مشكل در اجراي بازيهاي XBOX1 بر روي XBOX 360. (مشكل 5829.0)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
لعنتي.
يه آموزش پيدا كردم (لينك) كه دقيقا هميني بود كه من ميخواستم و قدم هاش رو دقيق انجام دادم و بالاخره به يه Image اي رسيدم كه تو Mulleter به صورت كامل، stealth بود و بسيار خشنود شدم (a.k.a. ميپريدم بالا پايين، Literally) ولي اين خوشحالي 20دقيقه بيشتر دووم نداشت چون وقتي ديسك با CloneCD رايت شد و داخل دستگاه گذاشتم، همون ايرادي رو داد كه ديسك xbox1 اول رو ميذاشتم:

this original xbox game is not supported on your xbox 360 an update my be available for more info go to www.xbox.com/game
x:5829.0 & b:1884.0

اين آخرين DVD9 من بود.

كسي نظر ديگه اي داره؟

2 نكته، تو اين آموزش آخري حرفي از Layout فايل نزده بود، منم اونو اضافه نكردم، فك ميكنين كمكي كنه؟

نكته دوم اينكه يه جايي وسط هاي كار، Mulleter گفت كه تو Image اي اصلي xbox1 يه سري XBC يا XBE (يادم نيست كدوم) پيدا كرده كه valid نيستن و گفت this might not be good، نميدونم شايد هم از اين باشه.

انگليسي همين پست:
I tried those steps and I finally got a fully check marked ISO with Mulleter and I was so happy that I couldnt even burn the game.

but that didnt last long, as soon as I burnt it with CloneCD and put it in my drive, AGAIN it showed me the very first error message, that

"this original xbox game is not supported on your xbox 360 an update my be available for more info go to www.xbox.com/game
x:5829.0 & b:1884.0"

I checked the disc again in my drive, its still the fully check marked disc, whats the problem now?

the only thing I can think of is that somewhere in Mulleter, it told me that my xbox1 image has some invalid XBE or XBC (cant remember) files and said it might not be good. (maybe thats why this xbox1 is modified to run in modded xbox1 consoles).

I'M SO DOWN, this was my last DVD9 disc and they are f**in expensive here.

so desperate.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
2 نكته، تو اين آموزش آخري حرفي از Layout فايل نزده بود، منم اونو اضافه نكردم، فك ميكنين كمكي كنه؟
layout تاثیری نداره.

ولی در مورد مشکل دوم اطلاعی ندارم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
يه جا يكي نوشته بود:
To get an Xbox backup to work on ixtreme 1.4 it will have to be properly ripped to meet ixtreme specs.

يعني من تو Rip كردن بازي اشكال داشتم؟

از جايي ميشه .xbe ها رو پيدا كرد واسه يه بازي؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
يكي از بچه ها داره Quake 4 رو براي من stealth ميكنه، همه فايل هاي stealth رو هم پيدا ميكنه و مشكلي نيست فقط ميگه image بازي Random Padding نداره، آيا موقع Image گرفتن، باين گزينه خاصي يا روش خاصي اعمال بشه تا بازي random padding داشته باشه؟

(براي شفاف سازي بگم كه اين تاپيك در مورد تبديل بازي xbox1 به 360 بود ولي اين سوالي كه الان پرسيدم براي تبديل يه بازي 360 كه stealth نداره به يه بازي 360 كه stealth داره هست، فقط چون به موضوع مربوط بود، تاپيك نزدم)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام
يكي از بچه ها داره Quake 4 رو براي من stealth ميكنه، همه فايل هاي stealth رو هم پيدا ميكنه و مشكلي نيست فقط ميگه image بازي Random Padding نداره، آيا موقع Image گرفتن، باين گزينه خاصي يا روش خاصي اعمال بشه تا بازي random padding داشته باشه؟

(براي شفاف سازي بگم كه اين تاپيك در مورد تبديل بازي xbox1 به 360 بود ولي اين سوالي كه الان پرسيدم براي تبديل يه بازي 360 كه stealth نداره به يه بازي 360 كه stealth داره هست، فقط چون به موضوع مربوط بود، تاپيك نزدم)
درود
نسخه 360 ـه Quake 4 بقدری ضعیف هست که ارزش این حرکتا رو نداره.
دوم اینکه بازی XBOX روی 360 مشکلی نداره!. ریجن بازی و کنسول باید یکی باشه، روی DVD9 رایت کنید و با 360 استفاده کنید.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
@سعيد/فريدون:
1- من دوست دارم بازي كنم.
2- اون پرانتز خط آخر پست من رو كه نقل قول كردي رو يه بار ديگه بخون
3- اين مطلبي هم كه گفتي بازي هاي xbox1 روي 360 مشكلي نداره واسه وقتيه كه iXtreme 1.41 نباشي، دقت كني همه اين 2صفحه در همين مورد بوده كه داشتيم يه بازي xbox1 رو تبديل ميكرديم واسه 360، كه آخر هم نشد.

kunglao32003

کاربر سایت
Feb 20, 2008
120
نام
امین
سلام
شرمنده میپرم وسط بحث!
آقا من هم می خوام بازی های ایکس باکسم رو روی 360 ام بازی کنم،ولی هیچی سرم نمیشه.میشه لطف کنین از صفر توضیح بدین؟
دستگام آرکیده و پال درایوشم هیتاچی!
پیشاپیش تشکر می کنم.:biggrin1::love::cool:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام
شرمنده میپرم وسط بحث!
آقا من هم می خوام بازی های ایکس باکسم رو روی 360 ام بازی کنم،ولی هیچی سرم نمیشه.میشه لطف کنین از صفر توضیح بدین؟
دستگام آرکیده و پال درایوشم هیتاچی!
پیشاپیش تشکر می کنم.:biggrin1::love::cool:
روی Arcade بازی های xbox اجرا نمی شه چون برای اجرا به هارد احتیاج داری شما.

top_night

کاربر سایت
Mar 12, 2009
49
سلام بچه ها ...
این تایپیک که قفل نشده لطف کنه یکی جواب بده.
من ایمیج بازی sega gt 2002واسه xbox 1 رو دانلود کردم. xdvdmuduller موقع تبدیل به 360dvd9 خطای ویدیو می ده. اضافه هم کردم اما بازم خطا داد. یکی منو راهنمایی کنه لطفا من حتی نمی دونم فایل های مورد نیاز رو اصلا از کجا گیر بیارم ! بحث اینجا رو ادامه بدی دو تکمیل کنید لطفا. ممنون

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
test84 جان ممکنه که بازی شما قابلیت اجرا روی xbox360 را نداشته باشه که گفته ممکنه با آپدیت حل بشه توی سایت xbox لیست بازی های قابل اجرای xbox را که روی xbox360 ساپورت میشوند را ببین. ضمنا بابت گذاشتن لینک آموزش ممنونم

آخرین ویرایش:

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
کسی نمیخواهد جوابی بدهد؟ ما یک آموزش درست و حسابی که ندیدیم...
حداقل جایی را معرفی کنید که بازیهای تبدیل شده xbox 1 برای xbox360 بفروشه نکس جن که چیزی نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر