مشكل در مراحل Splinter Cell

sisil

کاربر سایت
Oct 6, 2007
6
spllinter cell3

سلام ، من تو اون قسمتی که چند تا دستگاه کنار هم قرار گرفته و باید استارتش کنم گیر کردم هر چقدر کلیک می کنم مدام میگه این دستگاه قدیمی و فرسوده هست و شما نیاز دارید که آن را گرم کنید (همون مرحله که پیرمرد سم رو راهنمایی می کنه فکر میکنم مرحله 3 یا 4 باشه) و ازم درخواست devoroc میکنه نمی دونم یعنی چه؟ مرسی کمکم کنید.

siamak_mu

کاربر سایت
Jun 29, 2006
274
سلام ، من تو اون قسمتی که چند تا دستگاه کنار هم قرار گرفته و باید استارتش کنم گیر کردم هر چقدر کلیک می کنم مدام میگه این دستگاه قدیمی و فرسوده هست و شما نیاز دارید که آن را گرم کنید (همون مرحله که پیرمرد سم رو راهنمایی می کنه فکر میکنم مرحله 3 یا 4 باشه) و ازم درخواست devoroc میکنه نمی دونم یعنی چه؟ مرسی کمکم کنید.

اگه یه عکس بذاری خوبه. چون الآن یادم نیست دقیق کجا رو میگی.

sisil

کاربر سایت
Oct 6, 2007
6
متأسفانه ازش عکس ندارم مرحله pent house رو میگم ولي اونجا يه دستگاه (ژنراتور) هست كه پس از روشن شدن دوباره خاموش ميشه... وقتي دستگاه رو روشن می کنم سه تا دستگاه وجود داره كه خرابن خودم فکر می کنم که باید مشکل اون سه تا دستگاه حل بشه ولی چجوریشو نمیدونم. وقتی ژنراتور را روشن می کنم و جلوی هر کدام از اون دستگاه ها می رسم علامتی ظاهر می شود که اون رو هم می زنم ولی بلافاصله ژنراتور خاموش می شود.

siamak_mu

کاربر سایت
Jun 29, 2006
274
متأسفانه ازش عکس ندارم مرحله pent house رو میگم ولي اونجا يه دستگاه (ژنراتور) هست كه پس از روشن شدن دوباره خاموش ميشه... وقتي دستگاه رو روشن می کنم سه تا دستگاه وجود داره كه خرابن خودم فکر می کنم که باید مشکل اون سه تا دستگاه حل بشه ولی چجوریشو نمیدونم. وقتی ژنراتور را روشن می کنم و جلوی هر کدام از اون دستگاه ها می رسم علامتی ظاهر می شود که اون رو هم می زنم ولی بلافاصله ژنراتور خاموش می شود.

خب منم نگفتم داشته باش. یه عکس خودت بگیر. از دکمه Print Screen رو کیبورد استفاده کن. بعد تو یه برنامه مثل Paint دکمه های Ctrl و V رو بزن. بعد با فرمت JPG سیو کن و روی http://tinypic.com/ آپلود کن. چون الآن واقعاً یادم نیست.

siamak_mu

کاربر سایت
Jun 29, 2006
274

آهان جاش رو یادم اومد. همون که وارد او اتاق میشدی پیرمرد نشسته بود پشت میز دیگه؟

یادمه یه کاری می کردی دستگاه ها روشن می شد ولی چی کارش رو یادم نیست. تو همون اتاق بود خارج از اونجا نبود. از نقشه هم یه استفاده کن شاید کمکت کنه.

الآن میگی خسته نباشید چه کمک بزرگی کردی!!! خب شرمنده بیشتر از این یادم نیومد. :biggrin1: :blushing:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
بعد از اینکه اولین سیستم رو راه انداختی ، هز دستگاهی علامت داد سریع باید بری پشتش و یه کاری بکنی !

+ علامت داد : یادم نیست ولی فکر کنم یه چراغی روشن میشد . یا شایدم دود میکرد.
+ یه کاری بکنی : فکر کنم باید دکمه اکشن رو میزدی (space )

اینکارو انجام بده و هردستگاهی علامت داد سریه بدو برو پشتش درستش کن . اون پیرمرده هم همینکارو میکنه .

اینجوریه میشه گفت کارت راه میفته . . .

sisil

کاربر سایت
Oct 6, 2007
6
مرسی ردش کردم
اول باید دستگاه اصلی را روشن میکردیم بعد کار با دستگاه ا سمت چپ بعد 2 سمت راست بعد 1 سمت چپ و ... مثل یه پازل درست کرده بودن

sisil

کاربر سایت
Oct 6, 2007
6
سلام ببخشید که بازم مزاحم می شم . من تو اون مرحله که سم رو دستگیر می کنن گیر کردم بعد از اینکه از دستشون فرار می کنم طبقه بالاتر یک اتاق هست که دورتادورش کلاً لیزر شده و قسمت بالای اون یک کانال هست وقتی به انتهای کانال میرسم در اتاق چند نفر دارن با هم صحبت میکنن و من هم هیچ کاری نمی تونم بکنم یعنی از کانال اصلاً بیرون نمیاد. فکر کنم مرحله ماقبل آخر باشه.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
سلام ببخشید که بازم مزاحم می شم . من تو اون مرحله که سم رو دستگیر می کنن گیر کردم بعد از اینکه از دستشون فرار می کنم طبقه بالاتر یک اتاق هست که دورتادورش کلاً لیزر شده و قسمت بالای اون یک کانال هست وقتی به انتهای کانال میرسم در اتاق چند نفر دارن با هم صحبت میکنن و من هم هیچ کاری نمی تونم بکنم یعنی از کانال اصلاً بیرون نمیاد. فکر کنم مرحله ماقبل آخر باشه.
اگه اشتباه نکنم مر حله اخر هستید و اونجا باید با دوربین مخصوصی که دارید (ببخشید اسمش یادم نیست)از یه سری مدارک اسکن بگیری کاری نداره امتحان کنی متوجه میشی;)

sisil

کاربر سایت
Oct 6, 2007
6
سلام
آخه چطوری باید از مدارک اسکن بگیرم یا صداشونو ضبط کنم وقتی وارد کانال می شم هیچ کلیدی عمل نمی کنه فقط می تونی گوش کنی هیچ کار دیگه ایی نمی شه انجام داد فقط فکر می کنم که یه جورای قضیه به اون دو تا ژاپنی که چشماشون بسته هست هم مربوط بشه .
حالا اگه فقط یادتون میاد آیا من تو کانال در حال حاضر کاری باید بکنم یا نه لطفاً بیشتر راهنمایی کنید.که من این آخراشم رد کنم.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
سلام
آخه چطوری باید از مدارک اسکن بگیرم یا صداشونو ضبط کنم وقتی وارد کانال می شم هیچ کلیدی عمل نمی کنه فقط می تونی گوش کنی هیچ کار دیگه ایی نمی شه انجام داد فقط فکر می کنم که یه جورای قضیه به اون دو تا ژاپنی که چشماشون بسته هست هم مربوط بشه .
حالا اگه فقط یادتون میاد آیا من تو کانال در حال حاضر کاری باید بکنم یا نه لطفاً بیشتر راهنمایی کنید.که من این آخراشم رد کنم.
تا اونجا که من یادمه باید از صفحه ی مانیتور های داخل اتاق اسکن بگیری با همون دوربین!

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
اقا يكي بداد من برسه من الان دارم splinter cell chaos theory رو بازي ميكنم تو مرحله ي اخرش اونجا كه سم رو ميگيرن بعد كه خودمو ازاد ميكنم ميام تو يه اتاقي كه يه مرده هستش اونو گرفتمش ازش حرف كشيدم بعد كشتمش دوتا كامپيوترم توش هست كه يكيش 2تا ايميل داره با يه سكرتي اكسيس كف اتاقم نرده اي كه از زير چنتا ابر رايانه معلوم هست فكر ميكنم اسم اتاقش server room باشه حالا نميدونم چيكار كنم يه راهنمايي بكنيد دمتون گرم در ضمن رو ps2 دارم بازي ميكنم نميتونم عكس بزارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر