شایعه مشخصات نهایی Xbox 720 در Xbox World.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
65607681469723726373.jpg

مجله Xbox World در یکی از شماره های خود در 8 صفحه اطلاعات مفیدی را در مورد کنسول نسل بعد مایکروسافت XBox 720 با نام رمز Durango

.گفته های این مجله به حقیقت نزدیک و قابل اطمینان است CVG می گوید:
قبلا نیز این مجله اطلاعاتی منتشر کرده بود که مایکروسافت آنان را بعدها تایید کرد.

Dan Dawkins سردبیر این مجله به CVG می گوید:
Xbox World در مدت 12 ماه این اطلاعات را دریافت کرده است. تغییرات چشمگیری و اخبار اصلی را می توان در شماره قبل از برگزاری E3 و ماه ژوئن شاهد خواهیم بود.
این کنسول در ماه مارس برای سازندگان ارسال خواهد شد. اطلاعات اولیه سخت افزاری این کنسول در 28 فوریه 2012 در کنفرانسی در لندن به سازندگان بازی داده شده است.
مدیر فنی Crytek بعد از نمایش در توییتر خود اعلام کرد : نمایش بهره برداری از Durango را در لندن داشتیم. آن بسیار عظیم و صحبت درباره اش جالب است. جلسات دیگری در سانفرانسیکو برای توسعه دهنگان آمریکایی برای نمایش کنسول برگزار شده

"کنسول نسل بعد مایکروسافت با نام Xbox شناخته خواهد شد و نام رمز این کنسول برای سازندگان Durango اعلام گردیده است کنسول نسل بعد مایکروسافت دارای CPU quad-core به همراه 16 threads
4 هسته logica و مقدار حافظه 8 گیگ خواهد بود در صحبت های این مجله گفته شده است که GPU این کنسول از سری 7000 شرکت AMD هست.

Xbox-720-Mockup-635x422.jpg

Xbox 720 دارای Blu-rays خواهد بود، آن هم برای افزایش میزان ذخیره سازی می شود تلویزیون مشاهده کرد و یا برنامه های تلویزیون را حتی ضبط کرد برای کمک به عرضه بهتر کنسول به همراه آن Kinect 2.0 هم قرار می گیرد با قابلیت دقت بیشتر و همین طور قدرت لب خوانی. به علاوه خروجی و وردی جدید برای TV

این کنسول دارای 4 پوررت USB 3.0 ، دکمه های حساس به لمس و یک هارد درایو خواهد بود.دارای اسلات ها اضافی HDD و HDMI به همراه AV
بازی های این کنسول در دیسک هایی با حجم 8.9GB عرضه می شوند. گفته اند یکی از مزایای این کنسول قابلیت رندر شگفت انگیز آن است

درباره
Kinect 2.0 : این دستگاه قادر خواهد بود 4 بازیکن را همزمان ساپرورت کند یعنی خواندن حرکات همزمان وحتی کوچک ترین حرکت انگشت دست را هم از قلم نمی انداز. با توجه به ارتقا قدرت دوربین و پردازنده این کنسول پاسخ دهی خوب در اتاق های بزرگ این کنترلر قادر است اطلاعات شما و چهره دوستانتان را با دقت بخواند.

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
قیافه قشنگیم داره نامرد.:d

چقدر هم خوشگله اگه اين باسه خيلي طراحي شاخي داره(هرچند بعيده :d)

اه چه عجب بلاخره یکی با من در بازیسنتر هم نظر بود:d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
بازی های این کنسول در دیسک هایی با حجم 8.9GB عرضه می شوند.
100% فیکه
همین الان بازی سازان روی 360 هم با DVD9 مشکل دارند بعد دوباره برای نسل بعد با گرافیک بالاتر میخوام DVD9 استفاده کنند :|

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
شکلش که پیشکش اگه سحت افزاش در این حد باشه رفت تو لیست خرید من بشزط اینکه خبری از 3 چراغ مراغ و از این نقصها نباشه :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
یه کم تخیلی میزنه :D اگه واقعا اینا درست باشه اونوقت قیمتش چقدر میشه؟ ولی خوبه تا رونمایی رسمی هر هفته یکی از این شایعات به بیرون درز میکنه و کلا سرگرم میشیم :D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
.گفته های این مجله به حقیقت نزدیک و قابل اطمینان است CVG می گوید:
قبلا نیز این مجله اطلاعاتی منتشر کرده بود که مایکروسافت آنان را بعدها تایید کرد.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
شکلش که پیشکش اگه سحت افزاش در این حد باشه رفت تو لیست خرید من بشزط اینکه خبری از 3 چراغ مراغ و از این نقصها نباشه :D

این ماکروسافت خیلی خطریه من یه یک سالی صبر میکنم ببینم تلفات کنسول بخاطر حرارت چقدر بوده .
یکی نیست بگه مرد حسابی پولت کجا بود:d

قبلا هم خودم یه خبر گذاشتم که طرف dev kit رو داشت و گفته بود cpu 8هسته ایی و ساخت شرکت اینتل البته اینجا 8 تا logical هست.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
متن انگلیسی درباره 8.9 گیگ چیزی نگفته فقط گفته بلو ری:

The system will feature the Kinect 2.0, Blu-ray discs, directional audio, TV output and input, an 'innovative controller' and as the system progresses in its life-cycle, augmented reality (AR) glasses will be brought in.

و اما در مورد cpu این کنسول:
The system will internally feature four hardware cores, each divided into four logical cores and a massive 8GB of RAM..

اینطور که داخل منبع نوشته 4 هسته سخت افزار هست که با cpu چهار هسته ایی نباید اشتباه بشه.داخل هر هسته باز 4 تا هسته دیگه وجود داره.
نه cpu های اینتل نه amd هیچکدوم چه مال سرور چه دسکتاپ اینطوری نیستن .

تنها cpu معروف ساخته شده به این نحوه فقط power7 شرکت ibm هست .دقیقا همون شرکتی که cpu ایکس باکس360 رو ساخته.
هر هسته power7 خودش 4 تا simultaneous multithreading داره که برای ایکس باکس360 برای هر هسته 2 تا بود.

تعداد هسته های پردازنده ایکس باکس 360 فقط 3 تا بود.

ولی ایکس باکس جدید 4 تا اصلی که داخل هر کدوم باز 4 تا و هر کدوم از این چهارتا باز 4 تا thread دارن

.سر جمع اینطوری میشه 16 هسته {دقیقا همون شایعه اخری که گفته شده بود 16 هسته ایی هست} با 64 thread.
ایکس باکس360 فقط 3 هسته و 6 تا thread.

رم کنسول 16 برابر بیشتر از ایکس باکس 360. یعنی 8 گیگ رم.

قدرت cpu برای ایکس باکس 360 حدود 99 GFLOP بود.

در صورتی که اینجا هر هسته در فرکانس 4.14 گیگاهرتز 33 GFLOP توان داره که برای 16 هسته اگر فرکانس 4.14 گیگاهرتز باشه حدود 530 GFLOP توان محاسبات شناور رو داره تقریبا 5 برابر CPU ایکس باکس360.

حالا دیگه خودتون حساب کار میاد دستتون فقط مونده بخش پردازش گرافیک.

سونی اینطور که معلومه رفته طرف معماری X86 و ماکروسافت راه خودش رو با POWER PC شرکت IBM ادامه میده.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
؟؟؟؟!!!

فک کنم سونی بلو ری رو داده بشون که بتونن باش فیلم بلو ری پلی کنن ولی برای بازی رایت استفاده از اون رو نداده باشه:-b

جو گرفت من خواستم بگم لال نیستم:D

ماشالا هر جا هم میریم این آقا محمد و آقا رامین اونجا دارن اطلاعات میدن>:d<
دم جفتشون گرم;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر