مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
پسر خوب نمیخواد تبریک بگی من یه کاربر قدیمی بودم اکانت جدید ساختم ضمنا خاموشیش ربطی به پاور نداشته مسئله رو قاطی نکن من با این سیستم مشکلی ندارم حتی یه بار هم ریستارت نشده پس اطلاعاتتو ببر بالا الکی نظر نده

---------- نوشته در 08:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:30 PM ارسال شده بود ----------

ضمنا من از شما نپرسیده بودم که بخوای پیشنهاد بدی بعدشم حداقل یه پاور قوی تر میگفتی بازم میتونستم بگم چیزی حالیته ولی وقتی گفتی روشن نشده و دوباره نظرتو عوض کردی که روشن شده و خاموش شده تابلویه رو هوا حرف میزنی

فعلا که نوشته ی شما ویرایش شده نه من خوبه خودتم لو دادی پس کاربری هستی که عقده توی دلت گیر کرده می خوای تلافی کنی بذار بهت بگم بزرگ تر که شدی بیا پیشم که نابرابری پیش نیاد

من همه ی این سیستم ها و پاورها رو خودم بستم حداقل اگه زحمت بکشی میزان توان هاشونم جمع بزنی می بینی بالای 330 می شه منم با این پاور 590 ران کردم کجای کاری؟ دیگه وقت بچه های تاپیک رو نگیر که با ارزش تره اینجا برای مشاورس نه کل کل

در ضمن ستاره هاتم باعث نگته چراشم توی امضامه

اینجا ادما با استناد به اطلاعات حرف می زنن زمانی که خود انویدیا پاور 450 وات به عنوان حداقل برای gts 250 در نظر گرفته میزان لود این کارت هم 285 watts هست چطور ممکنه کسی بیاد بگه پاور 330 برای این سیستم کافیه مسلما هر کسی که همچین نظری رو بده هیچی از سخت افزار حالیش نیست

gts250_48.jpg

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
من خودم شخصا حرفی رو که nojx360 میگه تجربه کردم.
کارت گرافیکم 460 ه ، وقتی که از سی پی یوی Q6600 استفاده میکردم و کارت گرافیک رو اورکلاک میکردم به مشکل بر میخوردم (البته اگه ولتاژ دستکاری نمیشد هیچ مشکلی نداشت)
ولی وقتی سی پی یو و مادربورد رو تعویض کردم و 2500K خریدم حتی با تغییر ولتاژ هم به مشکلی بر نخوردم . البته من از پاور 530a استفاده میکنم که از 535 ضعیف تر است.
وقتی یکی اینجا مشاوره میده به همه ی این مسائل فکر میکنه و سعی میکنه پاوری بهتون معرفی کنه که بعدا به مشکلای اینچنینی برنخورید.
ولی اگه اصلا قصد اورکلاک با تغییر ولتاژ ندارید و استفاده ی عادی از سیستم دارید و شونصد تا وسیله ی جانبی و USB هم به سیستم متصل نیست ، 535 به راحتی از پس 460 برمیاد، دیگه انتخاب با خودتونه.

• Like
Reactions: SLASH1

(STALKER)

کاربر سایت
Aug 4, 2011
263
نام
سامان
داداش (nojx360) لطفا قیمتهای corsair 850 یا green 1000 رو بگو >:d< از Cooler Master مدلهای حرفه ای تو ایران چی هست با قیمت ممنون:x

آخرین ویرایش:

w2261vp

کاربر سایت
Aug 2, 2011
43
اقا جان من این سیستمو دوساله دارم با 330 واقعی بالا میارم یک بارم مشکل نداشتم جنابعالی چطور توجیهش میکنی؟؟؟؟؟؟؟که میگی اصلا سیستم بالا نمیاد و خاموش میشه یه توجیه منطقی بیار فقط میگی نمیشه نمیشه الان شده

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
پاور Green 685b براي كراس 6870 كافيه؟
Phenom II X4 965
4Gb Corsair 1600
Asus M4A79T Deluxe
2x HDD Sata

نه کافی نیست
به یه 785 احتیاج داری
اقا جان من این سیستمو دوساله دارم با 330 واقعی بالا میارم یک بارم مشکل نداشتم جنابعالی چطور توجیهش میکنی؟؟؟؟؟؟؟که میگی اصلا سیستم بالا نمیاد و خاموش میشه یه توجیه منطقی بیار فقط میگی نمیشه نمیشه الان شده

وقت ملت رو الکی نگیر
سیستم روشن میشه اما وقتی روی حالت فول لود قرار میگیره به قطعات اسیب میرنه و باعث سوختنشون میشه
حداقل پاوری که خود nvidia برای این کارت پیشنهاد داده 450 هست
Requirements
Minimum of a 450 Watt power supply.

حالا شنا با 330 داری 2 ساله کار میکنی دمت گرم :))

• Like
Reactions: SLASH1

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

اقا تمومش کن اول درگیریت با خودت رو تموم کن اول می یگی این پاور خوبه به نظر دوستان بعد می گی دو سال دارم باهاش کار می کنم اگه کار می کنه خوب استفاده کن دیگه اسپم دادنت چیه

اگه توصیه می خوای می گم استفاده نکن نه من بلکه فروم انویدیا هم بپرسی می گن استفاده نکن حالا شما تونستی افرین

[
داداش (nojx360) لطفا قیمتهای corsair 850 یا green 1000 رو بگو >:d< از Cooler Master مدلهای حرفه ای تو ایران چی هست با قیمت ممنون:x

cooler master ucp 900

green 1000 gold

corsair tx850

همه با قیمت حدودیه 270 هستن گرین رو بیخیال شو از اون جایی که هفته ی پیشم یه مورد دیگه مشکل فن برای همین مدل دیدم بین دو گزینه ی دیگه هر کدوم رو انتخاب کردی فرقی نداره اینم دو تا review برای درک بهتر که انتخابتو راحت می کنه اگه صدای فن با خروجی بیشتر برات اهمیت داره کولر بهتره

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,799
نام
فرشید
سلام 6970 یا GTX 470؟ کدوم بهتره؟ ضمنا قیمت هردو رو بگین لطفا...
خوب معلومه، 6970 که بین GTX 570 و GTX 580 قرار می گیره، کارت 470 که دیگه تولید نمیشه،همشرعت GTX 560 Ti هست.

کارت 6970 حدود 500 تومن هست،

سلام ،
من الان پاور 535 green دارم می خواستم بدونم که برای 560 ti کافیه؟

نخیر، یه 685 وات گرین توصیه میشه.

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
خوب معلومه، 6970 که بین GTX 570 و GTX 580 قرار می گیره، کارت 470 که دیگه تولید نمیشه،همشرعت GTX 560 Ti هست.

کارت 6970 حدود 500 تومن هست،

نخیر، یه 685 وات گرین توصیه میشه.
یعنی الان به قطعات آسیب می رسه؟
قیمت 685 رو بگین لطفا.

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
سلام دوستان میخواستم بپرسم که 560معمولی چقدر از 460 قویتره؟
ایا ارزش 30 هزاز تومان پول بیشتر روداره؟
بله 100 درصد ارزش داره 560 قویتر هست البته خیلی با مدل Ti خیلی فرقی نداره و با کمی اور میشه به اون کارایی رسید!;)

---------- نوشته در 01:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:33 PM ارسال شده بود ----------

یعنی الان به قطعات آسیب می رسه؟
قیمت 685 رو بگین لطفا.
اگه بالا نیاد که یعنی کلا نمیکشه ولی اگه بالا اومد یعنی شدیدا داره به قطعات فشار میاد!
اون 685 دو مدل داره یکی 20-30 تومن گرونتره ولی تکنولوژیش کمی قدیمی تر از US هست که سری جدید هست و به نظر بنده خیلی ارزش 20 تومن اضافه تر رو نداره!الان مدل 685B-US حدود 135 فکر کنم قیمتشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر