مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
سلام همگی خسته نباشید
اپدیت ps4 pro چقدر زمان میبره تقریبا؟
دستگاه اپدیت رو دانلود کرد. ری استارت شد اما بعد از ری استارت هنوز لایت بار در حالت چشمک زن آبی هست و سیگنال نداده.
لطفا زود جواب بدید.

معمولا ۲..۳ دقیقه! من هم آنلاین هم آفلاین جفتش هم زیر ۵ دقیقه اومد بالا.

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
سلام دوستان
من PS4 دارم گاهی خود به خود وسط بازی خاموش میشه
چیکار کنم ؟! راهنماییم کنین کلافه شدم بخدا

اگه حین بازی وقتی با دسته دارید عمل اکشن انجام میدین خاموش میشه طبیعی نیست!
ولی برای اطمینان از بخش Setting بخش Automatic Turn Off Ps4 رو تیکش رو وردارید شاید باگی باشه در آپدیت جدید. در غیر این صورت می‌تونه به خاطر نوسانات برق این اتفاق بیفته. سعی کنید در جای دیگه هم تستش کنید تا از نوسانات برق هم مطمئن بشید اگه بازهم درست نشد مشکل باید در CMOS اون باشه که باید از لحاظ سخت افزاری بررسی و wipe بشه.

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
آقا من دستگاه رو بردم و دیسک بازی رو تست کردیم روی دستگاه دیگه بازی اجرا شد و یه دیسک دیگه رو دستگاه من اجرا شد! بدون مشکل!!! فروشنده گفت روی دیسکی که خریدی باید بنویسه ریجن ۲ برای همین کار نکرده ولی ریجنی که روی دیسک بود all بود حالا چرا اجرا نشد نفهمیدم! به هر حال مشکل از دستگاه نبود مشکل از ریجن دیسک بود.

• Like
Reactions: Sony+

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
خواهشا زود ج بدین.
دستگام فته. در حین بازی دو سه بار تصویر رفت و اومد دیگه نشون نداد. دستگاه روشنه. ولی تصویر نداره. حتی ذهنی دستگاه رو خاموش میکنم .کابل و تی وی هم عوض کردم نشد.

ss_mostafa_ss

کاربر سایت
Nov 1, 2017
24
سلام خسته نباشید
آقا امکانش هست دیسک بازی ایراد داشته باشه و باعث بشه کنسول وسط بازی کلا no signal بده؟
یعنی تصویر کلا بپره اما روشن باشه دستگاه و دیگه مجبور بشی فیزیکی خاموش کنی؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
آقا من دستگاه رو بردم و دیسک بازی رو تست کردیم روی دستگاه دیگه بازی اجرا شد و یه دیسک دیگه رو دستگاه من اجرا شد! بدون مشکل!!! فروشنده گفت روی دیسکی که خریدی باید بنویسه ریجن ۲ برای همین کار نکرده ولی ریجنی که روی دیسک بود all بود حالا چرا اجرا نشد نفهمیدم! به هر حال مشکل از دستگاه نبود مشکل از ریجن دیسک بود.
چه ربطی،به رجین داره!!!!؟؟؟؟
جوابی نداشته یک چیزی پرونده

ss_mostafa_ss

کاربر سایت
Nov 1, 2017
24
سلام خسته نباشید
آقا امکانش هست دیسک بازی ایراد داشته باشه و باعث بشه کنسول وسط بازی کلا no signal بده؟
یعنی تصویر کلا بپره اما روشن باشه دستگاه و دیگه مجبور بشی فیزیکی خاموش کنی؟
لطفاً یکی پاسخ سوال منو بده که اگه ایراد داره فردا ببرم پیش فروشنده

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
خواهشا زود ج بدین.
دستگام فته. در حین بازی دو سه بار تصویر رفت و اومد دیگه نشون نداد. دستگاه روشنه. ولی تصویر نداره. حتی ذهنی دستگاه رو خاموش میکنم .کابل و تی وی هم عوض کردم نشد.
کابل HDMI رو چک کردی ببین اصلا کابلت سالمه با یه کابل دیگه تست کن

Mohsen.CR7

کاربر سایت
Nov 4, 2017
4
دوستان من میخوام psn رو فعال کنم اما در همون مراحل اولیه ساخت اکانت همش با ارور CE-34481-0 مواجه میشم. بدجور رفته رو مخم. خواهشا هرکی میدونه مشکل از کجاس راهنماییم کنه

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
751
سلام به همگی.موقعی که دستگاه رو روشن میکنم بالای صحفه تلویزیون یه کادر مشکی میاد که میزنه رزولوشن شما چقدره و کابل hdmi رو زدین توی پورت 2 تلویزیون از اینجور چیزا.حالا مشکل من اینه که که این کادر مشکی توی بازی هم میاد زمان مشخصی نداره یه دفعه ممکن بعد 1ساعت بیاد یا ممکنه بعد 5 ساعت بیاد بعضی وقتا هم چند بار میاد.دستگاه نو گرفتم .یکی گفت شاید از کابل hdmi باشه.فکر کنین دارین فوتبال بازی میکنین وسط بازی این کادر مشکی بیاد و بعد چند ثانیه بره. کلا گند میزنه توی بازی.خواهشن کسی میدونه مشکل از کجاست بگه. ممنون
کسی نیست یه راهنمای کنه ممنون

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
سلام به همگی.موقعی که دستگاه رو روشن میکنم بالای صحفه تلویزیون یه کادر مشکی میاد که میزنه رزولوشن شما چقدره و کابل hdmi رو زدین توی پورت 2 تلویزیون از اینجور چیزا.حالا مشکل من اینه که که این کادر مشکی توی بازی هم میاد زمان مشخصی نداره یه دفعه ممکن بعد 1ساعت بیاد یا ممکنه بعد 5 ساعت بیاد بعضی وقتا هم چند بار میاد.دستگاه نو گرفتم .یکی گفت شاید از کابل hdmi باشه.فکر کنین دارین فوتبال بازی میکنین وسط بازی این کادر مشکی بیاد و بعد چند ثانیه بره. کلا گند میزنه توی بازی.خواهشن کسی میدونه مشکل از کجاست بگه. ممنون

من هم فکر میکنم از کابل HDMI باشه. چون وقتی جریان اتصال ورودی قطع وصل میشه اون میاد.اتصالها هم چک کنید اگر از دستگاههای سری اول (اول اول) دارید فیش HDMI بد جا میرفت چک کنید درست جا رفته باشه.اگر دستگاه Pro دارید شاید کابل کشش نداره از کابل فابریک یا کیفیت بالا استفاده کنید.

داداش شرمنده که اینجوری میگم ولی کرد تو پاچت تا دسته.یا خیییییلی بی سواد بوده.
PS4 کلا رجین فری هستش و ربطی نداره من دستگاه رجین سه دارم و اکانتم رجین یک یا همون آل وکلی هم بازی رجین 2 خاورمیانه و اروپا دارم. چرا زیر بار رفتی آخه؟
لنز یه سری از اسلیمها مشکل داره و ضعیف هستش مطمئن مطمئن مطمئن باش بعدا باز به مشکل میخوری.تو فت مشکل لنز نبوده تا الان.مگر اینکه بعدا مشکل دار بشه.
دقیقا مورد بوده دیسک رو اسلیم اجرا نشد و روی فت کهنه پیله راحت باز شد و نصب شد.

Last edited by a moderator:

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137

سلام داداش، شما پرو داشتی درسته؟
ببینید به هیچ عنوان اینطور نیست من ps4 ریجن 2 ژاپن دارم اما از ریجن 2 عربی بگیر تا ریجن all و حتی 3 بازی اجرا کردم بدون مشکل کلن اجرای دیسک و نصب dlc هیچ ارتباطی به ریجن دستگاه نداره شما پاسخ های همین تاپیک رو به اون فروشنده نشون بدید اگه واقعن ریگی به کفشش نباشه و از سر بی اطلاعی به شما اینجور گفته باید قبول کنه که دستگاه مشکل داره و پس بگیره
یادمه توی اون یکی تاپیک هم گفتید که صدای دستگاه به قدری زیاده که میخوان از خونه بیرونم کنن ! که همونجا گفتم این حجم از صدا غیر طبیعی هست ، با حساب کردن این مورد میشه نتیجه گرفت که کنسول شما مشکل داره کلن و فروشنده باید قبول کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: rezab

omid.akbarzadeh

کاربر سایت
Oct 26, 2017
8
سلام
من کنسولم یکروز با دسته اش روشن نشد. با کابل هم روشن نشد. ولی با دکمه اش روشن شد. هرکاری کردم درست نشد. آپدیت های معمولی و حتی reinstall 900MB هم کردم. الان ورژن 5 شده و میاد تو صفحه آبی که میگه دسته رو با کابل وصل کن دکمه PS رو بزن ولی باز وارد نمیشه. دسته های من و کابلم روی یک کنسول دیگه کار می کنه. دوتا دسته و یه کابل دیگه رو کنسول خودم تست کردم کار نکرد باز.
کسی نیست راهنمایی کنه؟ کنسول رو باز کردم باتری CMOS رو هم درآوردم دوباره جا زدم شاید کمکی کنه ولی نکرد. هارد رو ویندوز راحت فرمت میشه درایو میسازی کار می کنه ممکنه مشکل ربطی به هارد داشته باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر