مشکلات نرم افزاری

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
من دیروز یه HDDـه 500 از یکی از دوستام گرفتم توش Virus بود .(مثلا اینی بود که Folder Option رو حذو میکرد ) من روی PC خودم AntiVirus داشتم ولی وقتی HDD رو وصل کردم نود یه چنتا ویروس شناخت Clean کرد ولی نمیدونم چه جوری شد که Folder Option من بسته شد. الان من باید چیکار کنم .
Windows 7 Ultimate

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
من دیروز یه HDDـه 500 از یکی از دوستام گرفتم توش Virus بود .(مثلا اینی بود که Folder Option رو حذو میکرد ) من روی PC خودم AntiVirus داشتم ولی وقتی HDD رو وصل کردم نود یه چنتا ویروس شناخت Clean کرد ولی نمیدونم چه جوری شد که Folder Option من بسته شد. الان من باید چیکار کنم .
Windows 7 Ultimate
من این مشکلو با این فايل رجيستری حل کردم
اگر نشد ميتونيد از این لينک استفاده کنيد

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام ...

کسی میدونه چطوری باید Update های Fix نه Security رو (چون برای دانلود Security Update ها از این گیرا نمیده) از سایت Microsoft دانلود کرد که به Validation و Genuine و ... گیر نده ؟!؟! سایت Alternative برای Update های Windows سراغ ندارید ؟!؟!

ممنون .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اگر درايو جديد کارتو داری نياز نيست
اگر همون درايو همراه با cd کارت هست حتما دانلود کن

درایور کارت گرافیک رو نصب کردم، نشد.
درایور مونیتور رو دانلود کردم ولی نصب نمیشه، میگه درایور فعلی از اون جدیدتره.

چکا کنم؟

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام ...

کسی میدونه چطوری باید Update های Fix نه Security رو (چون برای دانلود Security Update ها از این گیرا نمیده) از سایت Microsoft دانلود کرد که به Validation و Genuine و ... گیر نده ؟!؟! سایت Alternative برای Update های Windows سراغ ندارید ؟!؟!

ممنون .
درود
مهرداد جان ویندوزت رو با نرم افزار زیر قانونی کن بعد فکر نکنم مشکلی داشته باشی برای دانلود:
Windows Genuine Kit | MediaFire.Com | 5.5 MB
به راهنماش هم دقت کن.

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
وایییییییییییییی ببخشید. . . .. . . .
فارسی شدن . . .من میخوام انگلیسیش کنم. . ..
Windows 7
درود
برای ویندوز 7 مسیر زیر رو دنبال کن:
Control Panel --> Regional and Language Options
تو سر برگ Format میتونی زبان رو عوض کنی.
برای فایرفاکس هم مسیر زیر رو دنبال کن:
Tools--->Options--->Content
اون پایین قسمت Languages روی Choose کلیک کن و زبان English رو انتخاب کن.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
نوشته شده توسط [DOG];960507:
دوستان من ویروس new folder گرفتم. حالا با چی پاکش کنم. و با چی جلوی الوده شدن مجدد رو بگیرم؟

اگر میخوای این ویورس عمری از بین بره اول ازهمه وینت رو عوض کن بعد از عوض کردند بودن اینکه چیزی نصب و درایوی رو باز کنی folder option برو و دو گزینه hiden رو تیکش رو بردار و بعد my computer رو باز کن بالا تو قسمت adrees نام درایورات رو بنوسی مثلا d:/ بعد وقتی وارد شدی همه ویروس ها رو که فکر میکنی باید پاکش رو پاک کن recycle رو هم پاک تمام درایورها به این صورت چیزی باز نکن و بعد سیستمت رو رسیت کن ;)

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
نوشته شده توسط [DOG];960507:
دوستان من ویروس new folder گرفتم. حالا با چی پاکش کنم. و با چی جلوی الوده شدن مجدد رو بگیرم؟
درود
این آنتی مخصوص این ویروس نوشته شده یه تست کن ببین جواب میده
دریافت
بعد از اسکن سیستم رو یه بار Restart کن و New Folder.Exe رو تو کل درایو هات Search کن هرچی پیدا کرد پاکشون کن.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
من یه مشکل دارم اینه که الان هر فولدری باز میکنم یه پنچره جدید باز میشه . ( تنظیماته FolderOption هم درسته )
Windows 7
قبلش هم این مشکل رو داشتم که حل شد .
Windows 7 Ultimate

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
درود

دوستان من تا همین چند وقت پیش برای DL کردن ویدئو های یو توب از ریل پلیر استفاده می کردم ولی الان دیگه اون گزینه ی دانلود نمیاد بالای ویدئو تا دانلودش کنم

چی کارش کنم

ممنون

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
درود

دوستان من تا همین چند وقت پیش برای DL کردن ویدئو های یو توب از ریل پلیر استفاده می کردم ولی الان دیگه اون گزینه ی دانلود نمیاد بالای ویدئو تا دانلودش کنم

چی کارش کنم

ممنون
درود
بهترین گزینه برای دانلود از یوتوب IDM هست.
Internet Download Manager 5.18 Build 8 |3.1 MB

Predat0r

کاربر سایت
Sep 2, 2009
124
نام
احمدرضا
سلام من می خوام برای IE و FireFox فلش پلیر دانلود کنم ولی وقتی می رم تو سایت ماکرومدیا برای دانلود گزینه ی دانلود رو میزنم می نویسه : Access Denied . ویندوز هم 7 هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر