مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دانته امیر حسین عزیز شنیدم اگه فریمور اشتباهی نصب کنیم کنسول بفنا میرود :D برای منم دقیقا همینطوره ریجن 2 مخصوص ژاپن با دکمه عملکرد برعکس !! و چیزهایی که بعد از روشن کردن کنسول میاد ژاپونیس :D من موندم کدوم فریمور باید نصب بشه تا باعث خرابی نشه :D
راستی دانته امیر این تاریخ کنسول روی دستگاه همون T داخل مربعه که زده D13 ؟ من چیزی بنام D3 پیدا نکردم :D

بخدا این سوالات جواب داده بشه دیگه کوچکترین مشکلی ندارم :|:(
اون نمی‌دونم تاریخ ساخت هست یا نه :D واسه منم D13 زده!
برای آپدیت من "فلان" گیجه گرفتم آخرم زدم خود دستگاه دان کرد :D
ولی تو بخش آپدیت پرسیدم، دوستمون گفتن باید همون ریجن 2 نصب بشه:
http://forum.bazicenter.com/thread83437/page18/#post3127623

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
دوستان یه نکته ای رو در مورد تاریخ ساخت دستگاه های ریجن 3 بگم ...

توی ps3 دستگاه های ریجن 3 پشت دستگاه چیزی به نام Date Code یا تاریخ ساخت دستگاه وجود نداشت به احتمال زیاد ps4 همین طور هست

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
اون نمی‌دونم تاریخ ساخت هست یا نه :D واسه منم D13 زده!
برای آپدیت من "فلان" گیجه گرفتم آخرم زدم خود دستگاه دان کرد :D
ولی تو بخش آپدیت پرسیدم، دوستمون گفتن باید همون ریجن 2 نصب بشه:
http://forum.bazicenter.com/thread83437/page18/#post3127623

برای دوستانی که کنسول رجین ژاپن دارن

PlayStation®4システムソフトウェア アップデート | プレイステーション オフィシャルサイト
آپدیت معمولی
http://djp01.ps4.update.playstation...e4f7b5cef168ead0519cb0dfd2ebda6/PS4UPDATE.PUP

ریکاوری
http://djp01.ps4.update.playstation...61f9bba6207f434e6cd75bf00162936/PS4UPDATE.PUP

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
سلام دوستان
من قبلا با کنسول بازی میکردم اصلا صدای فن نداشت و کنسول هیچ صدایی نمیداد
ولی از دیروز تا حالا کنسول شروع کرده به صدا دادن
و البته از دیروز تا حالا مدت زمان زیادی بوده که کنسول روشن بوده مثلا از ساعت 7 تا 10
مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید:-s

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
سلام دوستان
و البته از دیروز تا حالا مدت زمان زیادی بوده که کنسول روشن بوده مثلا از ساعت 7 تا 10

سلام دوست عزیز
احتمالا از خمیر سیلیکون کنسول هستش و شاید هم از جای دیگه باشه ولی به احتمال زیاد از همون سیلیکون هستش.
اگه هنوز از مهلت تستتون باقی مونده به جایی که کنسول رو تهیه کردین مراجعه کنید.
اگرم نه که یا باید خودتون وارد عمل بشید یا به تعمیر گاه مراجعه کنید.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوستان
فعلا کاری به کارش نداشته باش. اگر دیدی بازم اینجوری شد و توی بازیهای با گرافیک بالا بیشتر اینجوری شد ببرش تعمیرگاه. اگر هم مهلت تعویض داره که ببر عوض کن

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام دوستان
اصلا نیازی به تعمیر کار نیست .
بعضی وقتا صدای فن کنسول بالا جیره و چیز مهمی نیست بلاخره وقتی مدت زیادی از کنسول استفاده میکنید بخصوص در زمان بازی های پر گرافیک امر عادی هست .مگر اینکه سرعت فن کنسول شما یکنواخت باشه اگر اونجور باشه بله مشکل دارید .اما این کنسول به این سادگی خراب شدی نیست !

mehrpad

کاربر سایت
Feb 18, 2010
9
سلام دوستان اقدام به خرید کردم ولی متاسفانه کنسول region 3 رو توی جعبه 2 بنداز می کنن رفتم پس دادم حواستون باشه این یه موج جدیده موقع تست جای دکمه X و O نباید عوض بشه ....توجه کنیید!!!!!!!!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان اقدام به خرید کردم ولی متاسفانه کنسول region 3 رو توی جعبه 2 بنداز می کنن رفتم پس دادم حواستون باشه این یه موج جدیده موقع تست جای دکمه X و O نباید عوض بشه ....توجه کنیید!!!!!!!!!
یه سری از ریجن 2 ها چون برای فروش و استفاده در ژاپن هستن جای X و O برعکس هست!

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
تا ماه پیش که یکی از کاربرا تو همین فروم آمار گذاشته بود که بیشترین خرابی برای کارخونه های ژاپنی بود!

عزیز اول اینکه اون کارخانه ژاپنی نبوده و یک کارخانه چینی بوده ( همون که بچه ها رو بکار گرفته بود )
2 - اون کارخانه چینی hongfujin yantai بوده و اگه میخواین آسوده باشید شرکت FOX و تهیه کنید و اگه کنسول از شرکت اول بود فرار و برقرار ترجیح بدید !!
همین :D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
عزیز اول اینکه اون کارخانه ژاپنی نبوده و یک کارخانه چینی بوده ( همون که بچه ها رو بکار گرفته بود )
2 - اون کارخانه چینی hongfujin yantai بوده و اگه میخواین آسوده باشید شرکت FOX و تهیه کنید و اگه کنسول از شرکت اول بود فرار و برقرار ترجیح بدید !!
همین :D
نه عزیزم این شرکت رو نمیگم! یه شرکت دیگه بود که اتفاقا قشنگ رو کنسول میزد japan! و خرابیاش خیلی بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر