مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دقیقا همین کارو همیشه میکنم
سر همین قضیه همراه با خرید کنسول یه محافظ رفتم جدا فقط واسه خوده کنسول گرفتم چون هی فروشنده رو این قضیه خیلی تاکید میکرد که بالای 8 ساعت نمیخوای استفاده کنی به برق وصل نکن
ولی وقتی اون دوستمون گفت همین خاموش روشن کردن زیاد کلید محافظ هم باعث میشه هی جریان برق به منبع تغذیه کنسول برسه و قطع بشه یکم ترسیدم :D
نه دیگه.محافظ کارش همینه دیگه.

• Like
Reactions: mskm82

Pedram_mrn

کاربر سایت
Sep 14, 2012
23
ممنون از اطلاعاتتون ، منبع صحبت من تجربه 10 ساله در تعمیر و عیب یابی دستگاه های نظیر کیس و لپ تاپ و ... هست . خیلی ساده هست حرف من و قبلا هم این رو توضیح دادم که چرا باید دستگاه همیشه در برق بمونه ، اما خلاصش رو بگم که وقتی دستگاه همیشه در برق هست ، توسط اون محافظ برقی که سر راه جریان قرار داره ، یک جریان برق تقریبا ثابت وارد مدار میشه ، نه این جریان ضعیفه و نه بیش از حد قوی ... اما وقتی شما برای هر بار استفاده از کنسول و یا وسیله ای شبیه به اون ، دستگاه رو از برق جدا میکنی و دوباره به برق وصل میکنی ، یک جریان قوی به یک باره به صورت یک شوک الکتریکی وارد مدار میشه ( توجه اگه بکنید برای وصل کردن دوشاخه وصلیه به پریز برق معمولا یک جرقه کوچیک زده میشه ! ) این جرقه کوچیک همون جریان ناپایداری هست که در بلند مدت میتونه آسیب جبران ناپذیری به دستگاه وارد کنه .

من هم مثل شما دوست عزیزم تو وب سایت های مختلفی خوندم که چشم بسته تاکید میشه دستگاه رو از برق بکشید بعد از استفاده ! اما به هیچ عنوان این درست نیست ، و این رو من در این سال ها به صورت تجربی متوجه شدم و به دوستان و خانواده و نزدیکان اطلاع دادم که برای بالا بردن عمر لوازم برقیشون اول از محافظ استفاده کنند و دوم جریان برق رو مگر در شرایط خاص هیچ وقت قطع نکنند .
کاملا تایید میشه.

• Like
Reactions: 4058423

reza1374

کاربر سایت
Apr 7, 2011
10
سلام دوستان
من 4 روز پیش یدونه ps4 500gb reg 3 گرفتم از دیجی کالا
بعد تا حالا 3 4 دفعه شده که وقتی دستگاه رو روشن میکنم تم دستگاه قرمز میاد بالا و ابی نیست
یچوریه انگار درست نیومده بالا
بعد ریستارت که میکنم درست میشه بلافاصله
چیز خاصیه به نظرتون؟

اینم عکسش http://8pic.ir/images/5wibm05lmys7kov7pj1k.jpg

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
سلام
میخواستم بدونم دستگاهه من توی بازی آنلاین مشکل داره
درصورتی که هم پینگم خیلی پایینه هم سرعتم بالاست (تقریبا 200-300 سرعتشه توی دانلود)
یوقت مشکل از دستگاه نیست؟
تنظیمات اینترنتشم هر چی دیگران گفتن رو چک کردم
نمیدونم چرا اینجوری میشه مثلا توی فیفا خیلی لگ میزنه
http://forum.bazicenter.com/attachments/67138/

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
سلام
درصورتی که هم پینگم خیلی پایینه هم سرعتم بالاست (تقریبا 200-300 سرعتشه توی دانلود)
با کابل لن وصل شدی ببینی توفیقی داره یا نه؟

• Like
Reactions: christmas

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام دوستان
من 4 روز پیش یدونه ps4 500gb reg 3 گرفتم از دیجی کالا
بعد تا حالا 3 4 دفعه شده که وقتی دستگاه رو روشن میکنم تم دستگاه قرمز میاد بالا و ابی نیست
یچوریه انگار درست نیومده بالا
بعد ریستارت که میکنم درست میشه بلافاصله
چیز خاصیه به نظرتون؟

اینم عکسش http://8pic.ir/images/5wibm05lmys7kov7pj1k.jpg
کابل اتصال رو عوض کن ببین درست میشه اگه نشد تماس بگیر با پشتیبانی و بفرست برای گارانتی

• Like

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام
مشکل از نت هست و دستگاه سالمه دوست عزیز سرعت دانلود من حدود 600 تا 700 هست یعنی 2 برابر شما اما باز لگ داره ! پس مشکل از نت هست

• Like

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
مشکل از نت هست و دستگاه سالمه دوست عزیز سرعت دانلود من حدود 600 تا 700 هست یعنی 2 برابر شما اما باز لگ داره ! پس مشکل از نت هست
به سرعت نامی اینترنت ربطی نداره
من یه اشتراک اسیاتک دارم 10 مگابیت که سرعت دانلود با سیستم 1.5 مگ هست ولی تو ps4 سرعتو حدود 600 میده و آپلود زیر 100 و مشکل داره معمولا

ولی یه اشتراک شاتل دارم 2 مگابیت که سرعت دانلود با سیستم به زور به 300 چهارصد میرسه ولی گفتم بزاره رو پروفایل گیم و تو ps4 همیشه سرعت ثابت هست و 2 مگ مینویسه اپلود هم 400 و تقریبا مشکلی ندارم.

در ضمن حتی سرعت دانلود از خود ps4 با شاتل بهتر هست در صورتی که سرعتش با سیستم 0.2 اسیا تک هست

در کل یه اینترنت خوب خیلی گرون در نمیاد
50 یه خط جدید گرفتم
25 یه طرح یه ساله با 12 گیگ گرفتم که پاسخ گو هست

این که کدوم isp بهتر هست فقط با ازمون و خطا معلوم میشه چون تو هر منقطه یکیشون خوبه.
Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehdi-ss

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
به سرعت نامی اینترنت ربطی نداره
من یه اشتراک اسیاتک دارم 10 مگابیت که سرعت دانلود با سیستم 1.5 مگ هست ولی تو ps4 سرعتو حدود 600 میده و آپلود زیر 100 و مشکل داره معمولا

ولی یه اشتراک شاتل دارم 2 مگابیت که سرعت دانلود با سیستم به زور به 300 چهارصد میرسه ولی گفتم بزاره رو پروفایل گیم و تو ps4 همیشه سرعت ثابت هست و 2 مگ مینویسه اپلود هم 400 و تقریبا مشکلی ندارم.

در ضمن حتی سرعت دانلود از خود ps4 با شاتل بهتر هست در صورتی که سرعتش با سیستم 0.2 اسیا تک هست

در کل یه اینترنت خوب خیلی گرون در نمیاد
50 یه خط جدید گرفتم
25 یه طرح یه ساله با 12 گیگ گرفتم که پاسخ گو هست

این که کدوم isp بهتر هست فقط با ازمون و خطا معلوم میشه چون تو هر منقطه یکیشون خوبه.
Send from my Xperia Z5 using Tapatalk
حرف من رو رد کردی و بعد حرف من رو زدی دوست عزیز ؟! :o

من مگه چیزی جز این گفتم که مشکل از نت هست ! ؟ :-&

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
عزیزان الان وارد گیم شدم ، بعد یه ربع دور فن رفت تو مایه های ps3 fat ! :D قشنگ صدای هواپیما میاد انگار :|
چون خیلی وقت گیم ندارم توجه نکرده بودم به این مورد ولی این دفعه به نظرم عجیب اومد ! خواستم ببینم عادیه چنین چیزی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر