مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
سلام دوستان چند روزی هستش که من از کویت اومدم ایران
از وقتی اومدم یو مشکلی برام پیش اومده:|
زمانی که کویت بودم دستگام هیچ مشکلی نداشت ولی تا زمانی که اومدم ایران وقتی دستگامو روشن میکنم بعد از ده یا پونزده دقیقه وسط بازی یک صدای (بیپ) یا (دییییید ) میده و بعدش یکدفعه خاموش میشه:|
و تا پنج دقیقه تا کابل پاورو قطع نکنی روشن نمیشه:|
و بعد از روشن شدن میره تو safe mode و بعد از safe mode بعضی اوقات rebuilding database میده و یک چیزی پر میشه
چند روزی هست که این مشکلو دارم و حل نشده:|
بنظرتون پلی استیشنتو باید فروخت یا راهی هست؟
ازفا راهنمایی کنید
بچه ها ترو خدا اگه کسی بلده چیکار کنم بگه میخوام فردا بفروشمش برم x one بگیرم:|
اگه بلدید کمک کنید

M

!_Meshki_!

بچه ها ترو خدا اگه کسی بلده چیکار کنم بگه میخوام فردا بفروشمش برم x one بگیرم:|
اگه بلدید کمک کنید

موقع خاموش شدن چراغ کنسول قرمز میشه ؟
HDD رو عوض کنید ، تو فروم سونی خیلیها مشکلشون با این کار حل شده بود .

Last edited by a moderator:

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
دوستان من موقعی که بازی سنگین مثل بتمن بازی میکنم دستگاه داغ میشه و صدای فن خیلی ریاد جوری که شب مثلا همه خواب باشن میان میگن صداش تا اونجا میاد خاموشش کن :|

ولی مشکلی نداره کنسول خاموش نشده یا اتفاقی نیوفتاده دستگاه منم ریجن 1 سری اوله واسه سه ماهه اول 2014 فروردین 93 خریدم

این صدای زیاد فن و گرمای کنسول طبیعیه ؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام دوستان یه مشکل بره دستگاه من پیش اومده هرکسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه
مشکل:
کنسول رو وقتی روشن میکنم تصویر نمیده تو TV
کارایی که انجام دادم درست نشد :
-کابل HDMI رو عوض کردم درست نشد (با یه کابل دیگه)
-ورودی HDMI رو عوض کردم به یه ورودی دیگه TV زدم بازم درست نشد
-TV رو تست کردم مشکلی نداره مثل اینکه مشکل از PS4 هستش
-بعد از چندین بار روشن و خاموش کردن تصویر اومد ولی صدای PS4 از تلویزیون در نمیاد وقتی هدفون میزنم به دسته از هدفون صدا میاد
دوستان هرکس میدونه مشکل چیه ممنون میشم یه کمکی کنه دارم دیوونه میشم
اصلا من چند روزی بود دستگاه رو روشن نمیکردم امروز اومدم روشن کنم بتمن بازی کنم دیدم تصویر نداره

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
موقع خاموش شدن چراغ کنسول قرمز میشه ؟
HDD رو عوض کنید ، تو فروم سونی خیلیها مشکلشون با این کار حل شده بود .
داداش قرمز نمیشه مثل همیشش باید بیست بار از برق بکشم دوباره وصل کنم تا فقط روشن شه بعد از روشن شدن ده دقیقه بازی میکنم یکدفعه ی صدایی میده و قط میشه و باید دوباره بیست بار از برق بکشمو روشن کنم تا کار کنه......
داداش یه توضیح در مورد HDD میدی؟

M

!_Meshki_!

داداش قرمز نمیشه مثل همیشش باید بیست بار از برق بکشم دوباره وصل کنم تا فقط روشن شه بعد از روشن شدن ده دقیقه بازی میکنم یکدفعه ی صدایی میده و قط میشه و باید دوباره بیست بار از برق بکشمو روشن کنم تا کار کنه......
داداش یه توضیح در مورد HDD میدی؟

منظورم دینه که هارد کنسولو عوض کنی ، عوض کردنش هم سادس .تو همین بازیسنتر آموزشش هست.
http://forum.bazicenter.com/thread85159/

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
منظورم دینه که هارد کنسولو عوض کنی ، عوض کردنش هم سادس .تو همین بازیسنتر آموزشش هست.
http://forum.bazicenter.com/thread85159/
داداش میدونم هاردو میگی منظورم اینه که یعنی مثلا من برم بیرون بگم هاردمو عوض کنین یه هارد دیه میندازن؟؟؟؟
داداش ماله من قرمز نمیشه!!!!
میشه بازی کرد

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام دوستان یه مشکل بره دستگاه من پیش اومده هرکسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه
مشکل:
کنسول رو وقتی روشن میکنم تصویر نمیده تو TV
کارایی که انجام دادم درست نشد :
-کابل HDMI رو عوض کردم درست نشد (با یه کابل دیگه)
-ورودی HDMI رو عوض کردم به یه ورودی دیگه TV زدم بازم درست نشد
-TV رو تست کردم مشکلی نداره مثل اینکه مشکل از PS4 هستش
-بعد از چندین بار روشن و خاموش کردن تصویر اومد ولی صدای PS4 از تلویزیون در نمیاد وقتی هدفون میزنم به دسته از هدفون صدا میاد
دوستان هرکس میدونه مشکل چیه ممنون میشم یه کمکی کنه دارم دیوونه میشم
اصلا من چند روزی بود دستگاه رو روشن نمیکردم امروز اومدم روشن کنم بتمن بازی کنم دیدم تصویر نداره
دوستان فعلا من تونستم این مشکل رو برطرف کنم :
کابل HDMI رو از دستگاه کشیدم بیرون داخل سوکت HDMI دستگاه رو 4-5 دفعه فوت کردم شدید بعد کابل رو وصل کردم تصویر داد و صدا هم اومد
حالا نمیدونم این مشکل بابت گردوخاک بوده یا ... فعلا که خوشبختانه با چند تا فوت درست شد باز با یه تعمیرکار باید مشورت کنم

M

!_Meshki_!

داداش میدونم هاردو میگی منظورم اینه که یعنی مثلا من برم بیرون بگم هاردمو عوض کنین یه هارد دیه میندازن؟؟؟؟
داداش ماله من قرمز نمیشه!!!!
میشه بازی کرد

ببین منم یه کنسول لانچ دی داشتم این مشکلو داشتم ، اون موقع زنگ زدم به ساپورت سونی گفت میتونی بفرستی یه نوشو بفرستیم یا اینکه هاردو عوض کن ، من کنسولو تعویض کن ، ولی تو فروم پلی استیشن خیلیا با تعویض مشکلشون حل شده بود .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرسی که مارو آدم حساب نکردین :|[/QUOTE
دوستان من موقعی که بازی سنگین مثل بتمن بازی میکنم دستگاه داغ میشه و صدای فن خیلی ریاد جوری که شب مثلا همه خواب باشن میان میگن صداش تا اونجا میاد خاموشش کن :|

ولی مشکلی نداره کنسول خاموش نشده یا اتفاقی نیوفتاده دستگاه منم ریجن 1 سری اوله واسه سه ماهه اول 2014 فروردین 93 خریدم

این صدای زیاد فن و گرمای کنسول طبیعیه ؟
بسته به میزان استفاده و گرما فنش کار میکنه
بله -

M

!_Meshki_!

مرسی که مارو آدم حساب نکردین :|

شما اگه صدای فنشو نمیشنیدی باید نگران میشدی :D
کنسولو بیار تو فضای باز یا زیرش از خنک کننده های لپ تاپ بزار ، از یه زرافه ساکت تر میشه :D من خودم این کار رو کردم چون بعضی موقع ها که بازی ساکت بود صدای فن رو مخم بود، به خصوص کیلزون ، گرند زیرو و TLOUR رو 60 فریم .

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
ببین منم یه کنسول لانچ دی داشتم این مشکلو داشتم ، اون موقع زنگ زدم به ساپورت سونی گفت میتونی بفرستی یه نوشو بفرستیم یا اینکه هاردو عوض کن ، من کنسولو تعویض کن ، ولی تو فروم پلی استیشن خیلیا با تعویض مشکلشون حل شده بود .

شرمنده اذیتم شدی
من بگم به ساپورت سونی واسم یه پلس استیشن نو میفرستن؟ ایران؟؟؟؟؟
بعد نه فکر نکنم ماله هارد باشه صد در صد مشکل برقه احتمال زیاد یه مشکل برقی پیدا کرده.
فک کنم از داخل مشکل داره

M

!_Meshki_!

شرمنده اذیتم شدی
من بگم به ساپورت سونی واسم یه پلس استیشن نو میفرستن؟ ایران؟؟؟؟؟
بعد نه فکر نکنم ماله هارد باشه صد در صد مشکل برقه احتمال زیاد یه مشکل برقی پیدا کرده.
فک کنم از داخل مشکل داره
از کویت مگه نخریدی ؟ :D

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر