مشکلات نرم افزاری

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
یک مشکلی بسی عجیب دارم که دارم شاخ در می آرم:cheesygri
من در آفیس اکسل یک نظر سنجی است مثلا تعداد سنین 12-17 ساله که یک اداه انجام می ده بگذیم خوب هر از گاهی کار نمی کنه و لج آدم رو در می آره مثلا توی یک سلول می نویسم 5+2= و ارور میده از حداقل کارها برنمی یاد چه برسه به فرمول ها مجبورم همه سلو لها رو کپی کنم وتوی یک اکسل جدید بریزم و بعد کار می کنه ولی تعجب تر از این اینه که این اکسل جدید پس از یک مدتی هم به این جنون دچار می شه و باید باز هم توی اکسل جدید کپی کنم و این رویه تکرار می شه :evil:.با ویروس کش هم اسکن کردم هیچی نشون نداد حتی یک سایتی هم هست الان اسمش یادم رفته ولی چند تا ویروس کش رو می تونی روی فایل های مشکوک بررسی کنی من کردم ولی باز هم ویروسی پیدا نشد خوب ببخشید که مقدمه طولانی شد :blushing:ولی به دو سوال من جواب دهید:
1-بر نا مه هست که این ارور رو فیکس یا برطرف کنه؟
2-یا باید تنظماتش رو تغییر بدم ؟
اینو بگم من تمام تنظیمات رو به حالت اولیه هم باز گرداندم ولی نشد

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
با سلام
من يه مشكل با اين برنامه winrar پيدا كردم.... از اينترنت دو تا فايل جدا از هم دان كردم حالا هرچي مي خوام به هم بچسبونمشون نمي شه... بايد چيكار كرد؟
با تشكر
كسي مي تونه كمك كنه فايل هاي winrar یو كه جدا جدا دان كردم چه جوري سر هم كنم؟

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
ببخشید من جای پای بزگتر ها گذاشتم یکدفعه جو منو گرفت:blushing:
معلومه که چی شده مایکروسافت این کار رو کرده و وفتی دیده که داری ازش غیر قانونی استفاده می کنی آفیس رو lock می کنه و اما راه حل:
از یک شماره سریال دیگه استفاده کن وقبل هر کاری یک فایروال نصب کن و نگذار آفیس با اینترنت رابطه برقراکنه و اگه دیدی نشد برو آفیس رو با برنامههای مثل Perfect Unistaller کامل هم از رجیستری و هم خودش رو کامل آنیستال می کنه بازم مشکلی بود بگو
اصلا این آفیس من انگار کرکش مشکل داره
با Uninstaller هم نمیشه ! چون خود برنامه به هیچ وجه پاک نمیشه !
اگه از ون برنامه ها استفاده کنم فقط رجیستریش رو پاک میکنه و اونوقت دیگه حتما باید ویندوز رو عوض کنم
این ارورش :
2009-09-08_123818.jpg

وقتی از رو دیسکش هم میخوام پاک کنم همینو میگه
اگه پاک میشد که دردسر نداشتم :mad:
کلا گیر کردم .... :((

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
درود
اروری که میده چیه؟
نمي دونم... من اصلا نمي دونم چه طوري بايد اين كارو كرد هنوز به هم وصلشون نكردم كه ارروري بده.... :blushing: :blushing: :blushing:
من مجله تصويري GAME E MAG رو دان كردم كه دوتا فايل جدا بود حالا نمي دونم چه طوري به هم وصلشون كنم :biggrin1: :-" :blushing:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
نمي دونم... من اصلا نمي دونم چه طوري بايد اين كارو كرد هنوز به هم وصلشون نكردم كه ارروري بده.... :blushing: :blushing: :blushing:
من مجله تصويري GAME E MAG رو دان كردم كه دوتا فايل جدا بود حالا نمي دونم چه طوري به هم وصلشون كنم :biggrin1: :-" :blushing:
درود
شما کافیه پارت اول رو Extract کنی، به صورت خودکار اگه پارت های بعدی هم بغل پارت اول باشه به هم میچسبونه;)

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
من قبلا با مروگر opera وبگردی می کردم وباز هم معتقدیم بهترین مرورگره:cheesygri
چند وقتی که به یک مشکلی برخورد کردم و اینم اینه که وقتی اجرا می کنم حتی در حالت blank tab هنگ می کنه و مجبورم end task کنم حتی unistall هم کردم (حتی بانرم افزارهای چون perfect unistaller )و نرم افزارهای تعمیر ویندوز از قبیل registery Booster 2009 هم استفاده کردم و حتی از نرم افزارهای پاک کننده ردپای اینترنت ولی افاقه نکرد که نکرد :((نمی دونم مشکل از چیه :confused:
اصلا من ایرادهایی می گیرم که هیچ هم نگرفته و به هر که هم میگم به من می خنده :mad:
مندر اینجا هم چند تا پست زدم تا کسی به دادم برسه ولی کسی ما رو تحویل نمی گیره (فکر کنم تو اینرتن هم پارتی بازی هم باشه:biggrin1: )

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
اصلا این آفیس من انگار کرکش مشکل داره
با Uninstaller هم نمیشه ! چون خود برنامه به هیچ وجه پاک نمیشه !
اگه از ون برنامه ها استفاده کنم فقط رجیستریش رو پاک میکنه و اونوقت دیگه حتما باید ویندوز رو عوض کنم
این ارورش :
2009-09-08_123818.jpg

وقتی از رو دیسکش هم میخوام پاک کنم همینو میگه
اگه پاک میشد که دردسر نداشتم :mad:
کلا گیر کردم .... :((
خیر برنامه هایی که ویندوز رو تعمیر می کند از قبیل registery booster فقط رجیستر هایی که invalid هستند رو پاک می کنه (یعنی در رجیستری ثبت شده ولی نرم افزاری که این کار رو انجام داده آنیستال کردی از این جهت بی اعتبار است)و ربطی به ویندوز عوض کردن به هیچ وجه نداره
خوب برو modify کن یعنی سی دی آفیس رو بذار و گزینه دو رو بزن انشاء الله مشکلت رفع می شه اگر modify شد برو با نرم افزار perfect unistaller آنسیتال کن قبل از هر کاری فایروال رو نصب کن دوباره با سریال معتبر رجیستر کن

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
خیر برنامه هایی که ویندوز رو تعمیر می کند از قبیل registery booster فقط رجیستر هایی که invalid هستند رو پاک می کنه (یعنی در رجیستری ثبت شده ولی نرم افزاری که این کار رو انجام داده آنیستال کردی از این جهت بی اعتبار است)و ربطی به ویندوز عوض کردن به هیچ وجه نداره
خوب برو modify کن یعنی سی دی آفیس رو بذار و گزینه دو رو بزن انشاء الله مشکلت رفع می شه اگر modify شد برو با نرم افزار perfect unistaller آنسیتال کن قبل از هر کاری فایروال رو نصب کن دوباره با سریال معتبر رجیستر کن
به خدا تا ستاپ رو اجرا میکنم ارور بالا رو میده ! وگر نه مرض ندارم مزاحم بشم
نمی دونم چیکار کنم :((
به هر حال از جواب هاتون ممنونم

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
به خدا تا ستاپ رو اجرا میکنم ارور بالا رو میده ! وگر نه مرض ندارم مزاحم بشم
نمی دونم چیکار کنم :((
به هر حال از جواب هاتون ممنونم
درود
شما الان مشکل رجیستر داری؟
این سریال رو تست کن ببین میزون میشه!
JM2QC-KMVTP-VR8GV-HJRKQ-YWXWG

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
1.من چند وقته وقتی میخوام با Power DVD فایلهای ویدئویی با فرمت AVI ببینم مثل اینکه به صورت فایل صوتی مشناسه و فقط صداش پخش میشه
2.چیکار کنم وقتی ویندوز بالا اومد یاهو مسنجر به صورت اتوماتیک بالا نیاد؟؟!
ممنون میشم اگر کمکم کنید

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
درود
شما الان مشکل رجیستر داری؟
این سریال رو تست کن ببین میزون میشه!
JM2QC-KMVTP-VR8GV-HJRKQ-YWXWG
نمی دونم مشکل از کجاست !
اگه صفحه قبل رو ببینی ، کاملا مشخصه که آفیسم قفل شده
و وقتی میخوام پاکش کنم یا ریپیر و... کنم تا ستاپ میاد بالا ارور پست بالایی رو میده
و کلا نه میشه ازش استفاده کرد نه میشه پاکش کرد !
من کرکش رو هم دوباره ریختم اما مشخصه که جواب نمیده
الان این سریال رو چطوری میتونم عوض کنم ؟

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
1.من چند وقته وقتی میخوام با Power DVD فایلهای ویدئویی با فرمت AVI ببینم مثل اینکه به صورت فایل صوتی مشناسه و فقط صداش پخش میشه
2.چیکار کنم وقتی ویندوز بالا اومد یاهو مسنجر به صورت اتوماتیک بالا نیاد؟؟!
ممنون میشم اگر کمکم کنید
درود
1.یه Klite Mega Codec Pack نصب کن.
2.CCleaner.

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
نمی دونم مشکل از کجاست !
اگه صفحه قبل رو ببینی ، کاملا مشخصه که آفیسم قفل شده
و وقتی میخوام پاکش کنم یا ریپیر و... کنم تا ستاپ میاد بالا ارور پست بالایی رو میده
و کلا نه میشه ازش استفاده کرد نه میشه پاکش کرد !
من کرکش رو هم دوباره ریختم اما مشخصه که جواب نمیده
الان این سریال رو چطوری میتونم عوض کنم ؟
درود
راه کار زیر رو تست کن ببین مشکل حل میشه:
برای پاک کردن سریال ابتدا کل برنامه های آفیس رو ببند.
Start > Run و داخل Run تایپ کن Regedit تا به قسمت ادیتور رجیستری بری.
آدرس زیر رو تو رجیستری پیدا کن:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Office\12.0\Registration\{90120000-0030-0000-0000-0000000FF1CE
یا
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Office\12.0\Registration\{91120000-0011-0000-0000-0000000FF1CE
بعد تو Values ها دنبال DigitalProductID و ProductID بگرد و پاکشون کن
الان آفیس شما بدون کلید هست
حالا آدرس زیر رو در Address Bar یکی از درایو هات Paste کن
C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE12\Office Setup Controller\Proof.en\
(اگه جای دیگه آفیس رو نصب کردی آدرس رو ادیت کن)
حالا روی Proof.XML راست کلید کن و Open With رو بزن و از برنامه ها NotePad رو انتخاب کن
اگه ویندوز ویستا داری باید از قسمت Other Program برنامه Notepad رو پیدا کنی
حالا یه خورده Scoroll رو بیار پایین تا به دستورات زیر برسی:
</Feature> <Feature Id=”SetupXmlFiles” Cost=”1248″>
<OptionRef Id=”AlwaysInstalled”/>
</Feature>
حالا AlwaysInstalled رو با neverInstalled عوض کن:
به شکل زیر باید بشه:
<OptionRef Id=”neverInstalled”/>
حالا Proof.XML رو ذخیره کن:smile:
مشکلت باید حل شده باشه ;)
یه نکته ای رو بگم اونجایی که باید دنبال Values ها تو رجیستری بگیردی شاید تو اون آدرس هایی که من دادم چیزی نباشه باید خودت قسمت های دیگه Microsoft\Office\12.0\Registrationرو بگردی.

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
ممنون احمد جان
اما یه مشکل هست !
این آفیس من فکر کنم با بقیه فرق داره
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Office\12.0\ Registration\{90120000-0014-0000-0000-0000000FF1CE
رو فقط داره
که توش اون دوتا مقداری که میگی نیست
مرحله دوم هم جزء پچ هایی که برای کرک تو سی دی بود هست اما بی تاثیره
اگه اینم نشد یه راهی بده که پاکش کنم
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر