مشخصات هاردی که به Wii وصل میکنین چیه ؟

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
سلام
دوستان من تا حالا از فلاش بازیهامو تو Wii اجرا میکردم . حالا میخام یه هارد بخرم و با هارد اجرا کنم . اما از طرف دیگه میخام این هازد رو برای Xbox هم استفاده کنم
دوستانی که این کارو انجام دادن و یا با هارد بازی های Wii رو اجرا میکنن بیان مدل هاردشون رو بگن و بگن چه جوری پارتیشن بندی کردن
ممنون

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
من یه هارد 500 سامسونگ خریدم.فرمتشو کردم NTFS (واسه بازی های بالای 4 گیگ).بعدشم وصل کردم به Wii و با برنامه USB Loader GX اجرا کردم.
با این برنامه دیگه نمیخواد پارتیشن مخصوص بسازید

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
فقط و فقط وسترن بگیر
بقیه هارد ها از دم آشغالن
پارتیشن بندی هم که دیگه با خودته
با هر برنامه ای که عشقت می کشه پارتیشن بندی کن

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آره وسترن خوبه ولی مثل اینکه مدل Passport 320 GB ش با وی مشکل داره و تند تند هنگ میکنه.
مدلای My Bookش خیلی خوبن.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آخه این وسترن خیلی کت و کلفته . مدلای segate باریک تر و شیک ترن
اونا چه جورین به نظرتون
پاسپورتش که اصلا گنده نیست
من طبق تجربم با وسترن و سیگیت و آ دیتا و ترنسند میگم که وسترن برای همه کارها مناسب تره و دردسرش فوق العاده کمتره

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
من یه
My Passport Essentials 500 گیگ دارم که USB 3 هست و یه مدت باهاش کار کردم و مشکلی نداشت.
یه My Book Essentials 1TB دارم که اونهم USB 3 هست و برای بکآپ استفاده می کنم البته هنوز تست نکردم. تست می کنم و خبرشو میدم
درضمن پیشنهاد می کنم Seaate نگیرید. مال من خراب شد

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
رفتم هارد اکسترنال دیدم هارد وسترن پاسپورت 500 گیگ گارانتی دار 185 هزار . هارد اکسترنال توشیبا 750 گیگ 187 هزار

کدومشون بهتره؟ wii ساپورت میکنن؟

mishellol

کاربر سایت
Dec 24, 2012
17
رفتم هارد اکسترنال دیدم هارد وسترن پاسپورت 500 گیگ گارانتی دار 185 هزار . هارد اکسترنال توشیبا 750 گیگ 187 هزار

کدومشون بهتره؟ wii ساپورت میکنن؟
من واسه وی وسترن دیجیتال پاسپورت 500 خریدم خیلی ارحت هم میخونش و مشکلی باهاش ندارم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من واسه وی وسترن دیجیتال پاسپورت 500 خریدم خیلی ارحت هم میخونش و مشکلی باهاش ندارم

مرسی از کمکت

با دو هزار تومن اختلاف قیمت 250 گیگ هارد بیشتر میتونم بگیرم اما میترسم WII ساپورتش نکنه چون دوستان گفتن بعضی هاردا اکسترنال به WII نمیخوره

mishellol

کاربر سایت
Dec 24, 2012
17
مرسی از کمکت

با دو هزار تومن اختلاف قیمت 250 گیگ هارد بیشتر میتونم بگیرم اما میترسم WII ساپورتش نکنه چون دوستان گفتن بعضی هاردا اکسترنال به WII نمیخوره

بنظرم ظمع نکن همین هاردهایی که تست شده رو بخری بهتره که اگر بعدش اون کار نکرد بگی چرا سر 250 گیگ بیشتر طمع کردم . همین 500 گیگ هم خودش خیلیه و وی هم تمام بازی های جذابش اونقدری نیست 500 گیگ بشن باقیشون زیاد جالب نیستن همینهایی که تیو سایتهای خارجیم بگردی اسماشون و لیستشونم هست دانلود کنی 500 گیگ نمیشه بحر حال صاحب اختیار شمایی

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بنظرم ظمع نکن همین هاردهایی که تست شده رو بخری بهتره که اگر بعدش اون کار نکرد بگی چرا سر 250 گیگ بیشتر طمع کردم . همین 500 گیگ هم خودش خیلیه و وی هم تمام بازی های جذابش اونقدری نیست 500 گیگ بشن باقیشون زیاد جالب نیستن همینهایی که تیو سایتهای خارجیم بگردی اسماشون و لیستشونم هست دانلود کنی 500 گیگ نمیشه بحر حال صاحب اختیار شمایی

ممنونم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
میخوام یه فلش 8 گیگ برای wii بخرم چه فلش از چه برندی و چه مدلی بخرم که راحت بازیا اجرا کنه مشکلی نداشته باشه و سریع باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر