مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

اقا بیخیال اینا که قیمتش بین 350 تا 500 نخواستیم میچسبیم به همون PS3

اقا به قول معروف ما نوبیم تو این کارا :dگفتیم شاید شما که تو این کارا هستید یه چیزی بدونید

خب روی دایرکس 10 باز هم کیفیتش خیلی بیشتر از کنسول هست ;)

وقتی روی دایرکس 9 کارت 460 30 فریم میداد واضحه که روی دایرکس 11 حجوابگو نیست

خب روی دایرکس 10 باز هم کیفیتش خیلی بیشتر از کنسول هست ;)

وقتی روی دایرکس 9 کارت 460 30 فریم میداد واضحه که روی دایرکس 11 حجوابگو نیست

خوب چه فایده داره چند وقت دیگه بازی های جدید تر میان دیگه با این کارت اجرا نمی شن باز به کنسول هاکه لا اقل 10 سالی یه بار نیاز به تعویضشون با این وضعیت مالیم قید PC رو باید بزنم:((

sسلام به دوستان و مشاوران عزیز
من چندروز پیش یه کارت گرافیک GIGABYTE GTS 250-OC با توجه به اینکه 256بیتی هست کارت خوبیه و ارزش نگه داری داره؟؟؟؟؟؟
یا اینکه بفروشمش؟؟؟

sسلام به دوستان و مشاوران عزیز
من چندروز پیش یه کارت گرافیک GIGABYTE GTS 250-OC با توجه به اینکه 256بیتی هست کارت خوبیه و ارزش نگه داری داره؟؟؟؟؟؟
یا اینکه بفروشمش؟؟؟
بستگی به سیستم فعلی و انتظار شما از بازیها داره،

اگر زیاد بازی می کنی و توی رزولوشن بالا، خب 250 دیگه قابل اتکا نیست و الان هم بعضی بازیها کم میاره
اگر زیاد اهل بازی نیستی همین کفایت می کنه.

دوستان تو شیراز اصلا EVGA وجود نداره . اکثرا Zotac دارن یه تک و توکی Galaxy . هم چنین 570 هم پیدا نمی شه . مگه 570 چند ماهه تزریق شده تو بازار ؟

زوتاک کارت خوبیه، ولی گالاکسی زیاد جالب نیست. اینترنتی هم می تونی خرید کنی ممکنه بهتر در بیاد واست.

اینجا و اینجا و اینجا رو ببین. البته من اینها رو نمی شناسم موقع خرید اینترنتی احتیاط کن. Lioncomputer (سومی) نسبتا قابل اطمینان تره.

آخرین ویرایش:
دوستان تو شیراز اصلا EVGA وجود نداره . اکثرا Zotac دارن یه تک و توکی Galaxy . هم چنین 570 هم پیدا نمی شه . مگه 570 چند ماهه تزریق شده تو بازار ؟

تو ادم نمیشی نه؟:d

میگم از تهران بخر باز میگه تو شیراز پیدا نمیشه!
اگه ت وشیراز پیدا هم بشه قیمتها نجومیه

در ضمن galaxy برند خیلی خوبی هست و نسبت به روتاک اولویت داره از نظر من

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or