مشكل زير آب رفتن در خداي جنگ

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
سلام دوستان من توي خداي جنگ 1 اونجايي كه يه سنگ دنبالت ميكنه وبهش تيغ وصله بايد ازدستش فرار كني وبه بالاي پله هابري وزير آب اهرم روبكشي هرچقدر تلاش ميكنم نميره زير آب بايد چيكار كنم؟

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
سلام دوستان من توي خداي جنگ 1 اونجايي كه يه سنگ دنبالت ميكنه وبهش تيغ وصله بايد ازدستش فرار كني وبه بالاي پله هابري وزير آب اهرم روبكشي هرچقدر تلاش ميكنم نميره زير آب بايد چيكار كنم؟

كسي نيست كمك كنه!من از ورژن 5131استفاده ميكنم
شما اول میری لبه دیوار بعد میری روی غلتک کمی جلوتر یه نردبون هست از ایون میری بالا بعد یه مسیری رو طی میکنی اخرش یه چیزی بر می داری و بر میگردی همون جا بعد با دکمه مربع میری زیر اب و اون قطعه رو جا میزنی و ادامه میدی

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
داداش دستت درد نكنه مرسي مشكلم حل شد باكمك شما ولي حالا يه جاي ديگه گير كردم اونجا كه وارد سر مجسمه ميشي كلي توپ آتشين بطرفت مياد نميدونم چيكار كنم

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
داداش دستت درد نكنه مرسي مشكلم حل شد باكمك شما ولي حالا يه جاي ديگه گير كردم اونجا كه وارد سر مجسمه ميشي كلي توپ آتشين بطرفت مياد نميدونم چيكار كنم

وقتی به سمت بیرون میای چپ و راست یه سری در هست در سوم از سمت چپ باز کن راهش اونجاست

Amir1309ali

عضو جدید
May 26, 2021
1
داداش در سوم از سمت چپ رو باز کن بعد راهشو برو میرسی به یه جایی که باید از چن تا چوب و اینا رد بشی. بعد رد شو میرسی به اون گاو بزرگه ک باید بکشیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر