مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

سلام خدمت تمام دوستای عزیز؛یک راهنمایی در مورد خرید دو کارت گرافیک زیر میخواستم در کل کدومش ارزش بیشتری برای خرید داره؟ مصرفم اور کلاک و گیم!!!
MSI GeForce GTX780 LIGHTNING
msi geforce gtx 780ti

سلام خدمت تمام دوستای عزیز؛یک راهنمایی در مورد خرید دو کارت گرافیک زیر میخواستم در کل کدومش ارزش بیشتری برای خرید داره؟ مصرفم اور کلاک و گیم!!!
MSI GeForce GTX780 LIGHTNING
msi geforce gtx 780ti

مدل اول رو برای اورکلاک ساختن در اصل، مدل دوم منتهی بسیار قویتره. البته اون برندی که گفتین هنوز این مدل رو نداده بازار. لایتنینگش هست ولی 780 تی آی نیست فعلا.

سلام دوستان یه سوال داشتم. تو سری کارت های GTX 780 بهترین مدلش کدوم هست و ماله کدوم برند ?

از برندهای ASUS 780 DCU II OC و MSI 780 Gaming/Twin Frozr/ Lightening و گیگا Wind Force 3X هست
تفاوتهایی در میزان صدای خنک کننده و فرکانس کاری و راندمان دارن که البته بسته به نیاز و اولویت کاربر انتخاب صورت می گیره.

برای کارت R9 290X سیستم:
CPU : 3570K
M.B : ASUS P8Z77
RAM : 8 DDR III
POWER : 850W
از حداکثر توان کارت استفاده میکنه؟

در 85 درصد موارد بله
اما در بازیهایی که CPU-Bound باشن کمی افت راندمان ایجاد میشه ، مثل Thief 2014 و یا TotalWar .

از برندهای ASUS 780 DCU II OC و MSI 780 Gaming/Twin Frozr/ Lightening و گیگا Wind Force 3X هست
تفاوتهایی در میزان صدای خنک کننده و فرکانس کاری و راندمان دارن که البته بسته به نیاز و اولویت کاربر انتخاب صورت می گیره.

در 85 درصد موارد بله
اما در بازیهایی که CPU-Bound باشن کمی افت راندمان ایجاد میشه ، مثل Thief 2014 و یا TotalWar .
برای ارتقا چی پیشنهاد میدید؟

با سلام قیمت
ASUS 780 DCU II OC DDR5 2GB چنده و با سی پی یو CORE I5 4440 همخوانی داره و میتونه بیشترین بازده بده؟؟

آخرین ویرایش:

برا گیم کدوم انتخاب خوبیه ?

برای ارتقا چی پیشنهاد میدید؟

برای شما 3770هم کفایت می کنه، بالاتر ارتقای مادربرد هم لازم داره، البته ضرورتی هم نداره هنوز که بیشتر هزینه کنید.

با سلام قیمت
ASUS 780 DCU II OC DDR5 2GB چنده و با سی پی یو CORE I5 4440 همخوانی داره و میتونه بیشترین بازده بده؟؟
در 85 درصد موارد بله

برا گیم کدوم انتخاب خوبیه ?

مگه اینا برای غیر گیم هم هستن؟! استفاده ی دیگه ای تا حالا نداشتن.
همشون خوبن، گفتم به انتخاب خودتون و قیمت کارتها.

میان nvidia ge force gtx 770 2 gb ddr5 و gtx 750 Ti 2 gb ddr5 کدوم قوی تر هستش؟؟؟ و همچنین

دست شما درد نکنه دیگه، به مدل هم باشه 770 بالاتر هست، پس قویتره، البته خیلی هم قویتر هست،
GTX 750ti یه کارت میان رده هست در حالی که 770 یه کارت رده بالا و قوی محسوب میشه.

سلام
چه کارت گرافيکي براي اين سيستم بگيرم براي گيم هاي آنلاين و آفلاين مي خوام خواهشان بهترين و در حد اين قطعات باشه معرفي کنيد همراه با قيمت

Main Bord : gigabyte p43t-ud3l
cpu : 9400 dual core
ram : 2g king max ddr3 1333 البته تا 8g هم اگه لازم باشه مي تونم افزايش بدم
power : gp635b-us green

با تشکر از راهنمايهاي دوستان عزيز

سلام.من متاسفانه مجبورم گرافیکم رو عوض کنم میخواستم ببینم در حدود قیمت گرافیک الانم یعنی r9 270x چی هست؟برندش فرقی نداره ولی چیزی باشه که کارایی و قیمتش به این خیلی نزدیک باشه...ممنون

سلام قصد دارم کارتم رو بفروشم gtx 460se ویه کارت تا قیمت هشتصد بگیرم .با این قیمت چی میتونم بگیرم درضمن کارت خودمو چند ردش کنم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back