مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
هر بار برق بره بیاد خود کنسول شروع میکنه برای رفع مشکل دیگه؟؟؟ پس چرا این دوستمون ریست فکتوری کردتهش!؟؟؟
کنسول خودش انجام میده مورد دوستمون خاص بود شاید یه باگ نرم افزاری چیزی بوده که نیاز به این کار پیدا کرد نمیخواد بعد قطع برق ریست فکتوری کرد

• Like
Reactions: avannn and MASHIN

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
سلام دوستان
من دستمو با کابل داخل جعبه که به پشت دستگاه وصل کردم توی حالت سیف مود میزنم شارژ شه
که تنظیم کردم تا 3 ساعت برق بده
ولی وقتی بعد 3 ساعت میام روشن میکنم و میام تو منو میبینم که 2 خط شارژ شده !
بنظرتون باگ هست یا حتما باید با کابل 2 طرف usb c شارژ کرد یا چی؟
تو نت دیدم یه موضوع شایعی هست ...

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام دوستان
من دستمو با کابل داخل جعبه که به پشت دستگاه وصل کردم توی حالت سیف مود میزنم شارژ شه
منم که با کامپیوتر usb 3.0 شارژ میکنم 6 یا 7 ساعت شارژش طول میکشه با خود کنسول هم همینه داستان و همینقدر طول میکشه
اما با شارژر هوشمند که شارژ میکنم زیر 3 ساعت فول شارژ میشه

• Like
Reactions: mohamad1331

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
منم که با کامپیوتر usb 3.0 شارژ میکنم 6 یا 7 ساعت شارژش طول میکشه با خود کنسول هم همینه داستان و همینقدر طول میکشه
یعنی با همون شارژر خود سونی که جداگونه میفروشه؟

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
سلام دوستان

من درحین بازی کردن که پیغام میده شارژ تمام است وصلش میکنم به کنسول و حدود 2 ساعت کامل شارژ میشه (در حین بازی) شاید باتری دستتون خرابه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من درحین بازی کردن که پیغام میده شارژ تمام است وصلش میکنم به کنسول و حدود 2 ساعت کامل شارژ میشه (در حین بازی) شاید باتری دستتون خرابه
من 3 تا دسته دارم
البته این دفعه زمان دقیق میگیرم از تخلیه کامل تا فول شارژ دقیقا چقدر زمان میگیره اعلام میکنم
البته من بخاطر شرایط غیر قابل اطمینان برق با کامپیوتر شارژ میکنم و کنسول رو بی جهت روشن نمیزارم
باتری هم خراب نیست چون بالای 6 یا 7 ساعت باهاش پلی میدم

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
من 3 تا دسته دارم
البته این دفعه زمان دقیق میگیرم از تخلیه کامل تا فول شارژ دقیقا چقدر زمان میگیره اعلام میکنم
البته من بخاطر شرایط غیر قابل اطمینان برق با کامپیوتر شارژ میکنم و کنسول رو بی جهت روشن نمیزارم
باتری هم خراب نیست چون بالای 6 یا 7 ساعت باهاش پلی میدم
مرسی از راهنماییتون 🌹
برای من با 2 خط شارژ تا 3 روز یعنی حدود 10 ساعت یکم کمتر بیشتر شارژ میده
حالا مشگل یا یه باگ نرم افزاریه یا هرچی نمیدونم...
ولی با این حال توی سیف مود وقتی کابل رو به پشت دستگاه وصل میکنم تا 2 خط شارژ میشه توی 3 ساعت...
تو نت دیدم که خیلی این موضوع شایع هست و نوشتن که یا با پایه اصلی شارژر دسته سونی شارژ شه یا با کابل usb c به usb c شارژ شه از جلوی دستگاه...

• Like
Reactions: dooste.man83

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام دوستان
من امروز متوجه شدم ای پی مکی لنی که کنسول میده با اونیکه تو مودم نمایش میده فرق داره!!!!
نمیدونم باگه یا چیزه دیگه، ( مک وایفای یکسانه ولی لن فرق داره)
میشه خواهش کنم لطفا تست کنید این مورد رو؟؟؟؟؟
کافیه وقتی دستگاه با کابل وصله، برید تو لاگین مودم و تو لیست دستگاهها ببینید کد مکش با اونیکه تو کنسول نوشته یکیه؟؟؟
ممنون

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
با سلام
دیشب یه مقدار دوغ ریخت روی دوال سنس من که بعدش مثلث و دایره دیگه کار نمیکنه. به نظرتون مشکل خرابیش جدیه؟
شاید فقط بردش کثیف شده بدید تمیز کنن شاید درست شد اگر ic هاش سوخته باشه راهی نداره

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
با سلام
دیشب یه مقدار دوغ ریخت روی دوال سنس من که بعدش مثلث و دایره دیگه کار نمیکنه. به نظرتون مشکل خرابیش جدیه؟
نباید روشن اش میکردی بهترین راه این بود میزاشتیش یک هفته توی یک کیسه برنج تا رطوبت رو جذب کنه ( همون کاری که با موبایلی که توی آب بیفته میکنن )
اگر هم روشنش کردی که دیکه باید بفرستی دست تعمیرکار که بردش رو بررسی کنه

• Like
Reactions: amirroz2012

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
نباید روشن اش میکردی بهترین راه این بود میزاشتیش یک هفته توی یک کیسه برنج تا رطوبت رو جذب کنه ( همون کاری که با موبایلی که توی آب بیفته میکنن )
اگر هم روشنش کردی که دیکه باید بفرستی دست تعمیرکار که بردش رو بررسی کنه
ریبون دسته مشکل پیدا کرده. هزینه زیادی نداره خداروشکر

• Like
Reactions: dooste.man83

aidin_bandicot

کاربر سایت
Jul 17, 2021
33
دوستان هر روشی که بگید رو انجام دادم
انواع ورژن کابل
انواع تلویزیون
با کابل برق و hdmi دستگاه داداشم ولی تاثیری نداشت

View attachment 214253
اقا درود رفیق منم همین مشکل رو داشت برد گارانتیش گاندو سرویس گفتن مشکل از برد گرافیک هست داره بعضی از کنسولا دیده میشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر