مشورت برای خرید موبایل

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
سوني اريكسون هم گوشي فوق العاده ي خودشو معرفي كرده از سري ايكس پريا
به مدل x12 و گويا بهش ميگن ايكس پريا ARC !
خيلي گوشيه قوي ايه و البته بايد گرون باشه !
دو سهماه ديگه مياد :d
درسته..گوشی خیلی خوبی هست..اگه عرضه اش توی 2/3 ماه آینده نبود و همین اوایل 2011 عرضه میشد میترکوند واقعا..ولی به نظرم بازم عالیه..آندروید 2.3 هم روش هست.

ولی اگه یه مقدار بنیادی‌تر به قضیه دست نگه داشتن نگاه کنیم!! ، همیشه یه سری گوشی تو راه عرضه شدن هست دیگه !
درسته..همیشه یه بهتر دیگه هست و میاد...
نمیخوام با این حرف منصرفت کنم ولی برای مثال اگه الان شما برین همین desire z رو بگیرین با 800 مگاهرتز پردازنده و صفحه نمایش 3.7 و دوربین 5...
2ماه بعد از اینکه این گوشی رو گرفتین گوشی ای با پردازند 1000مگاهرتز به بالا (حتی 2 هسته ای) با صفحه نمایش حداقل 4 و با کیفیت تر و دوربین حداقل 8 و خیلی چیزای دیگه... تقریبا با همون قیمت یا یه خورده بالاتر تو ویترین مغازه ها هست.
خب یه جور چیزه...:d

ولی به نظرم بازم هر کاری خودت فکر میکنی شرایطت باهاش جور در میاد بکن..بعد از اینکه هم گوشیت رو خریدی سعی کن ازش لذت ببری و پشیمون نشی...;)

آخرین ویرایش:

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
درسته..همیشه یه بهتر دیگه هست و میاد...
نمیخوام با این حرف منصرفت کنم ولی برای مثال اگه الان شما برین همین desire z رو بگیرین با 800 مگاهرتز پردازنده و صفحه نمایش 3.7 و دوربین 5...
2ماه بعد از اینکه این گوشی رو گرفتین گوشی ای با پردازند 1000مگاهرتز به بالا (حتی 2 هسته ای) با صفحه نمایش حداقل 4 و دوربین حداقل 8 و خیلی چیزای دیگه... تقریبا با همون قیمت یا یه خورده بالاتر تو ویترین مغازه ها هست.
خب یه جور چیزه...:d

ولی به نظرم بازم هر کاری خودت فکر میکنی شرایطت باهاش جور در میاد بکن..بعد از اینکه هم گوشیت رو خریدی سعی کن ازش لذت ببری و پشیمون نشی...;)

بله،حرف شمام درسته!
ولی اون گوشی که مثال میزنین ، سه ماه دیگه میاد ، قیمت دلاریشم همون طور که میگین خوبه،
ولی اینجا پول خون باباشونو میگیرن تا چند وقت! تا قیمتش درست شه من تلف میشم خداییش ! ;)

h6z.86.1s1

کاربر سایت
Nov 8, 2010
61
بله،حرف شمام درسته!
ولی اون گوشی که مثال میزنین ، سه ماه دیگه میاد ، قیمت دلاریشم همون طور که میگین خوبه،
ولی اینجا پول خون باباشونو میگیرن تا چند وقت! تا قیمتش درست شه من تلف میشم خداییش ! ;)
امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم..;)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوست عزيز من به عنوان يه دوست كوچيك بهت يه نصيحت بكنم

اينجوري نظر نخواه، دنبالش نروف از همه سوال نكن !
بشين دو دو تا چهار تا كن انتخاب كن پاشو برو بخر !
به هيچي هم فكر نكن
ميدوني من وقتي انتخاب ميكنم ميرم ميگم اقا فلان چيزو بده !
نميگم تو اين رنج چيا هست، با اين پول چيا ديگه ميشه خريد
قيمتش نيوفته؟ عامه نشه !!!

هيچي !

چيزي كه چشمتو گرفته انتخاب كن بخر دستت بگير لذتشو ببر :)

ديگه هم نگو كاش اينو ميخريدم، كاش اونو ميخريدم
از قيمت افتاد و ....

البته اينا راهنمايي هاي بعد از خريدن بود :d

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
دوست عزيز من به عنوان يه دوست كوچيك بهت يه نصيحت بكنم

اينجوري نظر نخواه، دنبالش نروف از همه سوال نكن !
بشين دو دو تا چهار تا كن انتخاب كن پاشو برو بخر !
به هيچي هم فكر نكن
ميدوني من وقتي انتخاب ميكنم ميرم ميگم اقا فلان چيزو بده !
نميگم تو اين رنج چيا هست، با اين پول چيا ديگه ميشه خريد
قيمتش نيوفته؟ عامه نشه !!!

هيچي !

چيزي كه چشمتو گرفته انتخاب كن بخر دستت بگير لذتشو ببر :)

ديگه هم نگو كاش اينو ميخريدم، كاش اونو ميخريدم
از قيمت افتاد و ....

البته اينا راهنمايي هاي بعد از خريدن بود :d

چاکریم! آره راهنماییای بعد خریدو قبول دارم! :d
من چون تا حالا بر خلاف مرامم بود اینقد پول پای گوشی بدم، گفتم حالا که دارم میدم یه مقدار تفحص بد نیس !

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
چاکریم! آره راهنماییای بعد خریدو قبول دارم! :d
من چون تا حالا بر خلاف مرامم بود اینقد پول پای گوشی بدم، گفتم حالا که دارم میدم یه مقدار تفحص بد نیس !

به نظر من گزینه هات همون Nexus One یا Galaxy S باشه.
Galaxy S هم که منو فارسی و اینا داره و مثل Nexus One و گوشی های آندرویدی دیگه نمی خواد کلی دنبال فارسی ساز و اینا باشی.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خب بالاخره منم همون HTC Desire Z خریدم و الان کاملا خوشحالم!
ممنون از همه ! :)

مبارك باشه، انتخاب خوبيه !
حالا بعدا كار كردي بيا محاسنش رو بگو ما بعدا كس ديگه كمك خواست راحت تر راهنماييش كنيم ! ;)
دوربين، تاچ، صدا، ال سي دي، سرعت، ...

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
دوستان بهترین سیستم عامل واسه گیمینگ چیه؟میخوام app هاش زیاد باشن
بعد یکی گوشی به بهترین سیستم عامل(همه میگن آندروئید ولی من فک میکنم سیمبین 3):d
که فیلم برداری HD داشته باشه و عکاسیش هم خوب باشه معرفی کنید
من خودمC7 وX10 رو مد نظر دارم ولی متاسفانه C7 دوربینش AutoFocus نیست و X10 هم طبق گفته سونی اریکسون به ورژن های بالاتر آندروئید آپدیت نمیشه!
چیکار کنم الان

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
دوستان بهترین سیستم عامل واسه گیمینگ چیه؟میخوام app هاش زیاد باشن
بعد یکی گوشی به بهترین سیستم عامل(همه میگن آندروئید ولی من فک میکنم سیمبین 3):d
که فیلم برداری HD داشته باشه و عکاسیش هم خوب باشه معرفی کنید
من خودمC7 وX10 رو مد نظر دارم ولی متاسفانه C7 دوربینش AutoFocus نیست و X10 هم طبق گفته سونی اریکسون به ورژن های بالاتر آندروئید آپدیت نمیشه!
چیکار کنم الان
Android و iOS . ولی در کل اینش زیاد مهم نیست چون واسه هر سیستم عاملی میشه بازیهای خوب بیاد و میاد . مثلا برای ویندوز 7 و سیمبین3 هم بازیهای خوبی هست . بادا رو هم نمیشه از قلم انداخت . اما iOS و بعدش Android بیشتر مورد توجهن.

همون اندروید بهتره . سیمبین فعلا جا مونده هر چن که خودش رو داره جم و جور میکنه.

اگه خیلی فیلم برداری و عکس برداری برات مهمه همون N8 رو بگیر چون تقریبا از این نظر بهترینه. اصلا سراغ دوربین فوکوس ثابت نرو که اصلا ارزشش رو نداره.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
Android و iOS . ولی در کل اینش زیاد مهم نیست چون واسه هر سیستم عاملی میشه بازیهای خوب بیاد و میاد . مثلا برای ویندوز 7 و سیمبین3 هم بازیهای خوبی هست . بادا رو هم نمیشه از قلم انداخت . اما iOS و بعدش Android بیشتر مورد توجهن.

همون اندروید بهتره . سیمبین فعلا جا مونده هر چن که خودش رو داره جم و جور میکنه.

اگه خیلی فیلم برداری و عکس برداری برات مهمه همون N8 رو بگیر چون تقریبا از این نظر بهترینه. اصلا سراغ دوربین فوکوس ثابت نرو که اصلا ارزشش رو نداره.
مشکل بودجه محدود من بید:d
400 بیشتر ندارم:(
دوربین C7 خیلی داغونه؟
مگین فقط از فاصله های نزدیکتر از 50 سانت مشکل داره و تار میشه و واسه دور خوبه:-/
فیلم برداریش چطوریه؟

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
با مناظر مشکلی نداره . یعنی میتونی از منظره ها و هر چیزی بخوای عکس بگیری خیلی عالیو قشنگ هم هست اتفاقا. اما بیشترین مشکلش تو عکسبرداری از یه سند یا متن هستش . مثلا اگه بخوای از صفحه یه کتاب عکس بگیری و بتونی ازش هم استفاده کنی به درد این کار نمیخوره . اما اگه مطمئنی به این جور کارا نیازی پیدا نمیکنی اون گوشیو بخر. غیر از این مورد از بقیش راضی خواهی بود.

ممنون داداش
نمیشه مثلا از یه متری از صفحه کتاب عکس گرفت بعد زوم کرد تا خونده بشه؟:d
خواهش میکنم .
نه نمیشه اینطوری

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliatlas

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
با مناظر مشکلی نداره . یعنی میتونی از منظره ها و هر چیزی بخوای عکس بگیری خیلی عالیو قشنگ هم هست اتفاقا. اما بیشترین مشکلش تو عکسبرداری از یه سند یا متن هستش . مثلا اگه بخوای از صفحه یه کتاب عکس بگیری و بتونی ازش هم استفاده کنی به درد این کار نمیخوره . اما اگه مطمئنی به این جور کارا نیازی پیدا نمیکنی اون گوشیو بخر. غیر از این مورد از بقیش راضی خواهی بود.
ممنون داداش
نمیشه مثلا از یه متری از صفحه کتاب عکس گرفت بعد زوم کرد تا خونده بشه؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر