مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من با SoftChip نمی تونم هیچ بازی رو اجرا کنم!ارور Loctl_error رو می گیرم!

ضمن اینکه از WAD Manager و WAD Installer هم نمی تونم استفاده کنم!وقتی این دو برنامه رو دانلود می کنم هر کدومشون یک فایل boot.dol دارن که اون ها رو توی فولدر APPS کپی می کنم اما توی HBC نمی تونم ببینمشون!مشکل چیه؟
بايد فايل هاي boot.dol تويه يه فولدر باشن هر كدومشون.

Juventini

کاربر سایت
Sep 17, 2008
55
نام
امین
هر کدوم تو یه فولدر بودن اما باز هم نشد!فقط فایل مربوط به SoftChip رو توی HBC می تونم ببینم!
حالا اگر لینکی از WAD Manager دارید بذارید تا اون رو هم امتحلن کنم.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام چه جوری میتونم preloder رو پاک کنم
اونجور که شنیدم hacks.ini رو از روت sd پاک کن و برو توبرنامه و یه بار دیگه مراحل نصبو طی کن تا پاک شه
(اما اینو شنیدم:smile:)
تازه برنامه ی بیش از اندازه خوبیه چرا میخوای پاکش کنی(اگه میخوای پاکش کنی و bootmii رو نصب کنی باید بگم دوتاشو با هم داشته باشی بهتره تازه میتونی تنظیم کنی که هر وقط روشن میکنی کدوم برنامه بیاد مثلا bootmiiیا preloader )

موفق باشی

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
براي پاك كردن Preloader بايد با Bootmii از NAND وي بك آپ بگيرين بعد همون System menu كه دارين رو دوباره با WAD يا Any region Changer نصب كنين.

mammadsayfee

کاربر سایت
Dec 16, 2008
3
کسی خبری از وارشدن سری از کنسول های وی داره که به روش های معمول کپی خور کردن جواب نمیده واز نظر سخت افزار و فریمویور تغییراتی کرده باشه؟:confused:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
کسی خبری از وارشدن سری از کنسول های وی داره که به روش های معمول کپی خور کردن جواب نمیده واز نظر سخت افزار و فریمویور تغییراتی کرده باشه؟:confused:
دوست عزیز مال شما mii چنل مشکل داره که اون تو این Wii های کره ای که زبونشو اینگیلیسی کردن طبیه باید از اینجا درستش کنی

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
کسی خبری از وارشدن سری از کنسول های وی داره که به روش های معمول کپی خور کردن جواب نمیده واز نظر سخت افزار و فریمویور تغییراتی کرده باشه؟
من از فتحي يه وي كره اي گرفتم(برا فاميلمون) تقريبا يه هفته پيش. بارش تازه همون روز رسيده بود، يعني اولين كنسول بارش رو خودم برداشتم. گفتش بايد بري فردا بياي تا كپي خور شدش رو بهت بدم. اين فاميلمون هم عجله داشت من كنسول كپي خور نشده رو گرفتم آوردم خونه. خيلي راحت با همين روش هايي كه خودم و بچه ها توضيح داديم كپي خورش كردم و بازي ها رو بدون مود چيپ اجرا مي كرديم.
نه تكذيب ميشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر