیره و خروجی را ثابت کنه ورودی هرچی بود میفرسته برای خروجی

وسیله ای که نوسان تنظیم و خروجی ثابتی بده 2نوع داریم ترانس یا استابلایزر ترانس ارزانتر از استابلایزره
خودم بخاطر نوسان برق تاحالا چند وسیله ازم سوخته

قیمتم بله بالاست بخاطر اینه کلی سیم پیچ مسی داخلش مصرف شده
توی نت استابلایزر سرچ کنین همچی دستتون میاد

آخرین ویرایش:

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
چند راهی که یو پی اس هم داشته باشه 300 واتش 800 تومن هست
یو پی اس دار بگیرید دیگه بعد از قطع برق شهری خیالتون راحت هست و مشکلات هاردی کنسول پیش نمیاد
بله قیمت هاشون بالاست اما در این حد نبوده و بخاطر دلار بالا کشیده

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان دیسکی که اون حلقه شیشه ای وسطش یه مقدار لپ پر شده باشه برای درایو ps4 مشکلی ایجاد نمیکنه استفاده کنم؟؟

mehdi72

کاربر سایت
Jun 2, 2018
13
سلام
دستگام مشکلی پیدا کرد که وقتی روشن میکنم ارور :
cannot start the ps4
cannot the dualshock 4 using the usb cable and then press the ps button.
دکمه ps دسته رو که میزنم تا دسته روشن بشه ارور میده که به 5.55 یا بیشتر اپدیت کنم!
تو safe mode رفتم اپدیت کردم به 5.55 و حتی دیتابیسش رو تعمییر کردم ولی متاسفانه همین مشکل وجود داره !
حتی دسته و کابل رو هم عوض کردم ...!
دستگام: ps4pro ریجن 2اروپا
ممنون میشم راهنماییم کنین
سلام
به خاطر این مشکل هارد کنسول رو در اوردم !
فرمت هارد باید چی باشه؟
به دستگاه وصل کردم فقط این گزینه (initalize ps4(reinstall system software)فعال بود که بعد ارور میداد و میگفت خاموش کن
الان باید چیکار کنم؟

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
سلام
به خاطر این مشکل هارد کنسول رو در اوردم !
فرمت هارد باید چی باشه؟
به دستگاه وصل کردم فقط این گزینه (initalize ps4(reinstall system software)فعال بود که بعد ارور میداد و میگفت خاموش کن
الان باید چیکار کنم؟
هارد را به سیستم وصل کنید و با استفاده از نرم افزار HDTuneیک تصویر از قسمتHealthقرار دهید

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• Like
Reactions: mehdi72

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
دوستان دیسکی که اون حلقه شیشه ای وسطش یه مقدار لپ پر شده باشه برای درایو ps4 مشکلی ایجاد نمیکنه استفاده کنم؟؟
بهتره استفاده نکنید همچین دیسکی رو . چون امکان داره در هنگام چرخش دیسک یا حین کار دیسک بشکنه و صدمات جبران ناپذیری به درایو یا اپتیک دستگاه وارد کنه

• Like
Reactions: rezab

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر