مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام وقتی دستگاه در حالت عادی هست چه صدایی تولید میگنه؟؟؟
دوباره این سوال! چه صدایی تولید میکنه مال شما؟ یه مقدار صدای فنش میاد. آهنگ که نمیزنه :D

- - -ویرایش - - -

اره و بیشتر بخاطر اون قصیه هم هست که یکی از بازی هام رو میگه دیسکت قابل خوندن نیست و از بازی میاد بیرون و دیسک رو میده بیرون
دستت رو هفت ثانیه رو پاور نگه دار و کنسول رو Initialize کن. توجه داشته باش که با این کار همه چی میپره

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
سلام
آقا کیان اگه یادت باشه من مشکلی داشتم که دستگاه به طور خودکار وسط بازی به حالت stand by میرفت..
که گفتید دستگاه رو مستقیم به برق بزنم من این کار رو انجام دادم و مدتی هم بازی کردم بعد که دستگاه رو
خاموش کردم بعد از چند دقیقه متوجه شدم صدایی اومد و دیدم دستگاه اینبار به طور خودکار روشن شده!!
واقعا این مشکل داره اذیتم میکنه اگر دستگاه درست نمیشه به فکر فروشش باشم .. ممنون میشم اگه
در این رابطه اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید کیان جان.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
بعضی موقعه ها مثلا هر یک ماه یک بار دستگاه را روشن میکنم اول چند بار صفحه سفید میشه بعد پروفایل را میاره! بعد هم صدا دستگاه قطع شده! البته میدونم چطور باید صدا دستگاه برگرده چون قبلا پرسیدم. میخوام ببینم چرا اینطوری میشه؟ میخوام دیگه نشه! مال کابل هست؟ دستگاه ریجن 1 سری اول هاست.

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
سلام
دوستان راه دقیق و 100 % ــیی هنوز برای مشکل Eject اتوماتیک دیسک بازی (بین بازی یا حتی وقتی دستگاه خاموشه) پیدا نشده ؟ اعصاب برام نذاشته، روزی چند بار یا 2 روز یه بار این شده کاره دستگاه ...
فقط همون روشیه که میگین دستگاه رو سر پا بزاریم ؟ البته رو پایه ...

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام
آقا کیان اگه یادت باشه من مشکلی داشتم که دستگاه به طور خودکار وسط بازی به حالت stand by میرفت..
که گفتید دستگاه رو مستقیم به برق بزنم من این کار رو انجام دادم و مدتی هم بازی کردم بعد که دستگاه رو
خاموش کردم بعد از چند دقیقه متوجه شدم صدایی اومد و دیدم دستگاه اینبار به طور خودکار روشن شده!!
واقعا این مشکل داره اذیتم میکنه اگر دستگاه درست نمیشه به فکر فروشش باشم .. ممنون میشم اگه
در این رابطه اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید کیان جان.
دستگاه رو از سیف مود بالا بیار و یبار Rebuild Databse کن. اگه درست شده که خدا رو شکر اگه نشد هم هیچی. نوار زیر دستگاه رو دربیار چون ممکنه به خاطر اتو اجکت تو حالت خاموش یهو اجکت میکنه و دستگاه روشن میشه. یه کار دیگه هم اینکه موقتا دستگاه رو سرپا بزار ببین درست میشه یا نه. از کی دستگاهت خوب کار میکنه؟ از کی اینطوری شد و چند بار؟ آیا دوباره تکرار شد؟
ی

- - -ویرایش - - -

بعضی موقعه ها مثلا هر یک ماه یک بار دستگاه را روشن میکنم اول چند بار صفحه سفید میشه بعد پروفایل را میاره! بعد هم صدا دستگاه قطع شده! البته میدونم چطور باید صدا دستگاه برگرده چون قبلا پرسیدم. میخوام ببینم چرا اینطوری میشه؟ میخوام دیگه نشه! مال کابل هست؟ دستگاه ریجن 1 سری اول هاست.
بزار دستگاه کامل بالا بیاد بعد برو رو HDMI. دلیلش رو هم نمیدونم. ممکنه مال کابل باشه

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان راه دقیق و 100 % ــیی هنوز برای مشکل Eject اتوماتیک دیسک بازی (بین بازی یا حتی وقتی دستگاه خاموشه) پیدا نشده ؟ اعصاب برام نذاشته، روزی چند بار یا 2 روز یه بار این شده کاره دستگاه ...
فقط همون روشیه که میگین دستگاه رو سر پا بزاریم ؟ البته رو پایه ...
احتمال میدم اشکال آپدیت 1.76 باشه. سرپا بزارید ارتفاع رو زیاد کنید و نوار ها رو در بیارید و صفحه اول این تاپیک هم یه راه هست برای از کار انداختن کلی مشکل اتو اجکت (پست اول)

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
احتمال میدم اشکال آپدیت 1.76 باشه. سرپا بزارید ارتفاع رو زیاد کنید و نوار ها رو در بیارید و صفحه اول این تاپیک هم یه راه هست برای از کار انداختن کلی مشکل اتو اجکت (پست اول)

نه توی 1.75 هم همین مشکل رو داشتم من.
زیرش پایه گذاشتم ولی کنسولم سرپا نیست متاسفانه چون جاشو ندارم که سر پا بزارمش.

اون لاستیک های زیر منظورتونه ؟ 2 تا داره یکی اول کنسول از جلو (لعد از دکمه اجکت) و یکی تهش، هر دو رو در بیارم ؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein

اون لاستیک های زیر منظورتونه ؟ 2 تا داره یکی اول کنسول از جلو (لعد از دکمه اجکت) و یکی تهش، هر دو رو در بیارم ؟
حسین جان لاستیک زیر دکمه اجکت رو میگن !!

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----

لاستیک زیر دکمه اجکت رو میگم

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
دستگاه رو از سیف مود بالا بیار و یبار Rebuild Databse کن. اگه درست شده که خدا رو شکر اگه نشد هم هیچی. نوار زیر دستگاه رو دربیار چون ممکنه به خاطر اتو اجکت تو حالت خاموش یهو اجکت میکنه و دستگاه روشن میشه. یه کار دیگه هم اینکه موقتا دستگاه رو سرپا بزار ببین درست میشه یا نه. از کی دستگاهت خوب کار میکنه؟ از کی اینطوری شد و چند بار؟ آیا دوباره تکرار شد؟
ی
rebuild database رو انجام دادم که نتیجه ای حاصل نشد.
یکبار هم کلا firmware رو پاک و reinstall کردم .
تایم خاصی نداره و یهو وسط بازی صدای بیپ می اومد و بعد از چند ثانیه دستگاه میرفت به حالت استند بای ...
الان مدتیه که این اتفاق نیفتاده تا اینکه بعد از خاموش کردن دیدم خودشو روشن کرد. به همین خاطر هر بار بعد از بازی کردن و خاموش شدن
کنسول دستگاه رو از برق میکشم که مبادا وقتی نیستم روشن بشه الکی.
الان نوار زیر دکمه اجکت رو درآوردم ... کنسول رو هم برای مدتی سرپا میذارم ایشالا درست بشه.
ممنون از راهنماییت کیان جان

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
ببخشید دوستان من امروز بازی NBA 2K15 رو که گذاشتم تو دستگاه و استارت زدم ، نوشته های اول بازی که اومد دوباره برگشت به منو و اروری داد به نام CE-34878-0 . کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر