.مشكل من در save شدن بازي gta IV

M Sadegh

کاربر سایت
Aug 30, 2007
8
سلام خدمت دوستان.
مشكل من در save شدن بازي gta IV هست.
همونطور كه ميدونيد وقتي چند تا ماموريت انجام ميديد منوي save ايكس باكس بطور خودكار اونو روي هارد ذخيره ميكنه .و دفعه بعد ميتوني ادامه بازي رو از همونجا ادامه بدي..
اما براي من بعد از انجام چند تا ماموريت وقتي دستگاه بازي رو save ميكنه دفعه بعد كه دستگاه رو روشن ميكنم و وارد بازي ميشم ميبينم از قبل از قسمت سيو شده بازي شروع ميشه و من بدبخت بايد دو باره چند تا ماموريت انجام بدم تا به save برسم.
بعضي اوقات بايد يه ماموريتو چندين بار انجام بدم.و كلافه ميشم:((
آيا بنظر اساتيد مشكل از هارده يا بازي؟
دستگاه من elayt 120G هست و تازه گرفتم.
البته من فقط اين يه بازيو باهاش بازي كردم و نميدونم آيا براي همه بازيها اينجوريه يانه.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
خوب هر وقت بازی سیو میشه دقیقا با اسم همون ماموریتی که انجام دادی سیو میشه میتونی خودت با توجه به اسم مامورتی که انجام دادی بازی رو Load کنی!

M Sadegh

کاربر سایت
Aug 30, 2007
8
خوب هر وقت بازی سیو میشه دقیقا با اسم همون ماموریتی که انجام دادی سیو میشه میتونی خودت با توجه به اسم مامورتی که انجام دادی بازی رو Load کنی!
بله من هم همينكارو ميكنم مشكل اينجاست كه پس از لود شدن بجاي ادامه بازي ماموريت قبلي مياد!!!.يعني برخلاف اتوسيو و سيو ماموريتي كه دستگاه انجام ميده دفعه بعد كه بازي رو روشن ميكنم انگار نه انگار كه بازي سيو شده.
من سالهاست كه همه شماره هاي gta رو بازي كردم و تابحال اين مشكل برام پيش نيومده.بهمين خاطر گيج شدم و نميدونمممممممممممم ايراد از چيه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!:confused:

erfan poet

کاربر سایت
Oct 13, 2008
115
نام
عرفان
هر ماموريتي كه انجام ميدي به اتوسيو توجه نكن برو خودتو به يه خونه اي برسون و سيو كن و هر وقت هم خواستي بازي كني از همون لود كن

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
آره منم همين مشكلو داشتم حتي تا مآموريت آخر رفتم هنوز از مآموريت اول مياورد!
شما هروقت وارد بازي ميشي خودش اوتو ماتيك از يه جا لود ميكنه اما شما توجه ننكن استارت رو بزن برو تو gameبعد loadرو بزن حالا آخرين سيو كه همون اتو سيو باشه رو لود كن!

M Sadegh

کاربر سایت
Aug 30, 2007
8
خب احتمالا مشکل شما اینجاست که تاریخ کنسولتون تنظیم نیست...
آیا تنظیمه یا نیست؟
باتشكر از دوستان بخصوص xArash-360 عزيز.بله مشكلم در تنظيم تاريخ كنسول بود كه باراهنمايي ارزشمند آرش عزيز مشكلم رفع شد.:excited:
ممنون

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
باتشكر از دوستان بخصوص xArash-360 عزيز.بله مشكلم در تنظيم تاريخ كنسول بود كه باراهنمايي ارزشمند آرش عزيز مشكلم رفع شد.:excited:
ممنون
خواهش میکنم دوست عزیز،قابل شما رو نداشت.:smile:
شما کلا هر جا توی این بازی مشکل داشتی کافیه به من بگی.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر