مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
راه حل برای مشکل Rest Mode بعد از آپدیت ۲.۰
این راه حل برای کسانی است
Rest Mode مشکل دارند

۱-اگر دستگاه روشن است کنسول را خاموش کنید کاملا صبر کنید چراق کنسول دیگر روشن نباشد
۲- انگشت خود را به مدت ۷ ثانیه روی دکمه پاور بگذارید تا زمانی که از کنسول ۲ تا صدای یبپ شنیده شود
۳- نوشته به سیف مود خوش آمدید نمایان میشود و از شما میخواهد دسته را باسیم به یو اس بی کنسول وصل کنید و دکمه PS دسته را فشار دهید و بعد وارد منو سیف مود میشوید.
1.jpg

4-شماره ۵ را انتخاب کنیدRebuild Database <----5 صبر کنید تا سرچ کنسول تمام شود توجه داشته دستگاه چند بار خاموش و روشن میشود

004.jpg

موفق باشید
[LTR]

[/LTR]
[LTR]
"Hold your finger over the power button until you hear 2 beeps (~10 second). Plug your PS4 controller and select choice 5, to rebuild the database. You're welcome!"
Detailed Guide:
Starting the PS4 in Safe Mode

• Turn off the PlayStation 4 by pressing the power button on the front panel. The power indicator will blink for a few moments before turning off.
  • Once the PlayStation 4 is off, press and hold the power button. Release it after you've heard two beeps: one when you initially press, and another 7 seconds later.
  • Connect the DualShock 4 controller with the provided USB cable and press the PS button on the controller.

Safe Mode OptionsList of Safe Mode Options will appear, select Option 5: Rebuild The Database: Scans the drive and creates a new database of all content. This operation may take a long time depending on the type and number of data items.
[/LTR]​
[LTR]
[/LTR]
[LTR]

[/LTR]​
[LTR]
[/LTR]

منبع این مطلب کجاست؟!!
راهکاریه که سونی قرار داده یا غیر از اینه؟!!

samanatk

کاربر سایت
Jun 5, 2010
131
نام
Saman
منبع این مطلب کجاست؟!!
راهکاریه که سونی قرار داده یا غیر از اینه؟!!

این راهه حل قطعی نیست خیلی ها این کارو کردن ولی بازم این مشکل رو دارند تنها راه حلش ارایه یه فیکس جدید از طرفه خوده سونی هست.پیشنهاد میکنم فعلا تا اپدیت جدید بیاد کنسولاتونو رو استندبای نزارید

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
این راهه حل قطعی نیست خیلی ها این کارو کردن ولی بازم این مشکل رو دارند تنها راه حلش ارایه یه فیکس جدید از طرفه خوده سونی هست.پیشنهاد میکنم فعلا تا اپدیت جدید بیاد کنسولاتونو رو استندبای نزارید

پس واسه شارژ دسته باید چیکار کرد اگر تو حالت reset mode نگذاریم؟!!

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
305
سلام دوستان. وسط بازی بتلفیلد بودم و بازی رو قطع کردم. یکدفعه کنسول هنگ کرد و خاموش شد. وقتی روشن کردم وقتی توی بازی میرم، دیگه فن کنسول روشن نمیشه، یعنی دور فن بالا نمیره ، چیکار باید بکنم؟ فن کنسول سوخته؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان. وسط بازی بتلفیلد بودم و بازی رو قطع کردم. یکدفعه کنسول هنگ کرد و خاموش شد. وقتی روشن کردم وقتی توی بازی میرم، دیگه فن کنسول روشن نمیشه، یعنی دور فن بالا نمیره ، چیکار باید بکنم؟ فن کنسول سوخته؟
از کجا میدونی فنه کنسول روشن نمیشه ؟
فنه کنسول بسوزه که دستگاه همش هنگ میکنه
فنه 4 بسته به گرمای داخل دورش رو زیاد یا کم میکنه.

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali
سلام دوستان
حسابی دیگه اعصابم خخورد شده آخه چرا ps4 و sony این جوری شدن!!؟؟
امروز داشتم fifa 15 بازی میکردم یه سه ساعتی میشد بعد اومدم بیرون گذاشتمش رویه standby به مدت یک ساعت تا دستم شارز بشه بعده یک ساعت رفتم فیفا 15 بازی کنم روی همون منو loading که عکسه مسی هستش یهو کنسول یه صدای تقی گفت و خاموش شد!! کنسولم ریجن 2 اروپا تولید سال 2014 البته این دومین کنسولمه اون یکی ریجن 1 ماه may 2014 بود هم بعد 2 ساعت خاموش میشد که مشکل مادربورد داشت!! واقعا که sony ترکونده!! به نظرتون چیکار کنم دوستان؟؟

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام دوستان
امروز داشتم fifa 15 بازی میکردم یه سه ساعتی میشد بعد اومدم بیرون گذاشتمش رویه standby به مدت یک ساعت تا دستم شارز بشه بعده یک ساعت رفتم فیفا 15 بازی کنم روی همون منو loading که عکسه مسی هستش یهو کنسول یه صدای تقی گفت و خاموش شد!! کنسولم ریجن 2 اروپا تولید سال 2014 البته این دومین کنسولمه اون یکی ریجن 1 ماه may 2014 بود هم بعد 2 ساعت خاموش میشد که مشکل مادربورد داشت!! واقعا که sony ترکونده!! به نظرتون چیکار کنم دوستان؟؟
سلام .
الان ديگه روشن نميشه ؟

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
چرا روششن میشه ولی این مشکلا معمولا هی اتفاق میوفتن چون یه جای کار میلنگه دیگه
از حفاظ هم استفاده میکنم

دستگاهو ببر به safe mode يه rebuild database بزن .
يا مثلا بازيو يه دور كامل پك كن مجدد بزار نصب بشه .
يا مى تونى يه دور فايل ٧٠٠ - ٨٠٠ مگى فريمور ٢ رو بگيرى از تو safe mode مجدد نصبش كنى .

behzad khan

کاربر سایت
Oct 21, 2009
12
سلام دوستان

بفرش PC بخر خیال خودتو راحت کن 24 ساعت کار کنه خراب نمیشه
کلا PC مرگ نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر