مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
دوستان من مشکلی که با ps4 دارم دستگاه بعضی وقت ها در حالتی که کنسول روشن هست خود به خود رست مود میره دستگاه! آپدیت کنسول انجام دادم! این مشکل از کجاست؟

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
سلام دوستان خوب هستید؟
لطفا لطفا اگر کسی بلده کمکم کنه!!!!
چراغ پاور پلی استیشنم یهویی بعد از چند روز که خواستم روشنش کنم بصورت چشمک زن آبی درومده و سفید نمیشه فک کنم اصطلاحش BLOD باشه
راه حلی وجود نداره:|؟
باید بندازم دور PS4 رو؟(چون تو سایتای خارجی چیزی پیدا نکردم )
لطفا کمک کنید
دوست عزیز اصلا نگران نباش مشکلت با کمی حوصله و دقت و مقداری دانلود و اجرا روی کنسول حل میشه.
اول از همه فایل اصلی سیستم عامل کنسول رو بر مبنای ریجن خود کنسولت از
System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات دانلود کن تاکید میکنم فایل ریکاوری رو بر اساس ریجن خود کنسولت دانلود کن و طبق اموزش همون فروم توی فلش کپی کن حالا برو سراغ کنسولت ، کنسول رو خاموش کن دکمه پاور رو 7 ثانیه نگه دار تا صفحه بوت کنسول بالا بیاد حالا دسته رو با سیم به کنسول وصل کن بعد فلش که فایل سیستمی کنسول رو داخلش ریختی رو به کنسول وصل کن اونجا 'گزینه 7 به اسم initialise ps4(reinstall system software) انتخاب کن و بعد گزینه از طریق usb .منتظر باش تا تصب فایل تمام بشه.
البته از همین صفحه بوت میتونی کنسولت رو ری استارت کنی ببینی مشکل برطرف میشه یا نه (قبل از مراحل بالا)

• Like
Reactions: shylord and Uniq

Mr.Shahin

کاربر سایت
Jul 25, 2017
1
سلام دوستان. بعد از save game در بازی Gta-v دسته ها خاموش شدن. و هرکاری کردم دیگه سینگ نشدن. مجبور شدم با دکمه کنسول،کنسول رو خاموش کنم. الان روشن که میکنم همون صفحه آبی اول میاد میگه دکمه پی اس دسته را فشار دهید.ولی هر بار میزنم چراغ دسته چندبار چشمک میزنه دوباره خاموش میشه،یعنی سینگ نمیشه تورو خدا بگید چکار کنم..

zarra6631

کاربر سایت
Jul 26, 2017
2
سلام دوستان. من یه مشکلی تو بازی ها دارم. هم تو گیم پلی و هم تو فیلمای بازی صدا بعد تصویر میاد و با هم هماهنگ نیستن. دستگام ps4 pro هستش. اول فکر میکردم از اینه که تی وی 4k هست ولی روی تی وی 1080هم تست کردم به همین ترتیبه. اگه کنسول رو ریست کنم درست میشه؟ بازیا می پرن اینجوری؟ البته اینم بگم که با دیسکم تست کردم بازم اینجوری بود. مرسی از راهنماییتون

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
سلام دوستان. بعد از save game در بازی Gta-v دسته ها خاموش شدن. و هرکاری کردم دیگه سینگ نشدن. مجبور شدم با دکمه کنسول،کنسول رو خاموش کنم. الان روشن که میکنم همون صفحه آبی اول میاد میگه دکمه پی اس دسته را فشار دهید.ولی هر بار میزنم چراغ دسته چندبار چشمک میزنه دوباره خاموش میشه،یعنی سینگ نمیشه تورو خدا بگید چکار کنم..
سلام دسته رو با سیم شارژش به ps4 وصل کنین بعد دکمه ps رو بزنین ببینین تغییری میکنه !! اگه نشد یک سوراخ پشت دسته هست ریستش کنین دوباره امتحان کنین

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
سلام دوستان
من یه مدته ps4 رو که میخوام خاموش کنم درست خاموش نمیشه. صفحه مانیتور سیاه میشه و چراغ سفید ps4 روشن میمونه. هیچکاریم نمیشه باهاش کرد. مجبور میشم از برق بکشمش. وقتیم باز روشنش میکنم پیام میده درست خاموش نشده دستگاهتون سری قبلی.
کسی میدونه باید چکار کنم؟ ممنونم

آخرین ویرایش:

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
یعنی کسی تا حالا این مشکل رو نداشته:-?
اگر منظورتون اینه که وسط بازی کردن میره رو رست مود مشکل عجیبیه در غیر این صورت ۲۰ دقیقه با کنسول کار نکنید خودش اتومات میره رو رست مود که میشه از توی تنظیمات این گزینه رو غیر فعال کرد

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
سلام دوستان. من یه مشکلی تو بازی ها دارم. هم تو گیم پلی و هم تو فیلمای بازی صدا بعد تصویر میاد و با هم هماهنگ نیستن. دستگام ps4 pro هستش. اول فکر میکردم از اینه که تی وی 4k هست ولی روی تی وی 1080هم تست کردم به همین ترتیبه. اگه کنسول رو ریست کنم درست میشه؟ بازیا می پرن اینجوری؟ البته اینم بگم که با دیسکم تست کردم بازم اینجوری بود. مرسی از راهنماییتون
به نظر من مشکل از کابل hdmi هست
برای اطمینان با یه کابل دیگه تست کنم

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
اگر منظورتون اینه که وسط بازی کردن میره رو رست مود مشکل عجیبیه در غیر این صورت ۲۰ دقیقه با کنسول کار نکنید خودش اتومات میره رو رست مود که میشه از توی تنظیمات این گزینه رو غیر فعال کرد

توی بازی اینجوری نمیشه! توی منو ها ی سیستم که باشم رست مود میره ! بعضی وقت ها 10 دقیقه بعد از روشن شدن دستگاه ! بعضی وقت ها هم بالای چند ساعت!

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
توی بازی اینجوری نمیشه! توی منو ها ی سیستم که باشم رست مود میره ! بعضی وقت ها 10 دقیقه بعد از روشن شدن دستگاه ! بعضی وقت ها هم بالای چند ساعت!
توی تنظیمات بگردی یه گزینه هست که اجازه نمیده دستگاه بره روی رست مود اونو یه تغییری بده ببین چی میشه
دوستان راه دیگری باشه پیشنهاد میدن

1mprexive

کاربر سایت
Jun 29, 2017
28
سلام
امروز کنسول خود به خود وسط بازی خاموش شد و بعد که روشنش کردم ارور دستگاه درست خاموش نشده رو داد.دیروز برقمون رفت ممکنه مشکلی برای کنسول پیش اومده باشه؟(دستگاه محافظ برق داره)

mehdi1084

کاربر سایت
Nov 13, 2010
2
با سلام به دوستان.از دوستان عزیز تقاضای کمک دارم.
من حدود یک ماه پیشps4proگرفتم.الان که تعداد بازیا زیاد شدن متوجه شدم که که با اینکه فضای خالی کنسول حدود ۳۵۰ گیگ هستش ولی هر بازی رو که واسه دانلود میزنم ارورcannot downloadمیزنه.آیا کسی هست که مرا یاری کند.

با سلام به دوستان.از دوستان عزیز تقاضای کمک دارم.
من حدود یک ماه پیشps4proگرفتم.الان که تعداد بازیا زیاد شدن متوجه شدم که که با اینکه فضای خالی کنسول حدود ۳۵۰ گیگ هستش ولی هر بازی رو که واسه دانلود میزنم ارورcannot downloadمیزنه.آیا کسی هست که مرا یاری کند.
در ضمن آخرین آپدیت ۴.۷۲ شده

Last edited by a moderator:

hesam_arcade

کاربر سایت
Jul 12, 2012
3
با سلام
دوستان من هر ديسك بازي كه توى ps4 ام ميزارم وقتى بيرون مياد پر از كثيفيو خط و خش هستش كه البته پاك ميشه و در خوندن ديسك مشكلى نداره . اما خوب خيلي شديد ديسك رو كثيف ميكنه
كسى اگه ميتونه كمك كنه
ممنون ميشم
فك ميكنم از كثيفيه لنز باشه كه اين بلوري هاي تميز كننده لنز رو من نديدم تو ايران

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
با سلام
دوستان من هر ديسك بازي كه توى ps4 ام ميزارم وقتى بيرون مياد پر از كثيفيو خط و خش هستش كه البته پاك ميشه و در خوندن ديسك مشكلى نداره . اما خوب خيلي شديد ديسك رو كثيف ميكنه
كسى اگه ميتونه كمك كنه
ممنون ميشم
فك ميكنم از كثيفيه لنز باشه كه اين بلوري هاي تميز كننده لنز رو من نديدم تو ايران
به لنز ربط نداره.احتمال زیاد اون محافظ ورودی که حالت پارچه هست کثیف شده.حالا یا اومدی تمیز کنی مایعی روغنی چیزی گرفته...

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر