مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

morti18

کاربر سایت
Apr 12, 2008
42
نام
morteza
سلام دوستان، بنده تازه پایه شارژ اصلی سونی رو خریدم، امروز تستش کردم و دسته هامو شارژ کردم. اما متاسفانه پس از شارژ کامل، قطع کن خودکار عمل نکرد و همینطور در حال شارژ بود. تا اینکه یکبار دسته رو برداشتم و مجدد گذاشتم رو شارژ، یکبار روشن شد و کامل خاموش شد، یعنی قطع کنش عمل کرد.
دوتا دسته رو هم تست کردم همینطور بود.
زملن شارژ هم بسیار طولانی بود و فست نبود. (شایدم شارژ شده بود اما داشت همینطور کار میکرد)
دسته ها هم آپدیت هست.

کسی به این مشکل برخورده؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام دوستان، بنده تازه پایه شارژ اصلی سونی رو خریدم، امروز تستش کردم و دسته هامو شارژ کردم. اما متاسفانه پس از شارژ کامل، قطع کن خودکار عمل نکرد و همینطور در حال شارژ بود. تا اینکه یکبار دسته رو برداشتم و مجدد گذاشتم رو شارژ، یکبار روشن شد و کامل خاموش شد، یعنی قطع کنش عمل کرد.
دوتا دسته رو هم تست کردم همینطور بود.
زملن شارژ هم بسیار طولانی بود و فست نبود. (شایدم شارژ شده بود اما داشت همینطور کار میکرد)
دسته ها هم آپدیت هست.

کسی به این مشکل برخورده؟
شارژ رو اصلا شارژر قطع نمیکنه خود دسته ها قطع میکنن شما دسته رو با کامپیوتر هم شارژ کنی وقتی فول بشه چراغش خاموش میشه و قطع میکنه
نکته دوم اینکه خیلی دقت کنید دسته درست روی شارژر قرار بگیره چون بعضی مواقع درست جا نمیره
زمان شارژ 3 ساعت هست در بیشترین حالت

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
دوال سنس های من چند روزدرمعرض گردو خاک بودن الان سه تاشون دچار اشکال در شوک ها شدن و هر دو تاشون مشکل دارن. قابل رفع هستن؟

• Like
Reactions: richard92

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
دوال سنس های من چند روزدرمعرض گردو خاک بودن الان سه تاشون دچار اشکال در شوک ها شدن و هر دو تاشون مشکل دارن. قابل رفع هستن؟
با اسپری خشک ناهد یا الکل درست میشه حتما دسته خاموش باشه و چندساعت بزارین خشک بشه برای من هر چند روز یک بار این مشکل پیش میومد و هردفعه با این کار درست میشد بعد4یا 5 بار که این کارو کردم دیگه مشکلش رفع شده و دریفت پیش نیومده تا حالا

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان سلام. من تو فکر خريد يه PS5 هستم.ولي چند وقت اين خرابي کنسول به خاطر ERROR HOT مخصوصا تو سرس 11 فکرم رو درگير کرده.ميخواستم بونم که اين مشکل زياد تو کنسول ديده ميشه چون واقعا موندم که بخرم يا نه

اگه ميشه منو راهنمايي کنيد ممنون ميشم

آخرین ویرایش:

Amirahd

کاربر سایت
Feb 26, 2022
10
سلام دوستان تازه کنسول گرفتم بنظرم یکم صدای فنش زیاده یه وز وز ریزی شنیده میشه و توی بازی بیشترم میشه هوایی هم که از پشت خارج میکنه یکم گرمه و زیاد داغ نیست طبیعیه صدا و گرمای کمش ؟

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان تازه کنسول گرفتم بنظرم یکم صدای فنش زیاده یه وز وز ریزی شنیده میشه و توی بازی بیشترم میشه هوایی هم که از پشت خارج میکنه یکم گرمه و زیاد داغ نیست طبیعیه صدا و گرمای کمش ؟
اره عادیه

morti18

کاربر سایت
Apr 12, 2008
42
نام
morteza
منم اول حساس بودم بعد عادی شد 😁
بازیهای ps4 رو با گرمای کم اجرا میکنه. اما بازی های ps5 چون گرافیکش بالاتره دستت میسوزه تا جایی که اولش میترسیدم.
البته صدای فنش تا خیلی جلو نری احساس نمیشه. بستگی به سری دستگاه داره که ظاهرا فنش عوض شده و صداش عوض شده. البته دوستان میگن صدای وز وز واسه چیز دیگه‌ست (یعنی خازنش هست)

• Like
Reactions: Arash-S212

Amirahd

کاربر سایت
Feb 26, 2022
10
منم اول حساس بودم بعد عادی شد 😁
بازیهای ps4 رو با گرمای کم اجرا میکنه. اما بازی های ps5 چون گرافیکش بالاتره دستت میسوزه تا جایی که اولش میترسیدم.
البته صدای فنش تا خیلی جلو نری احساس نمیشه. بستگی به سری دستگاه داره که ظاهرا فنش عوض شده و صداش عوض شده. البته دوستان میگن صدای وز وز واسه چیز دیگه‌ست (یعنی خازنش هست)
سری ۱۱۱۸ گرفتم بازیای فایوم برای من با گرمای کم اجرا میکنه تا حالا گوست آف سوشیما و آلن ویک رو امتحان کردم بعد ۲ ساعت تو گوست کم کم داشت هوای پشت داغ میشد ولی نه اونقد که دست بسوزه گفتم شاید نمیتونه گرما رو کامل خارج کنه که هوای پشتش خیلی داغ نمیشه

• Like
Reactions: morti18

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
سری ۱۱۱۸ گرفتم بازیای فایوم برای من با گرمای کم اجرا میکنه تا حالا گوست آف سوشیما و آلن ویک رو امتحان کردم بعد ۲ ساعت تو گوست کم کم داشت هوای پشت داغ میشد ولی نه اونقد که دست بسوزه گفتم شاید نمیتونه گرما رو کامل خارج کنه که هوای پشتش خیلی داغ نمیشه
نگران نباشید خود کنسول در صورت داغ شدن غیرعادی ارور هیت میده و خاموش میشه اگر خاموش نشده جای نگرانی نیست.

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
نگران نباشید خود کنسول در صورت داغ شدن غیرعادی ارور هیت میده و خاموش میشه اگر خاموش نشده جای نگرانی نیست.
سلام دوستان من دو هفته پیش کنسول سری 11 خریدم و بهمراه یک فن و شارژر دسته که تا الان بدلیل مشغله کاری نتونستم کنسول تست کنم:( اما از فروشنده مهلت تست 10 روزه گرفتم فقط الان از مشکلات هیت سینک که شما گفتین خیلی میترسم !!! اگر این مشکل هیت سینک وجود داشته باشه فروشنده حاضره کنسول عوض کنه یا خیر؟؟؟

آخرین ویرایش:

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
سلام دوستان من دو هفته پیش کنسول سری 11 خریدم و بهمراه یک فن و شارژر دسته که تا الان بدلیل مشغله کاری نتونستم کنسول تست کنم:( اما از فروشنده مهلت تست 10 روزه گرفتم فقط الان از مشکلات هیت سینک که شما گفتین خیلی میترسم !!! اگر این مشکل هیت سینک وجود داشته باشه فروشنده حاضره کنسول عوض کنه یا خیر؟؟؟
با بازی های خود Ps5 تست کنید.

• Like

Amirahd

کاربر سایت
Feb 26, 2022
10
سلام دوستان شرمنده پست غیر مرتبط میزارم
یه هدست وی ار متا کوئست ۲ دارم که متاسفانه ضربه بدی خورده چند تا از پیکسل هاش سوخته و یکی از دوربین هاشم از کار افتاده هر کسی هم پرسیدم میگن بلد نیستن تعمیر کنن . کسی تعمیر کاری که هدست های vr راسته کارش باشه میشناسه ؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
سلام دوستان شرمنده پست غیر مرتبط میزارم
یه هدست وی ار متا کوئست ۲ دارم که متاسفانه ضربه بدی خورده چند تا از پیکسل هاش سوخته و یکی از دوربین هاشم از کار افتاده هر کسی هم پرسیدم میگن بلد نیستن تعمیر کنن . کسی تعمیر کاری که هدست های vr راسته کارش باشه میشناسه ؟
نیست عزیز.
بهترین کار اینه برید ترکیه یا دوبی نمایندگی رسمی سونی.

• Love

nobodyvb

کاربر سایت
Sep 7, 2010
197
نام
وحید
من هر بازی که باز میکنم عکس اولش میاد ولی روش میمونه ولی داخل بازی نمیره
مشکل از چی هست؟

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر