مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
دقیقا نمیدونم چیکار ولی اگه از یه ماده ای که الکل داره یه مقدار لای شیار دکمه بزنسد درست میشه

- - -ویرایش - - -

هرچی بیشتر بازی میکنی دورش پایین تر میاد درسته؟ عادیه

- - -ویرایش - - -

زودتر اینجا میپرسیدی دستت نمیپرید. همین غج غج کار دستت داد

عطر زدم ولی بازم صدا میده دقیقا کجاش رو بزنم؟

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
دوستان چند تا سوال:
1)برای ps4 شما هم وقتی مثلا توی منوی بازی fifa 15 هستید یعنی وقتی توی بازی هستید و دکمه pause رو مزنید،دور فن بالا می ره؟یا مثلا توی battlefield ??!
2)وقتی دستگاه رو روشن می کنید ،و توی دستگاه نیست صدای دور فن رو می شنوید؟

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
1. نه خیلی.
2.بستگی به شلوغ بودن محیط داره موقع بازی اصلا احساس نمیشه.
چون من وقتی مثلا توی بازی fifa 15 دکمه pause رو می زنم دور فن بالا می ره و بعد مدتی پایین میاد،یا وقتی توی بازی دکمه ps رو می زنم تا مسیج ها رو بخونم دور فن بالا می ره.یعنی پس ps4 من مشکل داره؟!!؟؟؟؟

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
چون من وقتی مثلا توی بازی fifa 15 دکمه pause رو می زنم دور فن بالا می ره و بعد مدتی پایین میاد،یا وقتی توی بازی دکمه ps رو می زنم تا مسیج ها رو بخونم دور فن بالا می ره.یعنی پس ps4 من مشکل داره؟!!؟؟؟؟

نه دوست عزیز برا من هم این جوریه تازه وقتی بلو ری یه بازی رو می ندازم یه صدای قیژ لذت بخش :d شروع میشه و بعد تموم میشه و بازی شروع میشه این آپدیت جدید بیاد همه مشکلها از جمله کانکت شدن و هنگ کردن ییهویی حل میشه بد به دلت راه نده

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
چون من وقتی مثلا توی بازی fifa 15 دکمه pause رو می زنم دور فن بالا می ره و بعد مدتی پایین میاد،یا وقتی توی بازی دکمه ps رو می زنم تا مسیج ها رو بخونم دور فن بالا می ره.یعنی پس ps4 من مشکل داره؟!!؟؟؟؟[/QUOTE
مشکلی نیست چون پردازش در دو مکان به صورت همزمان صورت میگیره اینطوری میشه

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
منم R2 یه ذره سفته . خیلی حساسم من . 3 روز پیش کنتاکت شور از این چربا زدم تا امشب اوکی بود ولی باز سفت شده .
دوستان چیزی پیشنهاد میدین ؟ صدا نمیده فقط نسبت به L2 سفته

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
دیشب داشتم بازی میکردم و دیسک داخل دستگاه بود بازی تموم شد دیسک رو دراوردم و دستگاه رو خاموش کردم بعد از حدود 15 دقیقه دیدم دستگاه باینکه خاموشه هر چند ثانیه دوتا بوق ممتد میزنه فهمیدم بخاطر دکمه اجکتش هست روشنش کردم دیدم دستگاه همش داره دکمه اجکتش کار میکنه و دیسک رو قبول نمیکنه........ فکر کنم انگار دکمه اجکت گیر کرده و همش در حالت خروج دیسک هست حالا باید چیکار کنم

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
دیشب داشتم بازی میکردم و دیسک داخل دستگاه بود بازی تموم شد دیسک رو دراوردم و دستگاه رو خاموش کردم بعد از حدود 15 دقیقه دیدم دستگاه باینکه خاموشه هر چند ثانیه دوتا بوق ممتد میزنه فهمیدم بخاطر دکمه اجکتش هست روشنش کردم دیدم دستگاه همش داره دکمه اجکتش کار میکنه و دیسک رو قبول نمیکنه........ فکر کنم انگار دکمه اجکت گیر کرده و همش در حالت خروج دیسک هست حالا باید چیکار کنم
سیم برق رو یه ربع بکشید و دوباره وصل کنید. دستگاه رو نوار زیر دکمه اجکتش رو دربیارید. دستگاه رو هم ایستاده بزارید. امیدوارم درست شده باشه.

- - -ویرایش - - -

منم R2 یه ذره سفته . خیلی حساسم من . 3 روز پیش کنتاکت شور از این چربا زدم تا امشب اوکی بود ولی باز سفت شده .
دوستان چیزی پیشنهاد میدین ؟ صدا نمیده فقط نسبت به L2 سفته
از اسپری بدن/عطر استفاده کردین؟

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام دوستان
من امروز بعد از 3 چهار روز دستگاه رو روشن کردم با اینکه دستگاه روشن بود ولی تصویری مشاهده نشد و تصویر سیاه میموند یه چند باری که روشن خاموش کردم صفحه تلویزیون شروع کرد به چشمک زدن کابل اچ دی ام ای رو که عوض کردم متوجه شدم که با یکم بازی با کابل در محل اتصال به ps4 تصویر میاد ایا این مشکل شایع است؟ چطور میشه برطرفش کرد پایه های کانکتور اچ دی ام ای مشکل پیدا کرده در ضمن دستگاه ام ریجن ۲ اروپا ساخت ۲۰۱۴ هست
ممنون

MaTTafix

کاربر سایت
Oct 21, 2014
121
سلام دوستان
من امروز بعد از 3 چهار روز دستگاه رو روشن کردم با اینکه دستگاه روشن بود ولی تصویری مشاهده نشد و تصویر سیاه میموند یه چند باری که روشن خاموش کردم صفحه تلویزیون شروع کرد به چشمک زدن کابل اچ دی ام ای رو که عوض کردم متوجه شدم که با یکم بازی با کابل در محل اتصال به ps4 تصویر میاد ایا این مشکل شایع است؟ چطور میشه برطرفش کرد پایه های کانکتور اچ دی ام ای مشکل پیدا کرده در ضمن دستگاه ام ریجن ۲ اروپا ساخت ۲۰۱۴ هست
ممنون

من ک با هر کابلی جز کابل خوده ps4 ک تو کارتنش هست امتحان کردم تصویر نداد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر