مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دسته Ps4 ام شارژ نمیشه.اون سیم سفید اتصال دهنده داخل اش خراب شده.کسی میدونه اون مدل سیم هارو از کجا باید گیر بیارم؟

سلام دوستان
من 4 روز پیش یدونه ps4 500gb reg 3 گرفتم از دیجی کالا
بعد تا حالا 3 4 دفعه شده که وقتی دستگاه رو روشن میکنم تم دستگاه قرمز میاد بالا و ابی نیست
یچوریه انگار درست نیومده بالا
بعد ریستارت که میکنم درست میشه بلافاصله
چیز خاصیه به نظرتون؟

اینم عکسش http://8pic.ir/images/5wibm05lmys7kov7pj1k.jpg

من احتمال میدم مشکل از کنسول باشه وقتی میگی اگه ریست کنی درست میشه. مرجوع کن

Last edited by a moderator:

Puffbaz

کاربر سایت
Dec 7, 2012
9
با سلام. دوستان مشکلی برام پیش اومده که با وجود روشن کردن دستگاه روی صفحه تلویزیون تغییری نمی بینم جز این که می زنه بالاش : 1920x1080 HD 60p
روشهای متداول مثل جدا کردن کابل های HDMi و power را امتحان کردم و حتی کابل HDMI رو عوض کردم ولی باز تغییری ایجاد نشد. حتی 8 ثانیه هم نگه داشتم دکمه power ولی باز هم تصویری نیومد.
فقط دفعه ی آخر دو سه بار سریع تصویر برفکی دیدم. به نظرتون راه دیگه ای هست؟ اگه نیست به نظرتون به کجا مراجعه کنم برای تعمیر دستگاه؟

پ.ن: الان دو سه ساله با همین دستگاه روی همین TV راحت بازی می کنم.

dash ali nopo

کاربر سایت
Nov 7, 2016
3
سلام خسته نباشید من پی اس فورم بالا نمیاد یعنی تا ارم پلستیشن میاد از اونجا به بعد صفحه سیاه میشه بعد یک دیقه خاموش میشه و چراغ ابیه چشمک میزنه چراغ ابیش سفید نمیشه هر کاریم کردم درست نشده اپدیت ریختم توش درست نشده تنظیمات کارخانه زدم زبانش چینی شد ولی درست نشده بردم همونجایی که ازش خریدم گفت احتمال درست شدنش کمه گفت 200 یا 300 تومن خرجش باید بشه شایدم درست نشه گفت همینجوری ازت میخرم 500 نمیدونم چیکار کنم بنظر شما درست میشه ممنون میشم راهنماییم کنید :disappointed:

آخرین ویرایش:

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
سلام خسته نباشید من پی اس فورم بالا نمیاد یعنی تا ارم پلستیشن میاد از اونجا به بعد صفحه سیاه میشه بعد یک دیقه خاموش میشه و چراغ ابیه چشمک میزنه چراغ ابیش سفید نمیشه هر کاریم کردم درست نشده اپدیت ریختم توش درست نشده تنظیمات کارخانه زدم زبانش چینی شد ولی درست نشده بردم همونجایی که ازش خریدم گفت احتمال درست شدنش کمه گفت 200 یا 300 تومن خرجش باید بشه شایدم درست نشه گفت همینجوری ازت میخرم 500 نمیدونم چیکار کنم بنظر شما درست میشه ممنون میشم راهنماییم کنید :disappointed:

ریجن چنده دستگاهت؟ چه کردی باهاش؟؟ دقیق بهت نگفت 200 خرج چیش میخواد بکنه؟

iyuri

کاربر سایت
Nov 8, 2016
1
سلام دوستان
من چند روزه مشکل بزرگی با پی اسم دارم
چند روز پیش چند دقیقه از بازی کردنم نگذشته بود که وسطای بازی ارور داد نمیتونه بازیو اجرا کنه و دستگاه قفل کرد مجبور شدم از برق بکشمش.وقتی روشنش کردم نوشت صبر کنم سیستم چک بشه ینی مثل همیشه که از برق میکشی و باید صبر کنی ولی توی 25 درصد موند بعد از چند دقیقه 72 درصد شد و بالاخره تموم شد ولی نوشت نمیتونه پی اسو اجرا کنه مجبور شدم ریست کنم تا ببینم درست میشه یا نه.
دوباره از اول شروع کردم پی اسو ولی اینبارم هی قفل می کرد یا وقتی دیسکی میذاشتم تو دستگاه یا میخواستم اپدیت دانلود کنم ارور می داد مشکلی توی نرم افزارم پیش اومده وقتیم حل مشکلو میزدم مینوشت برم از تنظیمات اپدیتش کنم ولی وقتی میرفتم میگفت این اخرین ورژن اپدیت نرم افزار هست.
دو روز همینطوری دانلود کردم اپدیت هارو ولی الان هرچی میزنم پی اس روشن نمیشه فقط علامتشو میاره چراغ ابی چندبار چشمک میزنه و دوباره خاموش میشه.
چهار ماه از خریدنش نگذشته اگه مشکل جدی باشه میشه تعویضش کرد؟گارانتیش هنوزم هست

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
دوستان وقتی یک سری از دوستام رو به پارتی اینوایت میکنم یا من وارد پارتیشون میشم ارور nat type میده و از پارتی میندازه بیرون، در حالی که بدون مشکل میتونیم وارد پارتی بقیه بشیم، کسی این مشکل و نداره؟ چجوری میشه حل کرد؟
هممون nat type 2 هستیم

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
ریجن2 هست / هیچی داشتم بازی میکردم خاموش شد دیگه بالا نیومد نه نگفت خرج چیشه گفت خورده زمین ولی اصلا زمین نخورده
رفیق من زیاد وارد نیستم ولی هاردت و چک کن، این بلا دو بار سر لپ تاپم اومده، هارد پلی استیشن و لپ تاپم یک نوعن
این که طرف خواسته کنسولتون رو بخره نشون میده کنسولت مشکلش خیلی هم شدید نیست و حل میشه

dash ali nopo

کاربر سایت
Nov 7, 2016
3
رفیق من زیاد وارد نیستم ولی هاردت و چک کن، این بلا دو بار سر لپ تاپم اومده، هارد پلی استیشن و لپ تاپم یک نوعن
این که طرف خواسته کنسولتون رو بخره نشون میده کنسولت مشکلش خیلی هم شدید نیست و حل میشه
ممنون داداش

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
مثل اینکه سری اول پروها دچار مشکلات زیادی مثل داغ کردن و کندی بیش از حد در خرید عجله نکنید.
سونی باید این پاور بریک رو خارج دار کنسول قرار می داد و جاش یه فن دیگه میزاشت تا این وضع پیش نیاد

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام دوستان
من چند روزه مشکل بزرگی با پی اسم دارم
چند روز پیش چند دقیقه از بازی کردنم نگذشته بود که وسطای بازی ارور داد نمیتونه بازیو اجرا کنه و دستگاه قفل کرد مجبور شدم از برق بکشمش.وقتی روشنش کردم نوشت صبر کنم سیستم چک بشه ینی مثل همیشه که از برق میکشی و باید صبر کنی ولی توی 25 درصد موند بعد از چند دقیقه 72 درصد شد و بالاخره تموم شد ولی نوشت نمیتونه پی اسو اجرا کنه مجبور شدم ریست کنم تا ببینم درست میشه یا نه.
دوباره از اول شروع کردم پی اسو ولی اینبارم هی قفل می کرد یا وقتی دیسکی میذاشتم تو دستگاه یا میخواستم اپدیت دانلود کنم ارور می داد مشکلی توی نرم افزارم پیش اومده وقتیم حل مشکلو میزدم مینوشت برم از تنظیمات اپدیتش کنم ولی وقتی میرفتم میگفت این اخرین ورژن اپدیت نرم افزار هست.
دو روز همینطوری دانلود کردم اپدیت هارو ولی الان هرچی میزنم پی اس روشن نمیشه فقط علامتشو میاره چراغ ابی چندبار چشمک میزنه و دوباره خاموش میشه.
چهار ماه از خریدنش نگذشته اگه مشکل جدی باشه میشه تعویضش کرد؟گارانتیش هنوزم هست
این همه گلوم رو جر دادم گفتم آقا دستگاه رو از برق نکشید بعد از بازی ! نوش جونتون ! بده گارانتی مشکل برقی داره به احتمال زیاد [-(

• Like
Reactions: J. Constantine

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
مثل اینکه سری اول پروها دچار مشکلات زیادی مثل داغ کردن و کندی بیش از حد در خرید عجله نکنید.
سونی باید این پاور بریک رو خارج دار کنسول قرار می داد و جاش یه فن دیگه میزاشت تا این وضع پیش نیاد
ای بابا.مشکل چیه.؟ما میخواستیم سه شنبه بگیریم!یعنی دست نگه داریم؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
ای بابا.مشکل چیه.؟ما میخواستیم سه شنبه بگیریم!یعنی دست نگه داریم؟
اره دست نگه دار یکی از دوستان عکس گذاشته که کنسولش از پشت آب شده یه قسمتش به خاطر گرمای زیاد !
8-}

اینم عکسش

yjnw_photo_2016-11-13_22-29-28.jpg

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام مثله اینکه اخبارش آنچنان درست نبوده ولی بازم دست نگهدارید عجله نکنید
خودم که تصویر دیدم شک کردم انگار خودش یه حرارتیو زیر کنسول گرفته! خیلی مشکوکه لااقل دستگاه باز میکرد حرارت از داخل میداد خیلی طبیعیتر در میاورد:D بعدم چرا از بقل اینجوری باز شده ! ولی بازم برایه مایی که هیچ گارانتی وجود نداره بهتره که صبر کنیم تا هم ارزونتر بشه همم سری دوم بیاد من سر این خبر پیش خریدم کنسل کردم!

Attachments

• Screenshot_2016-11-14-10-43-51.png
    Screenshot_2016-11-14-10-43-51.png
    885.8 KB · مشاهده: 39
آخرین ویرایش:

mamadtala171

کاربر سایت
Nov 17, 2016
13
سلام
ببخشید تورو خدا کمکم کنی من امروز اومدم پای دستگاه دیدم آپدیت اومده بعد آپدیت کردم
اما دیدم میگه وارد اکانت شو منم هرکاری کردم رمز یادم بیاد نیومد رفتم یه اکانت دیگه بسازم وقتی ساهتم ارور داد بعد من رفتم که وارد شم ارور داد و گفته بود ای ن دستگاه بن شده یا temprory suspended
یه همچین چیزی چیکار کنم از بن در بیاد لطفا کمکم کنید تازه بتل 1 گرفته بودم انلاین بازی کنم اما الان نمیشه کمکم کنید
اکانت ترکیبی خریده بودم اما مطمئنم کاری نکردم که بخوان بفهمن من دارم استفاده میکنم فقط دو بار طرف آنلاین بود افتادم بیرون چون یجا خونده بودم که به 3 برسه بن میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر