مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
rebuild database رو انجام دادم که نتیجه ای حاصل نشد.
یکبار هم کلا firmware رو پاک و reinstall کردم .
تایم خاصی نداره و یهو وسط بازی صدای بیپ می اومد و بعد از چند ثانیه دستگاه میرفت به حالت استند بای ...
الان مدتیه که این اتفاق نیفتاده تا اینکه بعد از خاموش کردن دیدم خودشو روشن کرد. به همین خاطر هر بار بعد از بازی کردن و خاموش شدن
کنسول دستگاه رو از برق میکشم که مبادا وقتی نیستم روشن بشه الکی.
الان نوار زیر دکمه اجکت رو درآوردم ... کنسول رو هم برای مدتی سرپا میذارم ایشالا درست بشه.
ممنون از راهنماییت کیان جان
خواهش میکنم انجام وظیفه بود

- - -ویرایش - - -

ببخشید دوستان من امروز بازی NBA 2K15 رو که گذاشتم تو دستگاه و استارت زدم ، نوشته های اول بازی که اومد دوباره برگشت به منو و اروری داد به نام CE-34878-0 . کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
اینترنت دستگاه رو قطع کن. این مشکل همگانیه.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
دوستان نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی یه سوالی
الان آمار خرابی PS4 های ساخت 2014 به بعد مال 3 ماه اول و 3 ماه دوم چطوریه ؟ مشکلات چراغ آبی چشمک زن این موارد برطرف شدن ؟مشکلاتش حل شده ؟

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
دوستان نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی یه سوالی
الان آمار خرابی PS4 های ساخت 2014 به بعد مال 3 ماه اول و 3 ماه دوم چطوریه ؟ مشکلات چراغ آبی چشمک زن این موارد برطرف شدن ؟مشکلاتش حل شده ؟
سه ماهه اول خوب بود ولی سه ماهه دوم عالی!

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
یعنی منظورت اینه که تنظیمات دستگاه رو جوری بزارم که به محض روشن شدن کانکت نشه به اینترت ؟
نه داداش از ستینگ موقتا کانکشن رو آف کن و بعد برو تو بازی بعد هر موقع دیگه خواستی کانکشن رو آن کن

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
rebuild database رو انجام دادم که نتیجه ای حاصل نشد.
یکبار هم کلا firmware رو پاک و reinstall کردم .
تایم خاصی نداره و یهو وسط بازی صدای بیپ می اومد و بعد از چند ثانیه دستگاه میرفت به حالت استند بای ...
الان مدتیه که این اتفاق نیفتاده تا اینکه بعد از خاموش کردن دیدم خودشو روشن کرد. به همین خاطر هر بار بعد از بازی کردن و خاموش شدن
کنسول دستگاه رو از برق میکشم که مبادا وقتی نیستم روشن بشه الکی.
الان نوار زیر دکمه اجکت رو درآوردم ... کنسول رو هم برای مدتی سرپا میذارم ایشالا درست بشه.
ممنون از راهنماییت کیان جان
داداش گفتم که دستگاه منم درست بعد از اخرین اپدیت به همین شکل در امد هرزگاهی وسط بازی صدایه بیپ!بعد حالت استندبای!اگرم به پریز باشه خودش بعضی وقتها روشن میشد مجبورم همیشه از پریز بکشم حالا این خوبه!بعضی وقتها قاطی میکنه پشت سر هم خاموش روشن میشه مداوم تنها راهش کشیدن از پریزه برا10 دقیقه بعد به حالت سیف مود میره هارد و یه چک میکنه دستگاه بالا میاد.فعلا باید واستیم تا اپدیت 2 بیاد من احتمالش میدم نرمافزاری باشه مشکل.البته من به هیچوجه مشکلی نداشتم حتی اوتو اجکت!

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
داداش گفتم که دستگاه منم درست بعد از اخرین اپدیت به همین شکل در امد هرزگاهی وسط بازی صدایه بیپ!بعد حالت استندبای!اگرم به پریز باشه خودش بعضی وقتها روشن میشد مجبورم همیشه از پریز بکشم حالا این خوبه!بعضی وقتها قاطی میکنه پشت سر هم خاموش روشن میشه مداوم تنها راهش کشیدن از پریزه برا10 دقیقه بعد به حالت سیف مود میره هارد و یه چک میکنه دستگاه بالا میاد.فعلا باید واستیم تا اپدیت 2 بیاد من احتمالش میدم نرمافزاری باشه مشکل.البته من به هیچوجه مشکلی نداشتم حتی اوتو اجکت!
پس احتمال خیلی‌ زیاد نرم افزاری هست. نیازی به فروش‌ دستگاه نیس

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
انقدر خوشم میاد این تاپیک میخوابه. من هی فکر میکنم دیگه هیشکی هیچ مشکلی نداره ولی بعد یکی میاد میگه دیگه کنسولم روشن نمیشه :D

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دستم r2 شکست .:( =(( به یه تعمیر کار معتبر زنگ زدم تا گفتم دسته گفت r2 شکسته گفتم اره گفتم از کجا میدونی گفت مشکلیه که خیلیا براشون پیش اومده!!!!!!!!!!!:-b

بازش کردم دیگهنتونستم ببندم باکله رفتم تو بخاری /:)

دادم درستش کنن یه r2 35 تومان هزینه :|

اخ بمیری سونی با این دسته درست کردنت 8-|

آخرین ویرایش:

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
دسته شماقبلش غژ غژ میکرد؟ چون معمولا اگه غژ غژ شدید بشه میشکنن. برای رفع غژ غژ هم عطر بزنین لای شیار هاش

sajadashtari

کاربر سایت
Nov 19, 2007
65
دوستان من حدود دو هفتس دیسک رو که داخل دسگاه میزارم ، دور درایو بیشتر از حد معمول بالا میره و صدای هواپیما میده ، توی خوندن دیسک مشکلی نداره ولی این صدا کمی عجیبه ، قبلا این مشکل رو نداشتم ولی الان حدود دو هفتس که این مشکل پیش میاد ، برای دیسک های مختلف هم فرقی نداره با هر بازی ای امتحان کردم همینه .............

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دسته شماقبلش غژ غژ میکرد؟ چون معمولا اگه غژ غژ شدید بشه میشکنن. برای رفع غژ غژ هم عطر بزنین لای شیار هاش

والا غج غج زیاد میکرد .میشه بگی عطر چیکار میکنه:-/با اینکه حصاصیت شدید به عطر دارم:d

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
والا غج غج زیاد میکرد .میشه بگی عطر چیکار میکنه:-/با اینکه حصاصیت شدید به عطر دارم:d
دقیقا نمیدونم چیکار ولی اگه از یه ماده ای که الکل داره یه مقدار لای شیار دکمه بزنسد درست میشه

- - -ویرایش - - -

دوستان من حدود دو هفتس دیسک رو که داخل دسگاه میزارم ، دور درایو بیشتر از حد معمول بالا میره و صدای هواپیما میده ، توی خوندن دیسک مشکلی نداره ولی این صدا کمی عجیبه ، قبلا این مشکل رو نداشتم ولی الان حدود دو هفتس که این مشکل پیش میاد ، برای دیسک های مختلف هم فرقی نداره با هر بازی ای امتحان کردم همینه .............
هرچی بیشتر بازی میکنی دورش پایین تر میاد درسته؟ عادیه

- - -ویرایش - - -

زودتر اینجا میپرسیدی دستت نمیپرید. همین غج غج کار دستت داد

sajadashtari

کاربر سایت
Nov 19, 2007
65
هرچی بیشتر بازی میکنی دورش پایین تر میاد درسته؟ عادیه

آره دورش میاد پایین ولی همون چیزی که منو نگران کرده ایمه که قبلا اینطوری صدا نمیداد ! بعد اگر بلوری درایوش مشکلی پیدا کنه میشه تعویضش کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر