مشکلات نرم افزاری

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
پ.ن.یه سوال بی ربط. بعضی از فیلمام مثل همین The Wire تو KMP اجرا نمیشن. یعنی میخونه اما پلی نمیکنه.
مثلا میزنم جلو فیلم رو نشون میده اما انگار که Pause باشه فقط عکس نشون میده.
اخرین اپدیته.کدک هم نصب کردم.
فیلم هم فرمتش MKVه.
ممنون میشم جواب بدید چون خیلی رو مخه.

سلام .. دوستان من با KMP که میخوام فیلم ببینم صدا خیلی خر خر میکنه .. خش داره .. با بقیه پلیر ها اینجور نیست اما با KMP صدا خش داره .. چیکار کنم؟ .. ممنون

من پیشنهاد میکنم که از PotPlayer استفاده کنید. از KM خیلی بهتره

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من firefox 13 دارم اما خیلی وقته که kaspersky url advisor -virtual keyboard براش آپدیت نشده.می خواستم ببینم هنوز آپدیت نشده یا ماله من مشکل پیدا کرده؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
سلام .. دوستان من با KMP که میخوام فیلم ببینم صدا خیلی خر خر میکنه .. خش داره .. با بقیه پلیر ها اینجور نیست اما با KMP صدا خش داره .. چیکار کنم؟ .. ممنون
یک بار برنامه رو به طور کامل پاک کن.
و آخرین نسخه برنامه رو نصب کن. اگر مشکل برقرار بود بهم پیام بده تا بتونم راه حل مناسب برات پیدا کنم
من firefox 13 دارم اما خیلی وقته که kaspersky url advisor -virtual keyboard براش آپدیت نشده.می خواستم ببینم هنوز آپدیت نشده یا ماله من مشکل پیدا کرده؟
همونطور که خودتون هم گفتید این دو افزونه برای فایرفاکس جدید آپدیت نشدن.
و متاسفانه به دلیل آپدیت روزانه فایرفاکس !! راه های هماهنگ کردن این دو افزونه یا دانلود نسخه های جدید هم دیگه ارزش امتحان رو ندارن
چون بعد از چند روز دوباره غیر فعال میشن
پیشنهاد من استفاده از افزونه های جانبی فایرفاکس هست

(با استفاده از افزونه های زیر دیگه نیازی به تایپ مکرر پسورد هاتون بوسیله کیبورد ندارید)
QuickPasswords
یا
LastPass

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خب دوستان من یه مشکلی دارم!
الان نسخه 14 فایرفاکس رو دارم و مشکل اینه که وقتی یه تب جدید باز می‌کنم، این آدرس تو اون تب میاد: Search
چجوری باید درستش کرد؟!
می‌خوام مثل قبل فقط یه صفحه‌ی خالی بیاد نه اینکه سایتی باز شه!
ممنون

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
الان نسخه 14 فایرفاکس رو دارم و مشکل اینه که وقتی یه تب جدید باز می‌کنم، این آدرس تو اون تب میاد: Search
چجوری باید درستش کرد؟!
ممنون
وارد تنظیمات برنامه بشید (Option)
از تب General و در قسمت StartUp میتونید تعیین کنید که موقع باز کردن برنامه چه صفحه ای براتون باز بشه
اگر میخواید هیچ صفحه ای باز نشه ، گزینه "Show Blank Page" رو انتخاب کنید

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
وارد تنظیمات برنامه بشید (Option)
از تب General و در قسمت StartUp میتونید تعیین کنید که موقع باز کردن برنامه چه صفحه ای براتون باز بشه
اگر میخواید هیچ صفحه ای باز نشه ، گزینه "Show Blank Page" رو انتخاب کنید
دانیال جان اون رو بلدم و باهاش مشکلی ندارم، الان موقعی که می‌خوام یه تب جدید باز کنم اون صفحه میاد!
مثلا گوگل باز هست و می‌خوام یه تب جدید باز کنم تا مثلا برم بازیسنتر، اون سایت میاد و Load میشه!

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
سلام به همه بزرگان.
آقا وقتی Gadeget تقویم شمسی که برای سایت Gita هستش رو باز میکنم با این اررور مواجه میشم و چیزی تو تقویم نمیاد.
ممنون میشم راهنماییم کنین.

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    14.1 KB · مشاهده: 1

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام به دوستان اینم از اخرین سریال های Antivirus و ESET Smart Security
ببخشید من برای اولین بار هست به این بخش میام و نمی دونستم باید اینها رو کجا بزارم.:d

Antivirus

Username : EAV-68928444
Password : vt2fcsvexr

Username : EAV-68928394
Password : hp6crm3jx7

Username : EAV-68928384
Password : 3npffprccx

Username : EAV-68928382
Password : bba5h5sxv4

Username : EAV-68870715
Password : bp5dcfapuv

Username : EAV-68870714
Password : xhv8cnah5f

ESET Smart Security

Username : TRIAL-69866031
Password : nbxhk5d7mp

Username : TRIAL-69866021
Password : 7ahma7624h

Username : TRIAL-69866012
Password : hpuftb8bsn

Username : TRIAL-69866001
Password : bb28kt2psk

Username : TRIAL-69865994
Password : 2vj85p4887

Username : TRIAL-69865989
Password : 8dbafaeme4

Username : TRIAL-69865981
Password : x3va26h5vp

Username : TRIAL-69865971
Password : e2fcp8avbf

Username : TRIAL-69865965
Password : ca3842m5sx

Username : TRIAL-69865959
Password : ra3kjfp3pe

Username : TRIAL-69865955
Password : t8kcs4dv8p

Username : TRIAL-69865953
Password : mjkfx8487u

Username : TRIAL-69865949
Password : pj686ss6p7

Username : TRIAL-69865943
Password : 6h6jmat3mn

Username : TRIAL-69865933
Password : 5sa88mv6md

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان من با برنامه Proxifier مشکل پیدا کردم جدیدا و اینکه وقتی بازش میکنم بیشتر هم با کروم کار میکنم برنامه اصلا عمل نمیکنه!!!قبلا درست بودا جدیدا اینطوری شده درحالی که همه تنظیمات هم درسته...حالا مشکل از چیه؟؟مرورگر های دیگه رو هم امتحان میکنم همینه...
--------------------------------
برنامه ای هستش که فایل های mkv رو repair یا fix کنه؟؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
دوستان من با برنامه Proxifier مشکل پیدا کردم جدیدا و اینکه وقتی بازش میکنم بیشتر هم با کروم کار میکنم برنامه اصلا عمل نمیکنه!!!قبلا درست بودا جدیدا اینطوری شده درحالی که همه تنظیمات هم درسته...حالا مشکل از چیه؟؟مرورگر های دیگه رو هم امتحان میکنم همینه...
--------------------------------
برنامه ای هستش که فایل های mkv رو repair یا fix کنه؟؟

سلام.
proxyfire چه پیغامی رو میده ؟؟؟ یا تی گوگل کروم شما ؟
من هم خیلی وقت بود که با ویندوز قبلی ام راحت با تمام نرم افزار ها کار میکرم . اما بعد از نصب میندوز ، ( چون ویندوز کرک شده ) میبینم که با کروم و خیلی از فایلهای دیگه مشکل داره !!!! چون بد کرک شده .

شما اول ببین مشکلت از کجاست ! یعنی چه نوع پیغامی رو دریاف میکنید ؟

در مورد سوال دوم هم خوب متوجه نشدم : دقیقا میخواید چی کار کنید با فایل های mkv ؟ پارتهای جدا دارید و میخواید بهم بچسبونید یا یانکه میخواید این فایل رو حرفه ای ویرایش کنید ؟

چون فکر نکنم فرمت های ویدئویی قابل تعمیر باشن ! چون فایلی که از مبدا خراب باشه قابل تعمیر هم نخواهد بود . اما اگه میخوای حسابی ویاریشش کن : تو لینک زیر نرم افزار ویرایش حرف ای هست :

معرفي به روز نرم افزار هاي روز + ( لينك دانلود ) : ( پست اول خوانده شود )

صفحه دوم : نرم افزار سونی

========================================

راه دوم :

اگه فیلم شما پرش داره یا اینکه وسط فیلم قطع میشه به خاطر اینه که یا مثلا اینکودر فیلم مشکل داشته یا اینکه چند بیت رو بد یا ناقص دانلود کرده که خوب مشکل به هیچ وجه حل نمیشه . تو این جور مواقع فیلم یا برمیگرده اول یا اینکه گیر میکنه و با کلی دنگ و فنگ اون قسمت رو رد میکنه .

اما بهترین راه برای شما اینه که اون قسمت ها رو حذفشون کنی :

این برنامه رو دانلود کن : Meteorite

کافی است شما برنامه را جرا کرده و فایل MKV را در آن بکشید و به اصطلاح DROP IN کنید سپس صبر کنید تا کار برنامه به اتمام برسد و فایل جدید در همان جای فایل قبلی ایجاد شده که دیگه مشکل پرش نداره.

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
من فکر نکنم این مشکل سخت افزاری باشه بر خلاف کسانی که این و میگن !!!!
آخه چند نفر اینجا همین مشکل و دارن !!!! ( آخه نمیشه 100 نفر با هم سخت افزارشون مشکل پیدا کنه ) :D
وسط هر سریالی گیر میکنه !!!! نمیدونم ویروسه چیه !!!! ؟ کدک مودک و اینا هم هیچ تاثیری نداشت !!!!

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
سلام
دیسک دوِ ریکاوریِ لپ تاپم(hp pavilion dv6 3150se)(windows 7 home premium) یکی از فایل هاش خراب شده. میشه اون فایل رو از جایی دانلود کنم یا باید بندازمشون دور؟

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
چجوری باید درستش کرد؟!
ممنون
اون پایین همون صفحه سرچ گزینه " Disable New Tab Page " ـو بزنی حله .
cht4cbpg131brq0d00r.jpg

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان من تازه یه پروک سی فایر گرفتم وقتی می خوام ازش استفاده کنم هیچ سایتیو باز نمیکنه حتی سایت هایی که فی لتر نیستند .می خواستم ببینم مشکل از چیه؟از یکی پرسیدم گفت بعضی مواقع کار نمی ده ولی بعد یه مدت درست میشه می خواستم ببینم تو این حالت سایت های غیر فی لترو هم باز میکنه یا نه؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام دوستان من تازه یه پروک سی فایر گرفتم وقتی می خوام ازش استفاده کنم هیچ سایتیو باز نمیکنه حتی سایت هایی که فی لتر نیستند .می خواستم ببینم مشکل از چیه؟از یکی پرسیدم گفت بعضی مواقع کار نمی ده ولی بعد یه مدت درست میشه می خواستم ببینم تو این حالت سایت های غیر فی لترو هم باز میکنه یا نه؟
سلام
اگر چیز شکنتون مشکل پیدا کنه
هیچ سایتی رو باز نمیکنه حتی سایت های عادی
حرف دوستتون هم درسته ، این نوع از چیز شکن گاهی اینطوری میشه و هیچ سایتی رو باز نمیکنه و دوباره درست میشه
البته قبلش از تنظیمات صحیح برنامه و وارد کردن یوزر و پس صحیح مطمئن بشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر