مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

کارت گرافیک 6970 و GTX580 به تومن چه قیمته؟
100٪ یکی از این دو تا رو میخوام بخرم.پنچ مارک این دو تا رو هر جا گشتم گیر نیاوردم.شما چی.اگه دارید ممنون میشم بزارید>:d<
اگرم میشه بگید از کدوم برند بگیرم؟(با قیمتش).

gtx 580 انتخاب بهتری هست
قیمتش از برند evga
650 تومنه
6970 هم حدود 520

دوستان با 300 تومن چه کارتی بگیرم؟

6950 یا gtx 560 ti

البته یه 20 تومنی باید بزاری روش

دوستان میدونم که این تاپیک مخصوص کارت گرافیکه ولی تو تاپیکای دیگه گشتم اصلا حرفی از مشاوره در خرید power نزدن.من یه پاور میخوام که هم یه cpu core i7 3.4hz و کارت گرافیک GTX 580 و 4 گیگ رم DDr3 رو بقیه ی قطعات توی کامپیوترو بکشه جواب بده.(کدوم برند برای پاور خوبه؟):-/

دوستان میدونم که این تاپیک مخصوص کارت گرافیکه ولی تو تاپیکای دیگه گشتم اصلا حرفی از مشاوره در خرید power نزدن.من یه پاور میخوام که هم یه cpu core i7 3.4hz و کارت گرافیک GTX 580 و 4 گیگ رم DDr3 رو بقیه ی قطعات توی کامپیوترو بکشه جواب بده.(کدوم برند برای پاور خوبه؟):-/

یه پاور 600 کولر مستر بگیر کیفیتشم حرف نداره بی صدا

یا 685 گرین بگیر که کیفیتش در برابر کولر مستر مالی نیست صداشم زیاده

یه پاور 600 کولر مستر بگیر کیفیتشم حرف نداره بی صدا

یا 685 گرین بگیر که کیفیتش در برابر کولر مستر مالی نیست صداشم زیاده

600 واسه 580 کمه
مخصوصا اینکه پاور ها به مرور زمان ضعیف هم میشن
واسه اینده نگری بهتره شما یه 785b گرین بگیری و کیفیتش هم خوبه

اینقدر تو سر گرین بیچاره نزنین کیفیت پاور هاش خیلیم خوبه :d

600 واسه 580 کمه

قیمتش چنده؟:d
آقا من این کارت گرافیکو با مشورت شما میخوام بگیرم.میتونم با این گرافیگ (GTX 580) بتلفیلد 3 رو با بهترین جزئیات روون بازی کنم؟
میتونم تا 1 سال باهاش بازی کنم؟پشیمون نشم:d

آخرین ویرایش:
سلام
من کارت گرافیکم ati 4670 1gb.می خواستم بدونم اگه یه کارت گرافیک دیگه مثل همینو همزمان استفاده کنم به صرفه تره یا این که کلا قید اینو بزنم یه کارت گرافیک دیگه بخرم.در ضمن directx 10 هستش آیا تو اجرای گیم ها مشکلی به وجود می یاره؟

600 واسه 580 کمه

600 کولر مستر تا 700 خروجی می ده توی فروم های خارجی که جواب داده بنز

من تا الان گرین باز بودم اما یه بار کولر بگیر می فهمی خوب چیه:d

قیمت 785 حدود 140 تومنه اگه قراره 785 بگیره یه باره 885 بگیره 160 تومن بهتره خیلی می ارزه اما خودم به ایشون 750 کولر رو پیشنهاد می دم که تا 900 خروجی می ده و سایلنتم هست قیمتشم 155 تومنه

سلام
من کارت گرافیکم ati 4670 1gb.می خواستم بدونم اگه یه کارت گرافیک دیگه مثل همینو همزمان استفاده کنم به صرفه تره یا این که کلا قید اینو بزنم یه کارت گرافیک دیگه بخرم.در ضمن directx 10 هستش آیا تو اجرای گیم ها مشکلی به وجود می یاره؟

اگه مادربردت cf support هست و پاورت کم نمیاره یه دست دومشو گیر بیاری به صرفه شاید باشه اما برای این کارت زیاد چیز جالبی نیست

dx11 نداری دیگه مشکلی خاصی نداری افکت هاشو از دست می دی

آقا من تا 300 تومن جا دارم که پاور بخرم.ما بین 250 تا 300 تومن چی پیشنهاد میکنین؟

900 کولر 260 تومن

1235b گرین 235 تومن

1000 گلد 260 تومن

1200 گلد 290 تومن
با این دوتا sli هم جواب می ده اما 1235 گرین هفته ی پیش دیدم صدای وحشناک زیادی داره اگه صدا برات اهمیت نداره بگیرش

آخرین ویرایش:
600 واسه 580 کمه

آقا من تا 300 تومن جا دارم که پاور بخرم.ما بین 250 تا 300 تومن چی پیشنهاد میکنین؟

نمیدونم واسه چی میخوای الکیس این همه هزینه پاور کنی !

به هر حال یه GREEN GP1000B-GOLD بگیر که کوچکترین شکی در کیفیتش نیست
چون gold هست:d
enermax هم به درد شما نمیخوره:d

سلام
با بودجه 200 تا 250 تومن یه کم این ور اون ور بهترین کارت گرافیکی که می تونم بخرم چی می تونه باشه؟
من خودم دو تا مدل 5770 و gtx 460 1gb رو پسندیدم.از اساتید خواهش می کنم منو راهنمایی بفرمایند
یکی هم این که از کجا می تونم benchmark کارت های گرافیک رو گیر بیارم.

سلام
با بودجه 200 تا 250 تومن یه کم این ور اون ور بهترین کارت گرافیکی که می تونم بخرم چی می تونه باشه؟
من خودم دو تا مدل 5770 و gtx 460 1gb رو پسندیدم.از اساتید خواهش می کنم منو راهنمایی بفرمایند
یکی هم این که از کجا می تونم benchmark کارت های گرافیک رو گیر بیارم.
اقا این سوال ما چی شد؟

یکی یه نظر میده در مورد کارت های زیر برای بازی می خوام
HIS 5670 1GB اینو 96 بگیرم خوبه
XFX ATI HD4850 1GB DDR3 قیمت چند بخرم و برای تعویض با XFX8600GT 1GB DDR3 چقدر سر بدم؟
ZOTAC GeForce GTS 250 1Gb DDR3 چند بخرم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or