مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

sina_darya1

کاربر سایت
Mar 22, 2010
61
یک فیلم کم حجم بگیر بزار
اگر بازی روی کنسول نداری قدم اول برگرد به تنظیمات کارخانه
اینا هیچ کدوم جواب نمیده ری اینستال سیستم سافتفر هم کردم یه بار...فکر میکنم الان بفرستم گارانتی 10 بار ریست و خاموش روشن میکنه مشکلی نمیبینه...دوباره کنسول و بر میگردونن میگن سالمه...گیجم کرده این کنسول😁😁.. 20 ساعتم پشت سر هم باهاش بازی کنی اخ نمیگه مث ساعت کار میکنه...

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
اینا هیچ کدوم جواب نمیده ری اینستال سیستم سافتفر هم کردم یه بار...فکر میکنم الان بفرستم گارانتی 10 بار ریست و خاموش روشن میکنه مشکلی نمیبینه...دوباره کنسول و بر میگردونن میگن سالمه...گیجم کرده این کنسول😁😁.. 20 ساعتم پشت سر هم باهاش بازی کنی اخ نمیگه مث ساعت کار میکنه...
یک فیلم کوتاه بگیر بزار تا بشه نظر داد

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
خب فیلم بگیر از خاموش شدن کنسولت به پشتیبانی سایت بفرست اینجوری دیگه قبول میکننن خراب شده
رفتم ردیتو نگاه کردم اونجاهم مشکلات خاموشی حین بازی زیاد داشتنند (مخصوصا کالاف) علتش رو نفهمیدم

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
یه جا نوشته فریمور کنسولتو دوباره نصب کن امتحان کن شد شاید درست شد

sina_darya1

کاربر سایت
Mar 22, 2010
61
خب فیلم بگیر از خاموش شدن کنسولت به پشتیبانی سایت بفرست اینجوری دیگه قبول میکننن خراب شده
رفتم ردیتو نگاه کردم اونجاهم مشکلات خاموشی حین بازی زیاد داشتنند (مخصوصا کالاف) علتش رو نفهمیدم
گارانتی به فیلم کاری نداره مشکل و خودشون باید ببینن روی همون کنسول که این کنسولم باید یکی دو روز مرتب روشن کنی تا یه بار اتفاق بیفته چون پشت سر هم هزار بارم ریست کنی و برق قطع کنی چیزی نمیشه...... این سری که اتفاق افتاد فیلم میگیرم ببینید..فیلم خاصی نیست بعد دو دقیقه کنسول افت ولتاژ پیدا میکنه خاموش میشه بعد که روشن میکنی مینویسه دوشاخه رو از برق نکش وقتی کنسول روشنه... اگرم نزاری خاموش بشه که با یه بار رفتن تو رست مود یا ری استارت یا خاموش روشن کردن مشکل حل میشه... چون به تعداد بازیا مربوطه احتمالن مشکل از اس اس دی که ولتاژ زیاد میخاد یا یونیت پاور که نمیتونه ولتاژ و تامین کنه یا اینکه من نمیدونم 😁😁....مرسی از جوابتون دوستان

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
ری اینسال سیستم سافتور همونه دیگه دوست عزیز...باید فارسی مینوشتم نصب مجدد سیستم عامل..
اشکالت طبیعی نیست و گارانتی هم زیر بارش نخواهد رفت چون به نفعشون نیست
مشکلت بنظر سخت افزاری هست چون اگر نرم افزاری بود با همه کارهایی که کردی برطرف میشد

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام دوستان یه مشکل عجیب داره کنسول من خاموشی کنسل تو بازی ولی فقط در روز یه بار اتفاق می افته شایدم کمتر فقطم تو دو دقیقه اول بازی اتفاق می افته اگرم زود ری استارت کنی کنسولو یا از بازی خارج بشی کار به خاموشی نمیرسه..اگرم تعداد بازی روی کنسول کمتر باشه خیلی کمتر اتفاق میفته.. هر کاری هم کردم بیشتر از یک بار در روز این اتفاق نیفتاد ری استارت کردن خاموش کردن قطع کردن برق هیچکدوم باعث نمیشه دوباره اتفاق بیفته و خلاصه هر بلایی سرش میارم بیشتر اتفاق نمیفته خودم فکر میکنم یونیت پاورش یه مشکل کوچیک داره کاهی وقتا نمیتونه برق کنسولو تامین کنه...کنسول گارانتی داره نمیدونم بفرستم گارنتی یا نه...گیجم کرده این ps5 عزیز.
سلام من کنسولمو دی ماه خریدم سه بار وسط spiderman mm خاموش کرد اونم بعد دو سه ساعت بازی! هر سه بار هم وقتی خاموش کرد که بازی رو تقریبا ۱۵ دقیقه pause کرده بودم، دستگاه من اینجوری بود که وقتی روشنش میکردم دسته رو نمیشناخت و باید با کابل وصل میکردم بعدم پیغام ریبیلد دیتابیس می اومد، چند ماهی میشه که دیگه این اتفاق تکرار نشده

sina_darya1

کاربر سایت
Mar 22, 2010
61
سلام من کنسولمو دی ماه خریدم سه بار وسط spiderman mm خاموش کرد اونم بعد دو سه ساعت بازی! هر سه بار هم وقتی خاموش کرد که بازی رو تقریبا ۱۵ دقیقه pause کرده بودم، دستگاه من اینجوری بود که وقتی روشنش میکردم دسته رو نمیشناخت و باید با کابل وصل میکردم بعدم پیغام ریبیلد دیتابیس می اومد، چند ماهی میشه که دیگه این اتفاق تکرار نشده
خدارو شکر کنسول شما درست شده دوست عزیز..منم مشکلی ندارم با یکی دو روزی یه بار کنسول و یه ری استارت کنم..کنسول خوبیم هست مشکلی نداشته هر روز ساعتها بازی 4k hdr هیچ هنگ و ارور و مشکلی ندیدم ...ولی واسه کنجکاوی میخام بببنم به کجا میرسه در نهایت یا همینجور میمونه یا کاملن مشکلش مشخص میشه یا درست میشه..جالب اینجاست با ریموت پلی بازی کنی و tv خاموش باشه این مشکل اصلن پیش نمیاد...که احتمالن بخاطر کمتر شدن فشار روی پاور کنسول وقتی رو ریموت پلی بازی میکنم...

• Like
Reactions: M3ti J70

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
درایو بلوی کنسول به احتمال قریب به یقین خراب شده متاسفانه..احتمالن با تعویض لنز درست بشه.
اینجا هم به شما هم به بقیه دوستان اطلاع بدم یه سری بازی های خاص معمولا انحصاری اینطوریه و باید اپدیت جدید بیاد تا فیکس بشه
دو نمونش بازی انچارتد و گاد هستش

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان این hdr کنسول (ps5)مشکل داره؟؟!!! روشنش میکنی کم نور و تیره میشه!!! اینم بگم تلویزیونم hdr داره و تو ایکس باکس x این مشکل نیست
تو ردیتم خوندم ظاهرا خیلیا این مشکلو دارن!
کسی پیگیری کزده؟؟؟؟ ایمیل ساپورت سونی رو میشه لطفا به من بدین، متشکرم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
دوستان این hdr کنسول (ps5)مشکل داره؟؟!!! روشنش میکنی کم نور و تیره میشه!!! اینم بگم تلویزیونم hdr داره و تو ایکس باکس x این مشکل نیست
ماله تلویزیون رو auto بزار و ماله کنسول رو on

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
منم خاموش کردم
روشن که می‌کنم بدجور تاریک میشه تصویر

• Like
Reactions: MASHIN

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
اخه عجیبه! رو ایکس باکس خیلی خوبه اما رو پلی استیشن تاریک میشه!!!
من اوایل فکر می‌کردم مشکل از تلویزیون هستش
ولی دیدم بقیه هم توی سایت‌های دیگه این مسئله تاریکی تصویر رو عنوان کردن

• Like
Reactions: MASHIN
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر