مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
شما که تخصص دارید مشکلشو حل کنید ...میگید سونی 5 بدون ایراده !!!
تا حالا وسیله تولید انبوهی در دنیا ساخته شده که حتی ۱ دونه شم دچار خرابی نشده باشه؟ رولزرویس ۵۰۰ هزار دلاری هم سرچ کنی خرابی گزارش شده ازش چه برسه کنسول ۵۰۰ دلاری
الان چون کنسول این دوست بدشانس دچار مشکل شده معنیش اینه تمام ps5 ها خرابن؟
این چه منطقیه دیگه :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
@AMIN-1399
تاپیک پرسش و پاسخ اکثر پرسش های مهم سخت افزاری و نرم افزاری درونش پاسخ داده شده، هرگونه مشکل سخت افزاری که کاربران در این تاپیک داشتن رو ارجاع دادم به اون تاپیک و پست اول یا دوباره همون پاسخ ها رو اینجا دادم، این تاپیک چیزی به معلومات کاربران اضافه نمی کنه بلکه بیشتر از یافتن پاسخ درست دور می شن چون تمام سوالاتشون مرجعی براش وجود داره اونم تاپیک پرسش و پاسخه. اینکه یک تاپیک برای سوالات کاربران وجود داشته باشه باعث می شه کاربران پاسخ های خودشونو راحتتر در اونجا جستجو کنن و گیج کننده نباشه براشون. اینجا رو هم من و دوستان کم پیش میاد چک کنیم حتی برخی دوستان توی بلک لیست گذاشتن، وقتی هم چک می کنیم...:D پیشنهاد من اینه که این تاپیک قفل بشه،هرگونه سوال و هر مشکلی در تاپیک پرسش و پاسخ نه فقط توسط من، توسط دوستان فوری و بصورت صحیح پاسخ داده می شه. به لحاظ محتوا هم اگر موردی بود می تونید ذکر کنید تا پست اول کاملتر از گذشته بشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
از این اتفاقات عجیب و غریب برای هر دستگاهی پیش میاد، حتی برای چیزهای به مراتب پریمیوم‌تر از یه کنسول بازی، ولی مهم اینه که در چه حدی تکرار بشه.
مثلاً PS4 من یه حالت جن‌زده‌ای داشت و به طور رندوم بعضی از بازی‌ها رو اجرا نمی‌کرد و می‌پرید بیرون! :D جوری هم نبود که بگم فقط به گرافیک مربوط می‌شده و سخت‌افزارش توی گرافیک‌های بالا افسردگی می‌گرفته. مثلاً Uncharted 4 رو اجرا نمی‌کرد، ولی بازی بعدی ناتی داگ یعنی The Last of Us 2 رو اجرا می‌کرد. The Last Guardian رو اجرا نمی‌کرد، ولی God of War، Horizon و RDR2 (که از نظر فنی کمتر بازی‌ای روی PS4 بهش می‌رسید) و ده‌ها بازی با گرافیک‌های خفن رو به راحتی اجرا می‌کرد.
مشکلش هم بامزه بود و مثلا اگه توی بخش ابتدای The Last Guardian تا سه ساعت حرکت نمی‌کردم، مشکلی نداشت و بازی در حال اجرا بود ولی یه ذره که راه می‌رفتم، ارور می‌داد و می‌اومد بیرون. :D یا FIFA رو با داداشم بازی می‌کردم و توی ۹۰٪‌ مواقع مشکلی نبود، ولی بخش داستانی از همون اولش قطع می‌شد و اصلاً به گیم‌پلی نمی‌رسید.
کلاً پدیده عجیبی بود و هیچ راه حلی هم برای درست کردنش نبود، ولی نکته این بود که این قضیه برای درصد خیلی خیلی کمی از PS4ها پیش می‌اومده و ۹۹.۹۹٪‌ از گیمرها حتی خبر ندارن که ممکنه یه کنسول با همچین اتفاقی مواجه بشه. الان ماجرای این PS5 هم همینه. وقتی ده‌ها میلیون کنسول فروخته شده و فروش نجومی PS5 در حدی هست که احتمالاً به یکی از رکورددارها تبدیل بشه، اگه مشکل اساسی داشت باید خیلی سر و صدا می‌کرد و صنعت بازی منفجر می‌شد، ولی خبر خاصی نیست. :D
اینکه خرابی‌های کنسول رو سرچ کنیم و چیزهای مختلف توی یوتیوب و ردیت و... پیدا بشه هم طبیعیه و فقط برای PS5 نیست و برای هر کنسولی پیش میاد، ولی باید این قضیه رو در برابر آمار حدود ۵۰ میلیون کنسول فروخته شده قرار داد و این طوری مشخص می‌شه که متأسفانه اون افراد بدشانس بودن. و البته توی کشورهای جهان اول و دوم و سوم و صدم، مبحث گارانتی وجود داره که خیلی وقت‌ها به داد آدم‌های بدشانس می‌رسه ولی چند تا دونه کشور هم هستن که گارانتی و این جور چیزها براشون تعریف نشده و دیگه این هم از زیبایی‌های روزگاره.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
ببین برادر من اصلا سونی ۵ شخمی ترین ساخت بشر و پر ایراد ترین کنسول تاریخ، خب چرا اینقدر پیگیرشی؟ شما یا میخوای بخری یا نمیخوای بخری، اگه میخوای بخری مث هزاران نفری ک کنسول رو خریدن تو هم بخر و بازی کن اگرم اینقد وسواس خرابی داری ک بنظر من هیچی تو زندگیت نخر چون همه وسایل ب خصوص وسایل برقی ی ایراد دارن یا ممکنه ایراد براشون پیش میاد،حالا از هواکش دستشویی بگیییییر تا ابر کامپیوتر های ناسا و گوگل :D

اینجا هم کسی باهات مشکلی نداره ، من و خیلی های دیگه ب هر مشکلی برخوردیم اومدیم پرسیدیم و بقیه هم تا جایی ک اطلاع داشتن کمک کردن و مشکل حل شده ، ولی مشکل اینه که تو کلا دنبال مشکل میگردی :D هر ارور و پیغامی تو نت میبینی میای اینجا طلبکاری ک چرا بقول خودت سونی ۵ فلان پیغام رو داده :| مگه اینجا پشتیبانی سونی هست؟ توی همون پشتیبانی سونی هم بری یارو بهت میگه مشکل کنسول «خودت» چیه؟ بگو ما حلش کنیم ، اینکه تو هر روز میگردی ی مشکل پیدا کنی بیای اینجا بپرسی واقعا ری.ده تو اعصاب همه :D اگه اینکارو تو پشتیبانی سونی توی ژاپن میکردی اونا یا خودشون رو هاراکــیری میکردن یا تو رو :D
قشنگ بس این سوالات رو پرسیدی کل فروم دیگه زوم شدن روی تو و فهمیدن هی الکی الکی میای سوالای الکی می‌پرسی ، بکش بیرون دیگه ناموسا ، من ک گفتم اگه کرمانی بیا کنسول منو بگیر برو بازی کن اگرم سوخت فدا سرت یکی دیگه میخرم اونو میدم بری بازی کنی ، فقط بیخیال این سوالات تخیلی بشون خداوکیلی :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
@AMIN-1399
تاپیک پرسش و پاسخ اکثر پرسش های مهم سخت افزاری و نرم افزاری درونش پاسخ داده شده، هرگونه مشکل سخت افزاری که کاربران در این تاپیک داشتن رو ارجاع دادم به اون تاپیک و پست اول یا دوباره همون پاسخ ها رو اینجا دادم، این تاپیک چیزی به معلومات کاربران اضافه نمی کنه بلکه بیشتر از یافتن پاسخ درست دور می شن چون تمام سوالاتشون مرجعی براش وجود داره اونم تاپیک پرسش و پاسخه. اینکه یک تاپیک برای سوالات کاربران وجود داشته باشه باعث می شه کاربران پاسخ های خودشونو راحتتر در اونجا جستجو کنن و گیج کننده نباشه براشون. اینجا رو هم من و دوستان کم پیش میاد چک کنیم حتی برخی دوستان توی بلک لیست گذاشتن، وقتی هم چک می کنیم...:D پیشنهاد من اینه که این تاپیک قفل بشه،هرگونه سوال و هر مشکلی در تاپیک پرسش و پاسخ نه فقط توسط من، توسط دوستان فوری و بصورت صحیح پاسخ داده می شه. به لحاظ محتوا هم اگر موردی بود می تونید ذکر کنید تا پست اول کاملتر از گذشته بشه

درسته.
فقط یه ویرایش بزن بشه پرسش و پاسخ به مشکل های سخت افزاری و نرم افزاری Ps5 که مشخص و کامل باشه واسه همه.

پرسش و پاسخ PS5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر