خبر رسمی مشخصات سیستم مورد نیاز بازی XDefiant منتشر شد

Sam Drake

Giggity
Gold User
Dec 24, 2010
570
نام
Ahmadreza
بازیش با توجه به اینکه تازه عرضه شده مشکلات زیادی داره ولی گیم پلی و گان پلیش عالیه و پتانسیل زیادی داره واسه یه FPS خوب.

پ.ن: با اینترنت عادی وصل نمیشه

• Like
Reactions: ps34

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,492
نام
Nimo
بازیش با توجه به اینکه تازه عرضه شده مشکلات زیادی داره ولی گیم پلی و گان پلیش عالیه و پتانسیل زیادی داره واسه یه FPS خوب.

پ.ن: با اینترنت عادی وصل نمیشه
از یوبی سافت اننظار بیشتری نمیشه :D داشت اما میتونه بازی اینده داری باشه:-bd

Sam Drake

Giggity
Gold User
Dec 24, 2010
570
نام
Ahmadreza
اکثر مشکلات سرور های بازی که منجر به یکباره قطع شدن بازی یا عدم پیدا کردن مچ بعد از یه مدت طولانی بود تا حد زیادی رفع شدن.
تو سیزن یک هم قطعا بالانس گان هایی مثل اسنایپر ها بهتر میشن.
فقط مشکل اصلی که پاشنه آشیل شده همین جامپ کیل هاست که قبلا تو COD هم ر*ده بود به گیم پلی که اونم فک کنم یه فکری واسش بکنن. الان اکثر پلیرا دیگه یاد گرفتن فقط میپرن بالا پایین کیل میگیرن.
پیشنهاد میکنم اگه تازه شروع کردید به بازی MP5A2 خیلی واسه لول آپ کردن خوبه تو اکثر مپ ها هم جواب میده.

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
513
نام
آریو
اکثر مشکلات سرور های بازی که منجر به یکباره قطع شدن بازی یا عدم پیدا کردن مچ بعد از یه مدت طولانی بود تا حد زیادی رفع شدن.
تو سیزن یک هم قطعا بالانس گان هایی مثل اسنایپر ها بهتر میشن.
فقط مشکل اصلی که پاشنه آشیل شده همین جامپ کیل هاست که قبلا تو COD هم ر*ده بود به گیم پلی که اونم فک کنم یه فکری واسش بکنن. الان اکثر پلیرا دیگه یاد گرفتن فقط میپرن بالا پایین کیل میگیرن.
پیشنهاد میکنم اگه تازه شروع کردید به بازی MP5A2 خیلی واسه لول آپ کردن خوبه تو اکثر مپ ها هم جواب میده.
مشکلش با اینترنت ایران هم اوکی شده؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر