مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
دوستان من یه مشکلی پیدا کردم با هدست گلد...

هدست با کابل وصل میکنم کامل همه صدا ها میاد با لپ تاپ هم چه با سیم چه به صورت وایرلس صداها مشکلی نداره ...
ولی از دیروز تا حالا وقتی به صورت وایرلس به کنسول وصل میکنم فقط صدای چت داخل هدست میاد و صدای بازی نمیاد به اصطلاح all audio کار نمیکنه چند بار هم ریست کردم هدست رو ...
چند بار هم چک کردم همه جا گزینه ها روی all audio باشه ولی بازم درست نمیشه نمیفهمم چرا دیروز کار میکرد امروز اینطوری شده

app هدست و اپدیت کن.

با سلام
من مدت 1 ماهه ps4 pro خریدم و چهار تا بازی Horizon , dark souls 3 , star wars battlefront 2 , monster hunter روی هاردش به عنوان ظرفیت آفلاین برام ریختن.اما در بعضی جاهای خاص بازیها مثلا دیوارها یا درختها وقتی نزدیکشون میشم یک مقدار دیر به صورت کامل لود میشن.البته این مسئله در star wars خیلی کمتره.مشکل سخت افزاری داره یا چیزه دیگیه؟

این موارد با اپدیت بازی ها درست میشه که چون شما هکی زدی نمیتونی اپ کنید.

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان امروز داشتم راکت لیگ بازی میکردم دیدم تکسچر ها دیر لود میشن بعد این موضوع دیدم مشکل های مختلف تو بازی های دیگه هم به وجود اومده. مشکل چی میتونه باشه ؟ توی گران توریسمو هم بافت عقب صندلی لود نشده بود

آخرین ویرایش:

kiantomcat

کاربر سایت
Jul 24, 2015
63
نام
حمید
سلام
کنسول رو به 4.55 ارتقا دادم و تیکن یا کمبت رو که بازی میکنم سرعت فن خیلی زیاده
آیا باز کنم و خمیر سیلیکون رو عوض کنم؟

marcus x360

کاربر سایت
Aug 5, 2011
58
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنین من 1 هفته هست ps4 pro خریدم ولی یه مشکلی هست اینکه فن هی دورش تو بازی زیاد میشه میان پرده یا یه صحنه سینمایی که میاد فن ساکت ساکت میشه حتی تو منو بازی مثل مافیا نقشه رو که میزنم فن ساکت میشه دوباره میرم تو بازی به شدت میره بالا این طبیغیه و یه مشکل دیگه یه صدای خرخر از کنسول میاد مو قعی که تو بازیه هارد ssd هم گداشتم ولی بازم صدا خرخر میده تو فروم های خارجی میگن از منبع تعذیه هستش و طبیعیه شما اینو دقت کردین تا میخوای بازی رو شروع بکنی صدای خرخر در میاد تو محیط کنسول یا منو این صدا نیست لطفا زود جواب بدید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنین من 1 هفته هست ps4 pro خریدم ولی یه مشکلی هست اینکه فن هی دورش تو بازی زیاد میشه میان پرده یا یه صحنه سینمایی که میاد فن ساکت ساکت میشه حتی تو منو بازی مثل مافیا نقشه رو که میزنم فن ساکت میشه دوباره میرم تو بازی به شدت میره بالا این طبیغیه و یه مشکل دیگه یه صدای خرخر از کنسول میاد مو قعی که تو بازیه هارد ssd هم گداشتم ولی بازم صدا خرخر میده تو فروم های خارجی میگن از منبع تعذیه هستش و طبیعیه شما اینو دقت کردین تا میخوای بازی رو شروع بکنی صدای خرخر در میاد تو محیط کنسول یا منو این صدا نیست لطفا زود جواب بدید
جواب یه سری سوالارو باید بالای تاپیکا بزنن
کنسول مثل پی سی نیست که کوچیک ترین صدایی مربوط به یه مشکلی باشه
صدای بالای فنش کاملا عادیه
شما چون تازه گرفتی یه مقداریش بخاطر همونه طی گذر زمان صدای فنش بهتر میشه

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
صدای فن پرو توی بازیهایی که مخصوصا پچ پرو دارن کاملا عادی هست خیلی هام توی فروما شکایت دارن ولی خوب قدرت کنسول زیاده و طراحیش کوچیک کاریش نمیشه کرد
الان من فارکرای ۵ رو دارم رو تی وی فور کی میرم هم زیاد صدا میده همینطور No no kuni رو که ۶۰ فریم و 4kهست

• Like
Reactions: rezab and all4u

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
اقا ب دادم برسین:((
دیشب اومدم کابل پاور رو وصل کنم یخورده جلز و ولز کرد!
بعد دستگاه رو ک روشن کردم دیگه تصویری نمی اومد!دستگاه انگار ب طور عادی داره کار می کنه ولی هیچ تصویری نشون نمی ده
تمام کابل و سیم ها رو کندم و بعد چند دقیقه دوباره زدم فایده نکرد.دکمه پاور رو چند بار نگه داشتم تا دوباره بوق بزنه نتیجه ای نداد.کابل hdmi رو هم عوض کردم ولی باز بی نتیجه بود
چه کنم ؟

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
سلام دوستان کسی فروشگاهی جایی میشناسه ابری های هدست گلد رو بفروشه؟ پوست پوست شده،،یا یکی از دوستان که هدستش خراب شده و لازم نداره ،، ممنون میشم پ ام بدید

Sinakol

کاربر سایت
Apr 6, 2018
3
من خواهرم اشتباهی کنسولو روشن کرد بعد دوروز فهمیدم روشنه خاموشش کردم
مشکلی پیش نمیاد
چیزیش نمیسوزه
تو این دوروز وارد بازی نشده بود فقط اون لود اسکرین که باید دکمه پی اسو فشار بدی بود

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
من خواهرم اشتباهی کنسولو روشن کرد بعد دوروز فهمیدم روشنه خاموشش کردم
مشکلی پیش نمیاد
چیزیش نمیسوزه
تو این دوروز وارد بازی نشده بود فقط اون لود اسکرین که باید دکمه پی اسو فشار بدی بود

نه مشکلی پیش نمیاد.

• Like
Reactions: rezab

parsa yg

کاربر سایت
Apr 8, 2018
5
ببخشید یه سوال من شنیدم ps4 slim یه کم لگ داره و درصد خرابیش از xbox one s بیشتره و xbox one s از نظر عملکرد مثل داغ نکردن و صدا نداشتن و اجرای بازی بهتر از ps4 slim هست آیا این درسته؟ واقعا ممنون میشم اگه پاسخ بدین

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
ببخشید یه سوال من شنیدم ps4 slim یه کم لگ داره و درصد خرابیش از xbox one s بیشتره و xbox one s از نظر عملکرد مثل داغ نکردن و صدا نداشتن و اجرای بازی بهتر از ps4 slim هست آیا این درسته؟ واقعا ممنون میشم اگه پاسخ بدین

همش چرته.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
در توصیف سخنان اون استاد فقط میشه گفت لگ مربوط به بازی آنلاینه و به اینترتتون مربوط میشه
احتمالا منظورش افت فریم بوده که بخاطر بار بالای اطلاعاتش کلمه رو فراموش کرده

• Like
Reactions: rezab

parsa yg

کاربر سایت
Apr 8, 2018
5
در توصیف سخنان اون استاد فقط میشه گفت لگ مربوط به بازی آنلاینه و به اینترتتون مربوط میشه
احتمالا منظورش افت فریم بوده که بخاطر بار بالای اطلاعاتش کلمه رو فراموش کرده
ولی در کل از چند نفر شنیدم xbox one s نسبت به ps4 slim تو این موارد عملکرد بهترب داره و ps5 یه سال دیگه میاد و ps4 slim کم تر پشتیبانی میشه ولی پشتیبانی microsoft از xbox one s عالی و موندگارتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر