مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Atypical

کاربر سایت
Jul 12, 2012
52
نام
محمد جوادی
درود
بودجه شما چقدره؟
فقط قیمت رو میخواید یا قصد ارتقا دارید؟
----------
در هر صورت قویترین کارت در صورت در نظر نگرفتن غیر تک کارت ها GTX690 قویترین کارت هست!
قیمت هم حدود 3 میلیون تومان باید باشه!برند ASUS
نه قصد ارتقاء ندارم فقط میخواستم قیمت ها رو بدونم
ممنون

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
ممنون.اینم یه عکس از مشخصات گرافیک:

6123e470d322.jpg

من حدس میزنم که gtx560 ti از این قدرتمند تر باشه.به نظر شما درسته؟!کلا من زیاد از گرافیک سرم نمیشه برای اینه که میپرسم.
دوست عزیز این کارت شما اصلا برای بازی نیست که بخوایم به مشکلات فریم فک کنیم همین که خروجی تصویر میده و یا نهایتش میره تا منوی بازی جای شکر داره دیگه ادامه ش...
جهت اطلاع میگم GTX560Ti در کمترین حالت 20 برابر این کارت قدرت داره اصلا ربطی به هم ندارن !
مشکل اصلی شما کارت گرافیک هست اگه تو فکر بازی هستید باید به فکر یه کارت جدید باشید !
آقا قضیه پاورو بیخیال من 535 وات میذارم از نظر پاور که مشکلی نیست؟
سیپیو هم 4 هسته ایه amd 3.1GHzهست پس همین سیپیو کارمو خراب میکنه؟
535 کار شما رو راه میندازه ولی بهتره یه پاور قویتر مثل GP600A-EU رو در نظر بگیری !
بله بارها مدل CPUتون رو گفتید بنده هم بارها گفتم دلیل افت کارایی کارت گرافیک رو سیستمتون همین CPU هستش !
نه قصد ارتقاء ندارم فقط میخواستم قیمت ها رو بدونم
ممنون
سریعترین کارت دو هسته ای و همینطور سریعترین کارت موجود GTX690 هستش بین 2.950 تا 3.300 در میاد و سریعترین کارت تک هسته ای موجود هم GTX680 هستش اینم بین 1.800 تا 2 تومن بسته به برند و مدل متغیره !

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
دوستان gt440 dd5 با gts 450 dd5 چقدر فرقشه ؟؟

همین دو تا با ddr3 چقدر فرق دارن ؟؟
نسبت به بازی های روز جفتشون دیگه تاریخ گذشته هستن ولی خب در کل همون GT 450 GDDR5 که خودت نوشتی در رزولوشن های پایین هنوز کارایی داره.
GDDR5 خیلی بهتر از GDDR3 عمل میکنه . ( به زبون فوق ساده گفتم !)

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]سلام
دوستان كسي از وجود اين كارت تو بازار ما خبر داره:
geforce gtx 560 ti 448 core
همونطور كه از اسمش معلومه ٤٤٨ هسته پردازشي Cuda را شامل ميشه كه بشدت عملكردي نزديك(در اكثريت برابر) با Gtx 570 رو تحويل ميده منتها با هسته گرافيكي خنك تر كه اونو از فنسينكهاي دو شياره بر خلاف Gtx 570 بي نياز ميكنه و البته حدود ٦٠ تا ٧٠ دلار ارزونتر!
با توجه به قيمتهاي فضايي سري ٦٠٠ kepler از midrange به بالا تو بازار ما و ارزون شدن سري ٥٠٠ اين كارت از ديد من يه كارت ايده ال به نسبت قيمت و عملكردي كه تحويل ميده ميتونه باشه:
42687.png

ممنون ميشم اگه كسي از موجوديت اين كارت تو بازار حالا با هر برندي خبر داشت اطلاع رساني كنه.[/FONT]

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام
دوستان كسي از وجود اين كارت تو بازار ما خبر داره:
geforce gtx 560 ti 448 core
همونطور كه از اسمش معلومه ٤٤٨ هسته پردازشي Cuda را شامل ميشه كه بشدت عملكردي نزديك(در اكثريت برابر) با Gtx 570 رو تحويل ميده منتها با هسته گرافيكي خنك تر كه اونو از فنسينكهاي دو شياره بر خلاف Gtx 570 بي نياز ميكنه و البته حدود ٦٠ تا ٧٠ دلار ارزونتر!
با توجه به قيمتهاي فضايي سري ٦٠٠ kepler از midrange به بالا تو بازار ما و ارزون شدن سري ٥٠٠ اين كارت از ديد من يه كارت ايده ال به نسبت قيمت و عملكردي كه تحويل ميده ميتونه باشه:
42687.png

ممنون ميشم اگه كسي از موجوديت اين كارت تو بازار حالا با هر برندي خبر داشت اطلاع رساني كنه.
خیر موجود نیست (از همون اول که معرفی و عرضه شد هم من ندیدم تو بازار) الان خود 560Ti به سختی گیر میاد حالا مدلای دیگه ش بماند !

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان میتونین نظرتون رو در مورد بهترین کات گرافیکی الان بین قیمت 400 تا 500 میشه گرفت رو بهم بگین!!
gtx 560 ti الان مناسبترین هست تو این قیمت؟؟
نظر دوستان در مورد 6870 چیه؟؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوستان میتونین نظرتون رو در مورد بهترین کات گرافیکی الان بین قیمت 400 تا 500 میشه گرفت رو بهم بگین!!
gtx 560 ti الان مناسبترین هست تو این قیمت؟؟
نظر دوستان در مورد 6870 چیه؟؟

من به عنوان کسی که 6870 داره بسیار راضی هستم پیشنهاد میکنم همین کارت رو خریداری کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• A.M.K
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر