مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

راسته که میگن امولاتور wii ساخته شده؟؟:-o
و اگه این اتفاق افتاده چجوری باید کنترلر wii رو به pc وصل کرد؟؟
بله راسته!
اسمشم دلفینه.
کنترلر وی به PC وصل نمیشه. یه سری دگمه واسه ی حرکات وی تو نرم افزاره شبیه سازی شده. مثلا چرخوندن دسته به سمت راست رو با دگمه ی مثلا P روی کیبورد انجام میده.

بله راسته!
اسمشم دلفینه.
کنترلر وی به PC وصل نمیشه. یه سری دگمه واسه ی حرکات وی تو نرم افزاره شبیه سازی شده. مثلا چرخوندن دسته به سمت راست رو با دگمه ی مثلا P روی کیبورد انجام میده.
مرسی تاپیکشو پیدا کردم فقط میخواستم ببینم میشه باهاش mario galaxy 2 رو اجراکرد؟
و حداقل سیستمی که بشه بازیهارو روش راحت اجرا کرد چیه؟؟

مرسی تاپیکشو پیدا کردم فقط میخواستم ببینم میشه باهاش mario galaxy 2 رو اجراکرد؟
و حداقل سیستمی که بشه بازیهارو روش راحت اجرا کرد چیه؟؟
مثل اینکه چندتا از بچه ها تونستن اجراش کنن.
سیستم پیشنهادی رو نمی دونم ولی باید خیلی خیلی بالاتر از سخت افزار خود وی باشه. باید از اونایی که اجرا کردن بپرسی.

راسته که میگن امولاتور wii ساخته شده؟؟:-o
و اگه این اتفاق افتاده چجوری باید کنترلر wii رو به pc وصل کرد؟؟

بله ساخته شده شما بايد كامپيوترتون بلوتوث داشته باشه و اگرم سنسور بار بخوايد بايد دستي بسازيد يا با تبديل به usb بزنيد به pc در غير اين صورت با كيبورد و موس و دسته بايد بازي كنيد

salam

سلام دوستان.من با تورنت بازی pounch outرو دانلود کردم با هزار دردسر و فایل تورنتش رو از سایت wiiiso.comگرفته بودم.بعد از دانلود فایل isoرو روی دی وی دی با برنامه imageburnرایت کردم ولی هروقت بازی رو تو وی میزارم و با لودر اجراش میکنم یه صفحه سیاه میاد که توش نوشته pounch out disk could not be readیا یه همچین چیزی.درضمن با سرعت 2.4 رایتش کردم.کسی میدونه مشکل از چیه؟

سلام دوستان.من با تورنت بازی pounch outرو دانلود کردم با هزار دردسر و فایل تورنتش رو از سایت wiiiso.comگرفته بودم.بعد از دانلود فایل isoرو روی دی وی دی با برنامه imageburnرایت کردم ولی هروقت بازی رو تو وی میزارم و با لودر اجراش میکنم یه صفحه سیاه میاد که توش نوشته pounch out disk could not be readیا یه همچین چیزی.درضمن با سرعت 2.4 رایتش کردم.کسی میدونه مشکل از چیه؟
با چه لودری اجراش می کنید؟ رو چه نوع DVD رایت کردید؟
دستگاه موقع این ارور هنگ می کنه؟

salam

با همه لودرا امتحان کردم ولی بادم نیست رو چه دی وی دیی رایت کردم.آره هنگم میکنه.بقیه بازی هام به راحتی میان.رو چه دی وی دیی رایت کنم خوبه؟

با همه لودرا امتحان کردم ولی بادم نیست رو چه دی وی دیی رایت کردم.آره هنگم میکنه.بقیه بازی هام به راحتی میان.رو چه دی وی دیی رایت کنم خوبه؟
Dvd پرینکو جواب میده.
احتمالا ایمیج بازی خراب بوده. این ارور چند تا دلیل می تونه داشته باشه. مثل نبودن IOS مورد نیاز بازی , ناقص بودن بازی , بد رایت شدن , دی وی دی نا مناسب و ...

سلام خوبید؟؟؟ راه حلی برای error 003 پیدا نشده؟؟؟!!!!:(

یه راه هست ولی من روی wii یه نفر تست کردم نشد ! اون هم باید دستگاه مدچیپ باشه و بازی mario kart که کم حجم نشده رو داشته باشی و کلی دنگ و فنگ دیگه که شاید درست بشه ( من کردم نشد ! ) ...

مربوط به فايل ميشه معمولا روي فلش بريزي اجرا مي شن من خودم اين بازي رو از GAMETORENT گرفتم راحت از روي ديسك اجرا مي شه سرعت اين سايت يكم پايينه اما تا حالا سورس خراب توش نديدم

سلام خوبید؟؟؟ راه حلی برای error 003 پیدا نشده؟؟؟!!!!:(
راه که هست. فقط یکمی درد سر داره. یه راهش اینه که NAND یه دستگاه دیگه رو بصورت سخت افزاری بریزی رو حافظه ی ویه شما.البته باید Key دستگاهتون باشه که NAND دستگاه دیگه رو با Key دستگاه شما Dump کنیم.

من از seagate استفاده میکنم .
قبلا یه ترا داشتم مشکلی نداشت .
این 4 ماهی که 2 تراش کردم هم مشکلی نداشته ...

ممنون دوست عزیز
هاردتون 2.5 اینچ هست یا 3.5 اینچ ؟
با اداپتور هست یا بدون اداپتور برق ؟؟؟

راستی یه سوال ابتدایی دیگه
با چه برنامه از DVD های بازی WII فایل ISO تهیه کنم ؟؟؟
چون سیستم اصلا شناساییشون نمیکنه
اصلا میشه این کار رو کرد ؟ یا باید حتما فایل ها رو از اول دنلود کنم ؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or