مشکلات نرم افزاری

omidx360

کاربر سایت
Aug 11, 2010
74
نام
OMID
سلام . :d
تو ویندوز سـون زیر نویس فارسیا چرتو پرت میاد از کجا میشه درستش کرد ؟ :d
h9wwd3kewcp1tq6egxs.jpg

• Like
Reactions: PouяiД

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان من به هیچ عنوان نمی تونم ویدئو های یو-تیوب رو ببینم!
در ضمن وقتی توی بعضی سایتا میرم ویدئو ها رو نشون میده ولی توی سایتایی مثل Gamespot درخواست Flash Player 10 میده در حالیکه من نصبش کردم!
9bbsimonv7rqlmpzno5j.jpg

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من یه اکس پی داشتم یه ویندوز 7. من ویندوز اکس پی رو پاک کردم و یه بار دیگه نصبش کردم و لی حالا که میخواد بیاد بالا تو همون قسمت ستاپ(همون صفحه ای که بلافاصله بعد از روشن شدن کامپیوتر میاد) گزینه ویندوز 7 نیست که داخلش بشم
چکار کنم؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
من یه اکس پی داشتم یه ویندوز 7. من ویندوز اکس پی رو پاک کردم و یه بار دیگه نصبش کردم و لی حالا که میخواد بیاد بالا تو همون قسمت ستاپ(همون صفحه ای که بلافاصله بعد از روشن شدن کامپیوتر میاد) گزینه ویندوز 7 نیست که داخلش بشم
چکار کنم؟
سیستمتو با dvd وین7 بوت کن startup-repair بزن حل میشه...

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
من الان 7 دارم، میشه کنارش یه xp نصب کنم؟
هرچنتا سیستم عامل بخای میشه نصب کنی، حالت عادیش اینه که هرکدو روی یک درایو مجزا نصب بشه
اگه اول xp نصب کنی بعد 7 مشکلی نیست
اما اگه اول 7 نصب کردی بعد بخای xp نصب کنی ، بعد از نصب xp همونطور که بالا گفتم باید با dvd وین7 یا برنامه ای مثل vistabootpro استارت آپو درست کنید.

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
836
بعد از نصب اینترنت اکسپلورر 9 روی سون سرویس پک 1 موقع راست کلیک داخل صفحه مرورگر 3 الی 4 ثانیه طول میکشه تا منو راست کلیک بیاد .روی فار فاکس 4.1 مشکل ندارم بغیر از بالا رفتن سرعت فن کارت گرافیکم که قرار بود با درایور 11.5 خوب شه اما باز سرعت فن میره بالا چون شتاب دهنده گرافیکی فایر فاکس فعال هست.برای این دو مشکل منتظر راهنمایتون هستم.ممنون

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان من به هیچ عنوان نمی تونم ویدئو های یو-تیوب رو ببینم!
در ضمن وقتی توی بعضی سایتا میرم ویدئو ها رو نشون میده ولی توی سایتایی مثل Gamespot درخواست Flash Player 10 میده در حالیکه من نصبش کردم!
9bbsimonv7rqlmpzno5j.jpg

دوستان کمک!
مجبورم میکنین اسپم بدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر