مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

یه عکس از جعبه و خودش بزار
296699_DSC.jpg.html
i296699_DSC.jpg

آخرین ویرایش:
سلام به دوستان
من با wad manager 1.4 نتونستم بازي هاي wad رو نصب كنم . wad manager 1.7 رو دانلود كردم و تونستم wad ها رو نصب كنم . حالا وقتي wad ها رو نصب ميكنم بازي ها به صورت channel در wiimenu قرار ميگيرن . وقتي كه از data manger اونا رو move توي sd ميكنم ديگه اجرا نميشن ؛ ولي وقتي copy ميكنم اجرا ميشن و وقتي از حافظه wii پاك ميكنم بازم از sd اجرا نميشن . (حافظه خود wii حجمش كمه؛موقع نصب هم wii sd card رو انتخاب ميكنم)
راهي هست كه بازي ها مستقيم توي sd نصب بشن؟

آخرین ویرایش:
سلام به دوستان
من با wad manager 1.4 نتونستم بازي هاي wad رو نصب كنم . wad manager 1.7 رو دانلود كردم و تونستم wad ها رو نصب كنم . حالا وقتي wad ها رو نصب ميكنم بازي ها به صورت channel در wiimenu قرار ميگيرن . وقتي كه از data manger اونا رو move توي sd ميكنم ديگه اجرا نميشن ؛ ولي وقتي copy ميكنم اجرا ميشن و وقتي از حافظه wii پاك ميكنم بازم از sd اجرا نميشن . (حافظه خود wii حجمش كمه؛موقع نصب هم wii sd card رو انتخاب ميكنم)
راهي هست كه بازي ها مستقيم توي sd نصب بشن؟

دوست گرامی برای من هم اینطور میشد اما فهمیدم ایراد از کجاست
شما اول cios rev 20 رو نصب کن با database 56 بعد توی prreloder قسمت syetem ios رو 249 بزار اونوقت این مشکلو دیگه نداری من اینکارو کردم و حل شد

7-10 تومن باید باشه شایدم بیشتر.
رنگا مثل صورتی، مشکی و ....
ولی طرحای God of War و زلدا و ماریو اینا هم داره.
مرسی از جواب شما
فقط یک سوال دیگه: این قاب برای هر 6 وجه هست؟ یعنی بالا،پایین،چپ،راست،جلو وعقب هست؟
مرسی

سلام
ببخشید من کرمانشاهم و یه کابل component و یه دستگیره classic می خوام که اینجا گیر نمیاد .
خواستم ببینم کدوم فروشگاه معتبر و اطمینانی تو تهران هست که به شهرستان پست کنن؟
شاید یه جورایی تبلیغ بشه ؛ اگه ممکنه pm کنین ؛ ممنون :)

سلام دوستان
من حدود یه سال پیش مثل هزاران بدبخت دیگر وی رو آپگرید کردم همون ورژنی که نینتندو برای ناقص کردن دستگاه های کپی خور برای دانلود گذاشته بود و ویم بریک شد متاسفانه وی من سیمی بریک نشد و فول بریک شده بوده ارور 003 میداد .
پیش سه 4 نفر بردم همشون گفتن مدار های مادربردت سوخته و تعمیرش شدنی نیست
خواستم ازتون بپرسم به نظر شما بهترین کار چیه ؟ میشه یه مادبرد وی رو پیدا کرد
چون من وی فیتم اوکی هست
دسته هاشم دارم ( تنیس و ... )
دسته خود وی هم سالمه
یا یه فکر دیگه هم داشتم اکه لا ویم رو بفروشم برم پی اس 3 مو بخرم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or