مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

amiir

کاربر سایت
Jun 1, 2011
7
با سلام مجدد خدمت شما بزرگواران دوستان بین دو برند زیر کدام رو انتخاب میکنید؟

EVGA GTX 560 = 280
GAINWARD GTX 560 = 230
(هر دو بدون ti هستند)

با هم تفاوت دارند؟ چرا EVGA گرونتره؟

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
با سلام مجدد خدمت شما بزرگواران دوستان بین دو برند زیر کدام رو انتخاب میکنید؟

EVGA GTX 560 = 280
GAINWARD GTX 560 = 230
(هر دو بدون ti هستند)

با هم تفاوت دارند؟ چرا EVGA گرونتره؟
تفاوتی ندارند اما مدل گینوارد از خنک کننده درجه1 استفاده میکنه=))
ینی کولرش بدرد نمیخوره.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من برای بازی می خواهم بودجه هم مهم نیست ومیدونم sli میشه ترکیب دوکارت.
خوب شما که میدونی sli چیه و بودجه هم برات مهم نیست ، دیگه واسه چی دنبال جوابی ؟!
مشخصه 590sli سریعتره ! البته یه همچین ترکیبی بدرد یه TV حداقل "42 میخوره تو سایزای پایینتر هیچ کار خاصی نسبت به یدونه 580 انجام نمیده.

آخرین ویرایش:

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
اگه می خوای 560ti بگیری فقط msi tz2 با قیمت 340 پیشنهاد می شه از هر لحاظی بهترینه

برای پاور هم گرین یه برند معمولی هست برند عالی corsair یا cooler master یا ocz هست که نظیر نداره برای این سیستم 600w اینا رو بگیری کافیه اما اگه اینده نگری برای sli می خوای باید 750w بگیری

ممنون پس همون MSI رو میگیرم..

فقط این پاور..با حداکثر 120 تومن بهترین و آینده نگر ترین چیزایی که مییشه گرفت چیه؟ با برند و حدود قیمت ذکر کنید لطفا..
sli شاید هیچ وقت نکنم ولی شاید بخام کارت قوی تر بذارم..یا مثلا هارد اضافه کنم..میخوام کم نیاره..
از بس یکی گفت گرین خوبه..یکی گفت بده دیگه حالم از اسم گرین بد میشه! آخرشم نفهمیدیم بالاخره این برند تو ایران جزء بهترین ها هست یا نه!

ehsan_ubi

کاربر سایت
Jul 5, 2009
317
نام
Ehsan
SHADMEHR من CRYSIS 2 V DIRT 3 V MAFIA 2 V WITCHER 2 V ... رو بازیکرو روی 1080*1920 با ورتیکال ON رو 60 فریم میده راضیم من 340 خریدم کمم نمیاره خیالت راحت گارانتیشم MATRIX و 2 ساله بازم سوالی بود در خدمتم

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
ممنون پس همون MSI رو میگیرم..

فقط این پاور..با حداکثر 120 تومن بهترین و آینده نگر ترین چیزایی که مییشه گرفت چیه؟ با برند و حدود قیمت ذکر کنید لطفا..
sli شاید هیچ وقت نکنم ولی شاید بخام کارت قوی تر بذارم..یا مثلا هارد اضافه کنم..میخوام کم نیاره..
از بس یکی گفت گرین خوبه..یکی گفت بده دیگه حالم از اسم گرین بد میشه! آخرشم نفهمیدیم بالاخره این برند تو ایران جزء بهترین ها هست یا نه!

یک 650 corsair یا cooler master بگیری تا 580 جواب می ده به راحتی قیمتشم ندارم اما همون حدوده

مسلما گرین در حد این پاورهایی که گفتم نیست اینا 5 سال هم گارانتی دارن گرین گفتم معمولیه نه خیلی خوبه نه خیلی بده بزرگترین مشکلش صدای فن هاش و بعد یه مدت صدا کردنه باسه 15 تومن تفاوت گرین ارزشی نداره

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
یک 650 corsair یا cooler master بگیری تا 580 جواب می ده به راحتی قیمتشم ندارم اما همون حدوده

مسلما گرین در حد این پاورهایی که گفتم نیست اینا 5 سال هم گارانتی دارن گرین گفتم معمولیه نه خیلی خوبه نه خیلی بده بزرگترین مشکلش صدای فن هاش و بعد یه مدت صدا کردنه باسه 15 تومن تفاوت گرین ارزشی نداره

corasir واقعا پاوراش خوبه؟ ترمالتک چی؟

الان 650یی نداریم که همین خروجی هم بده؟ چرا اینا همشون میاد پایین توی خروجی توانشون؟

AcBel 660W=95
XFX ProSeries 750W=115
اینا چی؟

یه پاور 600 و خورده ای یا 700 بگید که در خروجی نیاد پایین! قیمتشم نزنه بالا تر از 120//:D

SHADMEHR من CRYSIS 2 V DIRT 3 V MAFIA 2 V WITCHER 2 V ... رو بازیکرو روی 1080*1920 با ورتیکال ON رو 60 فریم میده راضیم من 340 خریدم کمم نمیاره خیالت راحت گارانتیشم MATRIX و 2 ساله بازم سوالی بود در خدمتم

پاورت چیه؟ رمت 4 هست؟

Roozbeh78

کاربر سایت
Feb 1, 2011
66
نام
roozbeh
خوب شما که میدونی sli چیه و بودجه هم برات مهم نیست ، دیگه واسه چی دنبال جوابی ؟!
مشخصه 590sli سریعتره ! البته یه همچین ترکیبی بدرد یه TV حداقل "42 میخوره تو سایزای پایینتر هیچ کار خاصی نسبت به یدونه 580 انجام نمیده.
حالا من می خواهم یدونه بگیرم sli رو ول کن gtx 590 بهتره یا hd 6990؟ با یه مانیتور 23 اینچ.

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
خوندم بودم فقط msi 560gtxti tf2 بود.دوست عزیز بعدش هم شما مطمعنید که مدل msi 560gtxti tf2 340 تومان است؟ اخه تو lion computer
435 زده؟
والا راجع به اون دو تا هم دوستان گفتن! همه روخوندی؟
از صفحه قبلش منم پرسیده بودم کدومو بگیرم که همین طور راجع بهشون بحث شده بود..صفحه قبلشم میخوندی..
حالا 5 تومن بالا پایین که مهم نیست عزیز..
من فعلا موندم پاور چی بگیرم! بدبختی!

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
والا راجع به اون دو تا هم دوستان گفتن! همه روخوندی؟
از صفحه قبلش منم پرسیده بودم کدومو بگیرم که همین طور راجع بهشون بحث شده بود..صفحه قبلشم میخوندی..
حالا 5 تومن بالا پایین که مهم نیست عزیز..
من فعلا موندم پاور چی بگیرم! بدبختی!

ای وای...
اقا شما چرا اینقدر کم دقتی عزیز.
اختلاف 5 تومان نیست.
105 تومان است.
پاورم اینا رو بگیر.
green gp635us
coolermaster600w
corsair tx650
لطفا جواب سوال اولم رو بدید؟

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
ای وای...
اقا شما چرا اینقدر کم دقتی عزیز.
اختلاف 5 تومان نیست.
105 تومان است.
پاورم اینا رو بگیر.
green gp635us
coolermaster600w
corsair tx650
لطفا جواب سوال اولم رو بدید؟

آهان...ببخشید..

نه امکان نداره 430 تومن باشه..اون سایته آپدیت نکرده قیمتاشو..
430 تومن که میریم یه 570 میخریم خب! :D

من یه پاور میخوام که در آینده هم نخوام عوضش کنم..یعنی میخوام محکم کاری کنم یه پاور بخرم که توان ریل خورجیش بیشتر از 600 باشه..حداقل 650 یا 700 باشه..
این آخری ریل هست؟
corsair از گرین بهتره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر