مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

رو بازیهای راک استار این ویدیو مموری بدرد میخوره مثلا مکس پین3 یا gta لامصب سر ویدیو مموری گیر بودیم برای اجرا روی تنظیمات بالا.
ولی روی باقی بازیها دیگه تاثیر انچنانی نداره.
ولی بحث سر اینم هست که داریم وارد نسل بعد میشیم و شاید ویدیو مموری بالاتری نیاز باشه مثل بتل4 که گفته 3 گیگ ویدیو مموری.
اگه به فکر اینده هستی به نظرم کمی صبر کن تا سری جدیده کارتای amd وارده بازار بشن هر چی باشه از کنسولا و نسل جدیده بازیها بیشتر باخبره ممکنه کارتاش بهتر جواب بدن تو این نسل کنسولا... اون رم بازی های راکستارم درسته ولی همچنانم 2 گیگ با شیر با رم سیستم کافیه .. اینده مشخص نیست ممکنه 4 گیگم کم باشه یا 2 گیگ کافی ..من همین الان mp3 رو بازی میکردم رو 1080 و اولترا بیشتر از 1100mb رم مصرف نمیکرد بازیهای اوایله این نسل هم بیشتر از این نیاز ندارن همون تا 2 بسته

سلام!
میخواستم ببینم به غیر از فرکانس هسته چه معیار های دیگه ای برای فهمیدن سرعت کارت گرافیک یا مقایسه اون با کارته ای دیگه هستش ؟؟؟

آخرین ویرایش:
سلام!
میخواستم ببینم به غیر از فرکانس هسته چه معیار های دیگه ای برای فهمیدن سرعت کارت گرافیک یا مقایسه اون با کارته ای دیگه هستش ؟؟؟

stream processor-ROPs-memory interface-memory bandwith-texture unit-

اگه به فکر اینده هستی به نظرم کمی صبر کن تا سری جدیده کارتای amd وارده بازار بشن

از amd خوشم نمیاد.

فکر کنم یه 760 یا 770 برای نسل بعد کافی باشه.البته اگر موارد دیگه اضافه نشه به پردازش گرافیک .

کارت خودم چند می ارزه ده ماه گارانتی داره

کارتتون چی بود؟

رو بازیهای راک استار این ویدیو مموری بدرد میخوره مثلا مکس پین3 یا gta لامصب سر ویدیو مموری گیر بودیم برای اجرا روی تنظیمات بالا.
ولی روی باقی بازیها دیگه تاثیر انچنانی نداره.
ولی بحث سر اینم هست که داریم وارد نسل بعد میشیم و شاید ویدیو مموری بالاتری نیاز باشه مثل بتل4 که گفته 3 گیگ ویدیو مموری.

در مورد GTA IV خب از معدود بازیهایی بود که اونقدر مموری گرافیکی می خواست، البته در این اواخر بازیهایی مثل Crysis 3 و بتل 3 هم ظرفیتی نزدیک به 2 گیگ رو مخصوصا توی بخش مولتی استفاده می کردن، (اگه 200 مگ خود سیستم عامل رو هم محسوب کنیم)
در مورد بتل 4 من خودم مشکوک هستم که واقعا 3 گیگ رم گرافیکی استفاده کنه(شاید منظور رزولوشن 4K بوده!) ولی باز هم برایآینده کارتهای 3 گیگی مثل GTX 780 رو که هم قدرتمند هستن و هم مموری کافی دارن توصیه می کنم، نسل بعدی که با معماری Maxwell عرضه میشه هم قطعا افزایش رم گرافیکی خواهد داشت.

شاید هم اون 3 گیگ اصلا یه ترفند تبلیغاتی بوده برای AMD که الان داره با استودیوی DICE همکاری می کنه!

من میخواستم بگم برام از اونور چند تا کارت گرافیک پست کنن فقط میخواستم چند تا سوال بپرسم !
کسی میدونه گمرک چند درصد میگیره ؟ و این که چطوری ارزشیابی میکنن کارت رو ؟ مدلش رو تو اینترنت میزنن فیمتش رو در میارن ؟ :d

من میخواستم بگم برام از اونور چند تا کارت گرافیک پست کنن فقط میخواستم چند تا سوال بپرسم !
کسی میدونه گمرک چند درصد میگیره ؟ و این که چطوری ارزشیابی میکنن کارت رو ؟ مدلش رو تو اینترنت میزنن فیمتش رو در میارن ؟ :d

راستش برای مرسولات پستی هیچ رفتار رسمی قابل استناد وجود نداره و بسته به نوع کالا و ارزشگذاری اون فرق می کنه. فکر نمی کنم از قیمت بازار داخلی خیلی ارزونتر تموم بشه، شما به نتیجه رسیدی همینجا از تجربیاتت بازگو کن!

سلام دوستان یه گرافیک خوب برای بازی های نسل بعد معرفی کنید که بازی رو رون بیاره+قیمت

نسل بعدی برای کنسول هست اما گرافیکی که از نسل بعدی کنسولها هم قویتر باشه( هر چند که نمیشه فقطبا ملاک کارت گرافیک سنجید و مقایسه کرد) کارتای GTX 660 یا کارت AMD 7870 و بالاتر هستن. قیمت هم از 850 تومن به بالا هست. البته بستگی به قطعات دیگه و بودجه ی کلی هم داره.

یه کارت گرافیک در حد 750 تومن معرفی کنید لطفا !!! بعد یه رم 4 گیگ حالا هرتزش مهم نیست چقد خرج بر می داره ؟ یه سی پی یو هم در حد 600 تومن اگه میشه معرفی کنید !!!

یه کارت گرافیک در حد 750 تومن معرفی کنید لطفا !!! بعد یه رم 4 گیگ حالا هرتزش مهم نیست چقد خرج بر می داره ؟ یه سی پی یو هم در حد 600 تومن اگه میشه معرفی کنید !!!
باید مادربورد عوض بشه!{به خاطر سی پی یو 600 تومنی}
100 تومن بزاری روش میتونی
GTX 660 یا کارت AMD 7870 بخری!
رم 4 گیگ هم تو 100 تا 300 هستش البته اگه ddr3 باشه{سرعتش هم مهمه{هرتز}
مانیتورت مدل اش چیه؟

آخرین ویرایش:

مشخصات کامل سیستم فعلی رو بگید تا بشه قطعات مناسب رو معرفی کرد.

راستش برای مرسولات پستی هیچ رفتار رسمی قابل استناد وجود نداره و بسته به نوع کالا و ارزشگذاری اون فرق می کنه. فکر نمی کنم از قیمت بازار داخلی خیلی ارزونتر تموم بشه، شما به نتیجه رسیدی همینجا از تجربیاتت بازگو کن!

نسل بعدی برای کنسول هست اما گرافیکی که از نسل بعدی کنسولها هم قویتر باشه( هر چند که نمیشه فقطبا ملاک کارت گرافیک سنجید و مقایسه کرد) کارتای GTX 660 یا کارت AMD 7870 و بالاتر هستن. قیمت هم از 850 تومن به بالا هست. البته بستگی به قطعات دیگه و بودجه ی کلی هم داره.

اون قیمتی که من دارم خیلی از بازار داخلی ارزوت تر تموم میشه :d
من واسه کارت 780 مدل eVGA Superclocked ACX قیمتی که دارم 240 دلار هست با 30 دلار پول پست میشه 270 دلار فقط گمرک و عوارض نمیدونم چقدره که اونو اگه 50 دلارم حساب کنیم میشه 320 دلار که اگه با دلار 3400 هم جساب کنیم میشه 1088 یعنی تفریبا 1600 از بازار داخلی ارزوت نر !!! :d

اون قیمتی که من دارم خیلی از بازار داخلی ارزوت تر تموم میشه :d
من واسه کارت 780 مدل eVGA Superclocked ACX قیمتی که دارم 240 دلار هست با 30 دلار پول پست میشه 270 دلار فقط گمرک و عوارض نمیدونم چقدره که اونو اگه 50 دلارم حساب کنیم میشه 320 دلار که اگه با دلار 3400 هم جساب کنیم میشه 1088 یعنی تفریبا 1600 از بازار داخلی ارزوت نر !!! :d
780 240 دلار !؟ 760 هست تو این قیمت که اونم 250 به بالا هست ... 780 از 650$ شروع میشه پایه قیمتش

780 240 دلار !؟ 760 هست تو این قیمت که اونم 250 به بالا هست ... 780 از 650$ شروع میشه پایه قیمتش

شما قیمت آمازون و خرده فروشی ها رو داری میبینی ! این قیمت هایی که من دارم از عمده فروش ها هست .

قیمتی که من دارم واسه 760 حدود 130 دلار هست !! :>

شما قیمت آمازون و خرده فروشی ها رو داری میبینی ! این قیمت هایی که من دارم از عمده فروش ها هست .

قیمتی که من دارم واسه 760 حدود 130 دلار هست !! :>
والا اگه تو خوده خطه تولیده انویدیاهم بری فک نکنم با این قیمتا بشه خرید ! خلاصه حتما خیلی خیلی عمدس اون ... اگه اینجوره پس بخر حالشو ببر ;)

والا اگه تو خوده خطه تولیده انویدیاهم بری فک نکنم با این قیمتا بشه خرید ! خلاصه حتما خیلی خیلی عمدس اون ... اگه اینجوره پس بخر حالشو ببر ;)

خیلی عمده هم نیست . هر مدلی که بخوام باید حداقل ازش 10 تا بخرم .
من فقط میخوام ببینم مراحل گمرک و عوارضش چطوریه , توش گیر نکنم یه وقت جنس بخوابه تو گمرک

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or