مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,412
special_one
داداش یه سوال داشتم الان دیسک نمیره داخل درایو؟یعنی گیر میکنه درسته و نمیذاره بره داخل؟
به زور هم وارد کنی اون بازوهای داخل درایو که مثل لولا هست گیر دارند؟(البته اگر مثل پلی3 باشه)
قبلا درایو پلی 3 هم اینطور بود که این بازوها که دیسک رو میکشن تو کمی جابه جا شده بودن که با بزا کردن درایو وکمی درستکاری درست شد .
الان که تو سایت خارجی داشتم سرچ میکردم یه چیزی تو مایه های مشکل شما بود که شاید درست بشه
در ضمن یه چیزی به هیچ عنوان کنسولت رو هم نده به اون تعمیر کار که میگه درایوت خراب شده
شما از این روش برو شاید درست بشه
http://gamingbolt.com/ps4-list-of-e...-no-video-signal-bricking-black-screen-issues

آخرین ویرایش:

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
special_one
داداش یه سوال داشتم الان دیسک نمیره داخل درایو؟یعنی گیر میکنه درسته و نمیذاره بره داخل؟
به زور هم وارد کنی اون بازوهای داخل درایو که مثل لولا هست گیر دارند؟(البته اگر مثل پلی3 باشه)

دیسک فقط وقتی داخل میره که کلا پاور و سیستمو از برق بکشم و دوباره دستگاهو روشن کنم!!
وقتی که خاموش نکنم دستکاهو و بخوام بازی بزارم دقیقا همونجوری که گفتی میشه!
ینی مثلا بخوام بازی بزارم نمیکشه دی وی دی رو داخل! فشارم بیارم بزور بره تو خود درایو دی وی دی رو پس میزنه و میارتش بیرون!
چه طور مگه؟ راه حلی میدونی؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دیسک فقط وقتی داخل میره که کلا پاور و سیستمو از برق بکشم و دوباره دستگاهو روشن کنم!!
وقتی که خاموش نکنم دستکاهو و بخوام بازی بزارم دقیقا همونجوری که گفتی میشه!
ینی مثلا بخوام بازی بزارم نمیکشه دی وی دی رو داخل! فشارم بیارم بزور بره تو خود درایو دی وی دی رو پس میزنه و میارتش بیرون!
چه طور مگه؟ راه حلی میدونی؟

نوید جان روش ۲ را امتحان کردی

اگر نکردی امتحان کن

منظور دوستمان همان روش ۲ است
:arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd:

special_one
قبلا درایو پلی 3 هم اینطور بود که این بازوها که دیسک رو میکشن تو کمی جابه جا شده بودن که با بزا کردن درایو وکمی درستکاری درست شد .
الان که تو سایت خارجی داشتم سرچ میکردم یه چیزی تو مایه های مشکل شما بود که شاید درست بشه
در ضمن یه چیزی به هیچ عنوان کنسولت رو هم نده به اون تعمیر کار که میگه درایوت خراب شده
http://gamingbolt.com/ps4-list-of-e...-no-video-signal-bricking-black-screen-issues

آخرین ویرایش:

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
نوید جان روش ۲ را امتحان کردی

اگر نکردی امتحان کن

منظور دوستمان همان روش ۲ است
:arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd:

اشکان منظورت از روش 2 کدوم روشه؟؟
توی اون سایت 400 تا عدد دو نوشته :)

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,412
اقا نوید شما نترس که کنسولت نو اکبده :d گرچه انصافا بدشانسیه دیگه
شما اون لینک که دادم برو انجام بده فقط اروم بدون استرس این روش رو انجام بده.زیادکار سختی نیست به اون صورت
فقط یه چیزی به اون فلز توری هست که زیرش هارد فشار نیاری که هاردت رو مرخص کنی

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
اقا نوید شما نترس که کنسولت نو اکبده :d گرچه انصافا بدشانسیه دیگه
شما اون لینک که دادم برو انجام بده فقط اروم بدون استرس این روش رو انجام بده.زیادکار سختی نیست به اون صورت
فقط یه چیزی به اون فلز توری هست که زیرش هارد فشار نیاری که هاردت رو مرخص کنی

مگه اون روش ماله زمانی نیست که دیسک تو دستگاه گیر کرده و بیرون نمیاد؟؟
ماله من که دیسک در میاد مشکل اینه که نمیره تو..
برای من دیسک وارد کنسول نمیشه ولی eject کار میکنه و دیسک بیرون میاد..
اون روشی که تو میگی فکر کنم برای اینه که دیسک خارج نمیشه و میخوای بیرون بیاریش!
درست نمیگم؟

آخرین ویرایش:

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
نوید جان هیچ فرقی نداره
امتحان کن فقط ۵ دقیقه است
بهتر از اینکه کنسول را بدهی دست کسی که نمیدانی چه بلای سر کنسولت میاره و چه پولی بگیره
امتحان کن پسر خوب نترس

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
نوید جان هیچ فرقی نداره
امتحان کن فقط ۵ دقیقه است
بهتر از اینکه کنسول را بدهی دست کسی که نمیدانی چه بلای سر کنسولت میاره و چه پولی بگیره
امتحان کن پسر خوب نترس

اشکان بجث ترس نیس که!
من فک میکنم با توجه به عکسایی که انداخته مشکل برای بیرون نیومدن دیسک باشه نه داخل رفتنش!
ولی الان که میگی فرقی نمیکنه امتحانش میکنم..

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,412
امتحان کن بهتر از هیچیه
طبق گفتت که گفتی اوایل که بازی میکردم بدونمشکل کار میکرد تا اینکه دیسک عوض کردم اینطور شد.پس این فکر نکنم ربطی ضربه خوردن کنسولت باشه.
یه چیزی بعد از یه دی وی دی یا سی دی خامی چیزی استفاده کنی تا بازی اورج پلی4 بهتره تا یه موقه مشکلی خشی چیزی دیسک بازیت ایجاد نشه
اون کارو که اقا اشکان گفتن امتحان کن انشاالله درست میشه

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
special_one

همین آموزشی که دوستمون خدمت آقا نوید قرار دادن ترجمه شدش تو سایت هست گفتم لینکش رو بزارم شاید اینطوری بدرد آقا نوید خورد;)

http://forum.bazicenter.com/thread85159/

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
سلام مجدد!
من تو این چن روز وقت نکردم کنسولو باز کنم و اون روشو امتحان کنم! (دلیلش امتحانات ترم دانشگاهم بود)
امروز میخواستم کنسولو باز کنم که دوستم زنگ زد و گفت خودت بازش نکن خرابش میکنی بیار پیش من درستش میکنم!
میخواستم ازتون سوال کنم این نمایندگی های سونی توی ایران میتونن واسه آدم کاری انجام بدن برای عوض کردن کنسول یا نه؟
در ضمن یه مشکلی که جدیدا برای کنسولم پیش میاد اینه که وقتی میرم تو بازی بعضی موقعها اتوماتیک از بازی خارج میشه و دیسک eject میشه این مشکل دیگه چه کوفتیه؟

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,412
سلام مجدد!
من تو این چن روز وقت نکردم کنسولو باز کنم و اون روشو امتحان کنم! (دلیلش امتحانات ترم دانشگاهم بود)
امروز میخواستم کنسولو باز کنم که دوستم زنگ زد و گفت خودت بازش نکن خرابش میکنی بیار پیش من درستش میکنم!
میخواستم ازتون سوال کنم این نمایندگی های سونی توی ایران میتونن واسه آدم کاری انجام بدن برای عوض کردن کنسول یا نه؟
در ضمن یه مشکلی که جدیدا برای کنسولم پیش میاد اینه که وقتی میرم تو بازی بعضی موقعها اتوماتیک از بازی خارج میشه و دیسک eject میشه این مشکل دیگه چه کوفتیه؟
کاری نداره یه قاب بکش بالا بعد یه پیچ باز میشه
تو ایران هیچ نمایندگی سونی موجود نیست اینا همش نمایندگی اسمی هستن تا اصلی
8-| عجب کنسولی خریدی شما
شما اون کارو انجام بده 20 دقیقه فکر نکنم طول بکشه خیلی راحته ها

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
کاری نداره یه قاب بکش بالا بعد یه پیچ باز میشه
تو ایران هیچ نمایندگی سونی موجود نیست اینا همش نمایندگی اسمی هستن تا اصلی
8-| عجب کنسولی خریدی شما
شما اون کارو انجام بده 20 دقیقه فکر نکنم طول بکشه خیلی راحته ها

حقیقتش کلی ناراحتم سر این قضیه!
احساس میکنم یکی از بزرگترین تصمیمای اشتباهم خرید این کنسول بود..
بعد از 7 سال xbox داشتن سونی یه جورایی منو متقاعد کرد که برم سمت کنسولش ولی الان کلی نا امید شدم!
اینکارو هم انجام میدم تا فردا ولی اگر درست نشد دیگه سمت سونی نمیرم چون میتونستم خیلی راحت تر و بهتر ایکس باکس وان بگیرم ولی قیدشو زدم و پلی استیشنو انتخاب کردم چون دوسش داشتم از بچگی!
:(

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
سلام مجدد!

به نظر من این کنسول رو یه جوری برسونید اونور یکی نو بگیرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر