مشكل در SLi كردن

miiilllaaad

کاربر سایت
Aug 27, 2006
60
سلام بچه ها خسته نباشيد ...
كارت گرافيك من 7600gs هستش من در Sli كردن اون دچار مشكل شدم چون اصلا جايي نداره كه پل ( bridge )رو روش سوار كرد

مدل دقيق كارت گرافيك
(Leadtek geforce 7600gs TDH classic (pci express-256mb 128bit
روي جعبش نوشته ready sLi اگر هم سايت خود leadtek بريد اونجا هم يه Sli گنده نوشته

اينم عكس از كارت گرافيك
winfast_px7600gs_tdhce_2.jpg

اينم لينك كارت گرافيك من در سايت leadtek كه عكس كارت گرافيك رو انداخته و پايين صفحه هم نوشته Sli

http://www.leadtek.com.tw/usa/3d_graphic/overview.asp?lineid=1&pronameid=280

اما معلوم نيست از كجا بايد Sli كرد چون نه بالاش چيزي داره و نه پايينش:eek: :confused:

Last edited by a moderator:

Radian

کاربر سایت
Mar 28, 2007
122
برادر من چرا میخوای هزینه کنی که 7600 GS رو SLI کنی ... ما در شرایطی هستیم که نسل

هشتم در راهه ! با وروود Dx10 کارت شما دیگه به هیچ نحو جواب نخواهد داد ، حتی اگه 50

تاشو کنار هم بزاری ... پس 2 3 ماه دندون روی جیگر بزار دوست عزیز .

با سپاس

Radian

کاربر سایت
Mar 28, 2007
122
یه نگاه به این بنداز ، مربوط به بازی Fear هستش :

FarCry_01.png

two_7600gs.jpg

sli_7600gs.jpg

خوب ببینید این دو کارت 7600gs با قابلیت SLI هستند ، شما به راحتی میتونید جای

پورتی که برای اتصال پل در بالای کارت تعبیه شده رو ببینید .

اگر کارت شما اینو داره ! که بسم الله و اگه نداره ... بیخیالش شین ! چون نداره .

این کارتی که بالا گزاشتین SLI نمیشه ... نمونه ی همین کارت از همین شرکت یعنی Leadtek

که قابلیت SLI رو داره در زیر مشاهده کنید :

001_4.jpg

فقط همون دکمه ی تشکرم اگه بزنی ممنون میشم !

Last edited by a moderator:

miiilllaaad

کاربر سایت
Aug 27, 2006
60
7600gs

مرسي radian جان كه نظر دادي . من قصد هزينه كردن ندارم من خيلي وقت هستش كه 7600 دارم البته يكي و چون توي عيد يكي از دوستانم رفته مسافرت كارت اون رو كه مثل مال خودم هستش گرفتم تا Sli كنم اما همون طوري كه گفتم اين مشكل برام پيش اومد ...

miiilllaaad

کاربر سایت
Aug 27, 2006
60
...

:eek: بابا والا به خدا من هم ميدونم كه بايد يه پورتي اون بالا يا پايين داشته باشه كه bridge رو روش سوار كرد اما كارت من چنين چيزي نداره و الان سوال من اينه كه اگه SLi نميشه پس چرا روي جعبش نوشته ميشه و توي سايتش هم نوشته ميشه بابا من كه لينكش رو دادم بازم ميزارم بريد ببينيد

http://www.leadtek.com.tw/usa/3d_gra...&pronameid=280

عكس رو انداخته پايين صفحه هم گنده نوشته SLi
تمام قسمت ها رو خوندم حتي توي يكي از قسمت ها نوشته اگه بخوايد يه كارت استفاده كنيد
حداقل300w پاور ميخواد و اگه 2 تا بخواي SLi كني حداقل 350w پاور ميخواد

اينا رو كه هر جايي نمينويسه حتي رفتم و يه سري كارتاي ديگرو كه Sli نميشدن ديدم اينا رو اونجا نمينويسه و فقط براي كارتايي كه چنين قابلييتي دارن مينويسه ....:((

آخرین ویرایش:

miiilllaaad

کاربر سایت
Aug 27, 2006
60
پس كوشن اين دوستاني كه ادعاشون ميشد :-"

قابل توجه شما دوست عزيز
من كلي در سايت Leadtek گشتم تمام كارت هايي كه SLi ميشدن به غيراز 10 الي 12 تا كارت همگي اون پورت رودر بالاشون داشتن براي نمونه لينك يه كارت رو ميزارم

http://www.leadtek.com.tw/usa/3d_graphic/overview.asp?lineid=1&pronameid=148
اين كارت PX6600 TD هستش اين كارت هم دقيقا وضعيت كارت من رو داره يعني اينكه توي صفحه بزرگ نوشته SLi ولي اون پورت رو در بالاش نداره

لازم به ذكر هستش كه اون SLi رو كه توي صفحه نوشته شما همه جا نميبينيد نمونشPX6500 TDH
كه SLi نميشه واگه به لينك زير بريد اين كلمه رو اونجا نميبينيد ...
http://www.leadtek.com.tw/usa/3d_graphic/overview.asp?lineid=1&pronameid=227

Radian

کاربر سایت
Mar 28, 2007
122
خوب بابا نمیشه ! به این کار میگن جذب مشتری ! اینی که مینویسه SLI READI مریوط به

نوع GPU هستش ! نه به نوع برد ! ... این GPU ساپورت میکنه ! اما بردش ساپورت نمیکنه !

به جان خودم نمیشه ! منم خودندم همشو ... قسمت 350 watt رو هم خوندم ...

واسه همیته که بین Brand ها این همه تفاوت قیمته ! این Leadtek ....

یه Winfox توی برنامه هاش داره به درد ... میخوره . اون وقت GIGA یه سری OC کننده داره که

میترکونه !

amir_amd_ati

کاربر سایت
Dec 29, 2007
18
نام
amir
با سلام=این کارتها از طریق کابل SLI میشن,مثل ATI.کا رتها رو بذار رو Main.یه کابل دو راه بگیر,هر کدومشو به خروجی هر کارت وصل کن,کابل Monitor,رو به تک خروجی کارتها وصل کن ONLY ATI vali faghat bazi kartha arzeshe Crossfire ya SLI daran har soali dashti dar khedmatam:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر